Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Test mužskej plodnosti

Ako zvýšiť plodnosť u mužov? Analýza mužskú plodnosť

Ako zvýšiť plodnosť u mužov? Analýza mužskú plodnosť 

Čo je mužskú plodnosť?

Plodnosťou týka fyzická schopnosť reprodukovať prírodnými prostriedkami. Plodnosť, vo všeobecnosti odlišuje od plodnosti, ktoré je definované ako potenciál pre reprodukciu.

Neplodnosti je nedostatočná plodnosti alebo keď má človek veľmi menej šancu urobiť jeho partnerka tehotná. Mužskú plodnosť zvyčajne závisí na kvalite spermií mužov.

Tam sú tiež spôsoby, ako zvýšiť plodnosť u mužov, budeme hovoriť o nich nižšie.

Čo ovplyvňuje mužskú plodnosť

Factors That Affect Male Fertility
Faktory, ktoré ovplyvňujú mužskú plodnosť
Uvedené nižšie sú určité aspekty, ktoré ovplyvňujú mužskú plodnosť:

 • Erektilnej dysfunkcie - erektilná dysfunkcia alebo impotencia je situácia, keď človek nie je schopný zachovať a rozvíjať erekciu počas pohlavného styku.
 • Pohyblivosti spermií - pohyblivosti spermií odkazuje na proces, podľa ktorého spermie sa pohybuje cez samičieho reprodukčného traktu s cieľom dostať vajcia. Jednoducho povedané, to znamená schopnosť plávať zdravé spermie. Mužskej neplodnosti môže vyskytnúť aj v prípade, keď spermiami plávať správne. Chudák spermie mobility u človeka je tiež nazývaný asthenospermia alebo asthenozoospermia.
 • Libido - libida u muža je popisovaný ako túžbu človeka alebo sexuálny apetít smerom k sexuálnej aktivite. Spotreba potravín alebo doplnkov, ktoré sú zodpovedné za zvýšenie libida u mužov je nazývaný ako afrodiziakum.
 • Počet spermií - počet spermií je koncentrácia spermií v danom množstvo spermií. Zvyčajne, spermiogram ("seminogram") sa vykonáva s cieľom zistiť počet spermií buniek prítomné v sperme.
 • Hladiny testosterónu - neplodnosť u niektorých mužov môže byť kvôli nízkej hladiny testosterónu , ktorý je mužský pohlavný hormón, ktorý je prítomný v tele.
Je potrebné mať na pamäti, že okrem vyššie uvedených aspektov, mužskej neplodnosti môže závisieť od rôznych faktorov , ako sú fitness osobu, celkový zdravotný stav a prímesi v potrave. Preto, s cieľom vyriešiť všetko, je potrebné konzumovať zdravú výživu a zdravý životný štýl.

Analýza mužskú plodnosť

Analýza mužskej plodnosti je bežný spôsob či dospelého človeka môže stať otcom dieťaťa, alebo ak je úrodná vôbec. Štatistika hovorí, že každý tretí pár medzi tými, ktorí chcú mať dieťa, ale majú problémy s počatím trpí problémami.
Môže byť problém v spermie kvality a kvantity.
Mužskú plodnosť analýza je tiež metódou široko používané na kontrolu účinnosti operácií vazektómiu a vasektómia zvrat.

Male Fertility Tests
Testy mužskej plodnosti
Mužskú plodnosť analýzy zvyčajne zahŕňa nasledujúce testy:

 • Meranie koncentrácie spermií v každý mililiter (ml) mužský ejakulát.
 • Množstvo času potrebuje spermie sa kvapalina.
 • Motility hustota je jeden viac parameter, ktorý by mal brať do úvahy pri analýze mužskej neplodnosti je vyrobený. Skúška odhalí množstvo spermií vpred normálne.
 • Percentuálny podiel spermií normálnehotvaru.
 • Stanovenie kyslosti - jeho úroveň pH. Alkalimetric test je obsiahnutý aj.
 • Skontrolujte, či sú biele krvinky v vzorku spermií.
 • Zmeranie úrovne fruktózy. Fruktóza je potrebné spermie to napĺňa energiou.

Prípravky

Pred podstupujúcich test mužskej plodnosti by ste mali urobiť nejaké prípravky.

Preparations for Male Fertility Analysis
Prípravky na samčej Fertility analýzu
Základné prípravky pre mužskú plodnosť analýzysú:

 • Máte hociaké aktivity počas 2-5 dní pred analýzou. Ak sa nebudete riadiť túto požiadavku, počet špecifických buniek nebude tak vysoko, ako je to možné, tak test nemožno považovať za spoľahlivé.
 • Ale abstinencie by nemalo byť príliš dlhé. Aby som bol presný, to by nemali trvať dlhšie ako 2 týždne pred testom, ako tak dlho robí spermie neaktívne.
 • Je zakázané požívanie alkoholu za niekoľko dní pred testom, okrem toho, by mali informovať lekára o všetkých liekov možno používate.
Urobiť test mužskej plodnosti lekári potrebujú vaše vzorky. By mala vyplniť malý vzorka cup. Dá sa doma alebo na klinike alebo v nemocnici, kde sa testu. Vo väčšine prípadov vzorky sa získavajú prostredníctvom vlastnej stimulácie. Ďalšou možnosťou je použiť špeciálnu kolekciu kondóm, ktorý je vyrobený bez latexu.

Ako zvýšiť plodnosť u mužov

Verte tomu alebo nie, je možné zvýšiť plodnosť u mužov. Áno, je možné zvýšiť šance na počatie pre takmer každého človeka. To nevyžaduje žiadne určité vedomosti, čo je dobrá správa pre mužov sníva o deti.

Mužskej plodnosti je určená podľa počtu spermií buniek človek má počas ejakulácie. Existuje veľa produktov a tabletky na samčej fertility na trhu dnes sľub, že účinok zvýšenie produkciu spermy.

Ale každý deň vám môže poskytnúť 2 bezpečné a prirodzené metódy , ktoré vám pomôžu zvýšiť plodnosť u mužov. Zrejmý vec, ale skutočne dôležité pre fungovanie vášho tela je hydratovaná.

Keď vaše telo dehydrované nie fungovania riadnym spôsobom, a preto môžete zmeniť množstvo vašich buniek na najhoršie. Lepšie hydratované vaše telo je, väčšie množstvo semenné tekutiny budete vytvárať, nie je správne hydratované pravdepodobne zníži objem môže generovať.
Je najlepšie mať najmenej osem pohárov vody každý deň zvýšiť fertilitu.

Tabletky na samčej Fertility

Existujú prírodné tabletky na samčej fertility , ktoré môžu byť veľkou pomocou a navyše pre zvýšenie vašej plodnosti. Dôvodom je skutočnosť, že obsahujú len minerály a byliny, ale aj takéto aminokyseliny L-karnitín a L-arginín , ktoré sú veľmi dôležité pre vaše zdravie.

Okrem toho, tabletky na samčej fertility zlepšiť krvný obeh, čím zlepšuje erekciu aj, preto Garantujeme double výhody pre vás.

Ďalšie informácie o tabletky na samčej fertility 


comments powered by Disqus