Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Test mužskej plodnosti

Test mužskej plodnosti

Test mužskej plodnosti  Test mužskej plodnosti je bežný spôsob či dospelého človeka môže stať otcom dieťaťa, alebo ak je úrodná vôbec. Štatistika hovorí, že každý tretí pár medzi tými, ktorí chcú mať dieťa, ale majú problémy s poňatie trpí problémami. Problém môže byť v spermie kvality alebo množstva. Test mužskej plodnosti je tiež metódou široko používané na kontrolu účinnosti operácií vasektómia a vasektómia zvrat.

Analýzy mužskej plodnosti

Mužskej plodnosti analýzy zvyčajne zahŕňa nasledujúce testy:

  • Meranie koncentrácie spermií v ejakulátu muža každý mililiter (ml).
  • Množstvo času potrebné pre spermie, aby sa kvapalina.
  • Mobilné hustota je jeden viac parameter, ktorý by mali brať do úvahy pri analýze mužskej neplodnosti. Test odhalí množstvo spermií vpred normálne.
  • Percentuálny podiel spermií normálneho tvaru.
  • Určiť hladinu kyslosti - hladinu pH. Alkalimetric skúška je obsiahnutý aj.
  • Skontrolujte, či tam sú biele krvinky vzorky spermií.
  • Meranie úrovne fruktózy. Fruktóza je potrebné, kým on napĺňa spermie s energiou.

Prípravky

Pred prechádza test mužskej plodnosti by ste mali urobiť nejaké prípravky. To znamená, že Nesmiete mať aktivity počas 2-5 dní pred analýzou. Ak sa nebudete riadiť túto požiadavku, počet konkrétnych buniek nebude tak vysoko, ako je to možné, tak sa testu nemôže považovať za spoľahlivé.

Ale abstinencie by nemal byť príliš dlhý. Aby som bol presný, to by nemali trvať dlhšie ako 2 týždne pred testom, ako tak dlho robí spermie neaktívne. Je zakázané požívanie alkoholu za niekoľko dní pred testom, okrem toho, by mali informovať lekára o všetkých liekov možno používate.

Lekári potrebujú urobiť test mužskej plodnosti vašej vzorky. By mala vyplniť malý vzorka pohár. To možno urobiť doma alebo na klinike alebo v nemocnici, kde ste, že test. Vo väčšine prípadov sú vzorky získané prostredníctvom vlastné stimulácia. Ďalšou možnosťou je použiť špeciálnu kolekciu kondóm, ktorý je bez latexu.

Zvýšenie mužskú plodnosť

Ale každý deň si môžete byť vybavené 2 bezpečné a prirodzené metódy, ktoré vám pomôžu zvýšiť mužskej plodnosti. Zrejmý vec, ale skutočne dôležité pre fungovanie tela je hydratovaná.

Keď vaše telo je na dehydratovaná nie fungovania riadnym spôsobom, ktorý je dôvod, prečo môžete zmeniť množstvo vašich buniek na najhoršie. Lepšie hydratovaná vaše telo je väčšie množstvo semenné tekutiny budete vytvárať, nie je dostatočne hydratované pravdepodobne zníži objem môže generovať. To je najlepšie mať minimálne osem pohárov vody každý deň pre zvýšenie mužskú plodnosť.

Existujú prírodné spermie zväzok pilulky , ktoré môžu byť veľkou pomocou a navyše pre zvýšenie vašej plodnosti. Dôvodom je skutočnosť, že obsahujú len minerály a byliny, ale aj tieto aminokyseliny ako L-karnitín, L-arginín a L-glysine, ktoré sú veľmi dôležité pre vaše zdravie. Mimo to, zlepšujú krvný obeh, čím sa zlepšuje erekciu aj, preto je zaručená Dvojlôžková prínosom pre vás.

Ako zvýšiť počet spermií a plodnosť 


comments powered by Disqus