Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti  /  Ako blokovať vstrebávanie tuku

Ako blokovať vstrebávanie tukov

Ako blokovať vstrebávanie tukov 

Nadváha môže spôsobiť zdravotné problémy

Žiť zdravo nie je voľbou, ale nevyhnutnosťou! Naše zdravie je základom pre všetko, čo robíme v živote. Dobré zdravie je znamením vyvážené a zodpovedné osoby a to sa odráža v každej doméne v živote. Profesionálny, osobný a rodinný život stal zdravé jedálnička ide zdravé príliš. Nadváha môže spôsobiť zdravotné problémy, zvýšenie letargia a tiež nižšie sebavedomie. Každý má konkrétne merania hmotnosti - príliš veľa alebo príliš málo je príznakom nezdravého životného štýlu.

Mnoho ľudí na celom svete neustále bojovať s chudnutie. Obsadené sedavý životný štýl a nezdravé stravovacie návyky sú hlavné dôvody pre nevhodné chudnutie. Vyvážená a zdravá strava je mix všetkých základných živín v správnom pomere, po celý deň. Dve hlavné živiny, ktoré sú zodpovedné za priberanie na váhe sú sacharidy a tuky.

Sacharidy a tuky

Hoci je dôležité konzumovať sacharidy a tuky, musia byť konzumované v správnom množstve. Sacharidy a tuky sú hlavným zdrojom energie, ale tam sú iné zdroje príliš, ktoré môžu poskytnúť energiu, ktoré telo potrebuje. Výrub, nie úplne neguje, spotreba sacharidov a tukov pomáha začať schudnúť a zlepšiť celkový zdravotný stav.

Po prvé a predovšetkým, musíme zistiť, kde tieto "zlé" sacharidy a tuky pochádzajú. Hovoríme o trans-tuky a jednoduché sacharidy. Ďalšie spracovanie ide do konkrétnych potravín, tým pravdepodobnejšie je, že obsahuje trans-tukov a množstvom sacharidov, ktoré vedú k priberanie na váhe, medzi mnoho iných zdravotných problémov ako je cukrovka a dokonca aj rakovinu.

Strava sa väčšinou spoliehajú na zamedzenie tukov a sacharidov, ale štúdie ukázali, že je doslova nemožné dostať výsledky tak bez ohrozenia blahobyt vášho tela.

Ako blokovať vstrebávanie tukov?

Ako blokovať vstrebávanie tukov? Zatiaľ čo tam sú lieky, ktoré pomáhajú blokovať vstrebávanie tukov, vždy je lepšie zvoliť prírodné spôsoby a potraviny pre robenie tak. Jablká, sójové potraviny a celé zrná sú prírodné potravinové zdroje, ktoré účinne blokujú vstrebávanie tukov.

Tieto zdroje potravy nie len blokovať vstrebávanie tukov , ale tiež dať energie pre telo zdravší spôsobom. Môžete sa tiež rozhodnúť pre low carb a nízke nízkotučné diéty, ktoré sú výživné, ale znížiť množstvo sacharidov a tukov, konzumovať.

Výhody nízke sacharidov a nízkym obsahom tuku Diéta patrí:

  • Odstránenie hladu bolesťou a dať pocit že nasýtiť
  • Zvyšuje hladinu HDL (dobrý cholesterol)
  • Zvyšuje hladinu energie
  • Znižuje krvný tlak a hladinu cukru v krvi
Nevýhody:

  • Skvelý životný štýl zmeniť
  • Vedomé úsilie zvýšiť množstvo
Zdravá strava je dobré pre zdravie, či váš cieľ je stráca váhu, alebo nie. Nízke sacharidov a tukov a prirodzený blokátor tuku pilulky fungujú najlepšie, keď doplnené o pravidelné cvičenie pre chudnutie. Prírodný tuk blokátory pilulky sú každý deň lepší variant, že "crash dieting" alebo prijímanie predpis doplnkov.

Ako blokovať vstrebávanie tukov? 


comments powered by Disqus