Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien  /  Prsný zdvih po Vzpiernutí

Rekonštrukcia prsníka po Weightloss

Rekonštrukcia prsníka po Weightloss Mnoho žien začne zvážením chirurgia rekonštrukcie prsníka ako spôsob, ako zlepšiť svoje prsia po veľkých weightloss. Zoštíhlenie prsia zmeniť rovnakým spôsobom ako ostatné časti tela, a táto skutočnosť sa stáva zrejmé najmä oblečenie, ktoré vyhovuje nie je úplne spôsob, ako by ste chceli. Keď sú mladé ženy, ich prsia pozostávajú hlavne zo žliaz (firma) otázok, ktoré nahrádzajú voľnejšie tukových tkanív s vekom. To je normálny proces, a to je tiež typické v prípade weightloss. To sa týka nielen ženy, ale aj muži.

Rekonštrukcia prsníka po WeightLoss

Keď proces weightloss nie je postupné a ide rýchlo, koža nie je tak elastický. Preto prsníka je ovplyvnený na takéto úpravy. V tejto súvislosti rekonštrukcie prsníka je často potrebné po weightloss. Počas tejto procedúry extra kože je odstránená zabrániť ovisnuté. Táto technika je zameraný na zlepšenie prsného tkaniva a bradavky pohľad príťažlivé, mladšie a lepšie. To môže tiež pomôcť poprsie cítiť dobre zladený, porovnateľné s vopred-weightloss stav.

Rekonštrukcia prsníka operácie s prihliadnutím na klienta túžby a účely. Zistí, že individuálny charakter činnosti: výška kože, ktorý je potrebné odstrániť a typ odstraňovania rozhoduje jednotlivo. Vo väčšine prípadov Pacienti potrebujú nejaké odstránenie kožu okolo bradavky a prsia zdvíhanie. V niektorých prípadoch minimálne inváziou bude stačiť. To znamená, že operácia bude znížená jazva okolo dvorca. Ale to nie je obvyklé pre väčšinu pacientov, ktorých problémy sú spojené s chudnutie. Oni trpia veľkým množstvom prehnutý kože. Vo väčšine prípadov je dosť bolestivé operácie. Pacient je schopný pracovať v sedem až desať dní v priemere a môže vrátiť k ich pravidelnej činnosti v troch týždňov.

Nie je to len prsia kože, ktorá je negatívne ovplyvnený hlavný weightloss. Vlastne aj prsného tkaniva, sama zmeny z úplnej a ohybný voľné a ochabnutý. V procese rekonštrukcie operáciu pŕs prsia obnovenie pôvodného objemu pomocou implantátu rekonštrukcie prsníka.

Rekonštrukcia implantáty

Prsníka obnovu prevádzky možno vykonať rôznymi spôsobmi. To sa deje prostredníctvom jedného z niekoľkých málo rezy sa pozdĺž záhybu prsníka, v podpazuší alebo v okolí dvorca. Existujú dve spoločné miesta pre implantáty: pod prsné tkanivo a pod prsný sval. Mnohé ženy veria, že ak implantát je umiestnený pod prsný sval, prsia vyzerá oveľa prirodzenejšie a atraktívne. Rekonštrukcie chirurgia prsníka zvyčajne trvá jednu až dve hodiny. Vo väčšine prípadov je operácia vykonaná v celkovej anestézii. Dostanete pooperačnej starostlivosti doma; nie je potrebné aby ste v nemocnici. Perorálnu liečbu bude post-chirurgia bolesti, a budete môcť získať späť do práce v asi týždeň alebo tak.

Zdravotníckych odborníkov a spoločnosť nikdy rád rekonštrukcie prsníka implantáty moc. A v niektorých prípadoch majú pravdu, pretože tam sú niektoré riziká spôsobené ich. Silikónové podania rekonštrukcia implantátov je zvyčajne to, čo spôsobuje hlavné nepáči, a nedávno sa začali pŕs implantáty plnené soľným roztokom.

Rekonštrukcia prírodné prsia

Nájdete radu na obnovu prírodné prsia na rôznych fórach weightloss. Návrhy, ktoré môžete nájsť zvyčajne Existujú prírodné a bezpečné. Určite jeden z nich bude pracovať pre vás a budete spokojní s lepší tvar vašich pŕs. Existujú špeciálne lokálne pobočky na fórach weightloss. Tu môžete nájsť odporúčania zvoliť prírodné prsia rekonštrukcie. Niektoré ženy sa snažil prírodné gély a krémy a podeliť sa o skúsenosti s ostatnými. S pomocou správne prostriedky budete môcť vrátiť pevnosť pŕs. Budú vyzerať plný a mladší. Takýto výsledok možno dosiahnuť aj bez implantátov rekonštrukcie a riziká s tým spojené. Následne vám nebude trpieť vedľajšími účinkami.

Nájsť prírodné prsia rekonštrukcia 


comments powered by Disqus