Domovská stránka  /   Zdravie u žien  /  Zdvihnutie prsníkov po chudnutí

Prsný zdvih po chudnutí: prírodné prsníka rekonštrukcia

Prsný zdvih po chudnutí: prírodné prsníka rekonštrukcia Mnoho žien začať s ohľadom na rekonštrukciu prsníka chirurgia ako spôsob, ako zlepšiť ich prsia po veľké weightloss. S chudnutie sa prsia zmeniť rovnakým spôsobom ako ostatné časti tela robiť, a táto skutočnosť sa stáva zrejmé, najmä v oblečení, ktoré sa hodia nie celkom tak, ako by ste chceli.

Keď sú ženy mladé, ich prsia sa skladajú prevažne z žľazových (pevných) tkanív, ktoré sú nahradené voľnejšie mastné tkanivá s vekom. Jedná sa o normálny proces, a to je tiež typické v prípade weightloss. Týka sa nielen žien, ale aj mužov.

Rekonštrukcia prsníka po Vzpiernutí

Keď proces chudnutie nie je postupný a chudnutie rýchlo, koža nie je tak elastická. Preto je prsníka ovplyvnená takýmito zmenami. V tejto súvislosti sa zväčšenie prsníkov často vyžaduje po chudnutí. Počas tohto postupu, extra koža je odstránená, aby sa zabránilo poklesnuté. Táto technika je zameraná na zlepšenie prsných tkanív a bradavky na atraktívnejšie, mladšie a lepší vzhľad. To môže tiež pomôcť poprsie cítiť dobre tónovaný, porovnateľné s pre-chudnutie stave.
Prsný Výťah po chudnutí sa vykonáva s ohľadom na priania klienta a účely. Určuje individuálny charakter operácie: veľkosť pokožky, ktorá je nevyhnutná na odstránenie a druh odstránenia sa rozhoduje jednotlivo.
Vo väčšine prípadov, pacienti potrebujú nejaké odstránenie kože okolo bradavky a zdvíhanie prsníkov. V niektorých prípadoch bude stačiť minimálne invázie. To znamená, že operácia bude znížená na jazvu okolo Areola.

Ale to nie je obvyklé pre väčšinu pacientov, ktorých problémy sú spojené s chudnutie. Trpia veľkým množstvom poklesnutý kože a v takýchto prípadoch, operácia je skôr bolestivé. Avšak, pacient je schopný pracovať v siedmich až desiatich dní v priemere a môže sa vrátiť do svojej pravidelnej činnosti za tri týždne.

Poklesnuté prsia

Saggy Breast
Poklesnutý prsia
To nie je len prsia kože, ktorá je negatívne ovplyvnená veľkou chudnutie. Vlastne, dokonca aj prsné tkanivo sa mení z plného a stať sa ochabnúť. V procese rekonštrukcie prsníka chirurgia, prsia obnoviť svoj pôvodný objem pomocou prsníka augmentácie implantátov.

Moment telo skúsenosti masívny pokles brušné váhy, samozrejme, je vyrovnať, ale prsia tiež dostane lichotí tvar, ktorý nie je atraktívny pozrieť sa na. To je veľmi časté pre všetky ženy, ktoré majú poklesnuté prsia po chudnutí ako zloženie pŕs zahŕňa žľazové a mastné tkanivá.
Pri chudnutí sa zníži množstvo tukových tkanív, ktoré spôsobuje poklesnuté prsia.
To je tiež jeden z dôvodov, prečo ženy po chudnutí nájsť ich prsia v menšej veľkosti , než to, čo kedysi. Niektoré ženy, však, nesmie zažiť poklesnutý prsia alebo zníženie veľkosti prsníka pre skutočnosť, že ich prsia majú viac žľazových tkanív, skôr ako mastné tkanivá. Je ťažké povedať, kto zažije drastické zmeny tvaru a veľkosti prsníka pred chudnutie.

Kto potrebuje prsia Lift After chudnutie?

Každá žena s ovisnuté prsia musí ísť na prsný Výťah po chudnutí. Tu sú niektoré z príznakov prsníkov, ktoré potrebujú prsia výťah:

 • Bradavky smerujúce nadol.
 • Prsia s bradavkou/Areola sa nachádza pod prsné zaniknúť.
Predtým, než sa rozhodnete pre ošetrenie prsníkov, jeden by mal vedieť, že prsia výťah nemení veľkosť prsníka. Liečba je najprospešnejšia pre tých, ktorí nie sú spokojní s tvarom ich prsia , skôr ako veľkosť.

Kedy ísť na prsníka Lift Surgery?

Chudnutie môže byť hlavným dôvodom pre poklesnuté prsia. Liečba pri formovaní prsníkov si však vyžaduje určité zváženie, ako sú:

 • Stabilná hmotnosť: žena, ktorej prsia veľkosť zvyšuje/klesá s priberanie na váhe/strata by mala mať stabilnú váhu pred začatím operácie prsníkov. Veľkosť prsníka bude aj naďalej zvyšovať/klesať s telesnou hmotnosťou, kým sa nedosiahne stabilná váha.
 • Dosiahnutie váha cieľ: ktokoľvek v režime chudnúť by si stanovili cieľ pre rovnaké. Operácia prsníkov sa má zvolila len vtedy, keď sa dosiahne optimálna váha. Je veľmi vhodné počkať na čas, kým sa nedosiahne optimálna váha pred odchodom do poprsie rekonštrukcia chirurgia.
 • Tehotenstvo: ženy plánovanie tehotenstva by mali počkať, až oni skončili nesúci deti. Veľkosť prsníka môže drasticky zmeniť počas tehotenstva; preto jeden by mal počkať na určitú dobu, ako ísť na operáciu prsníka. Prsný zdvih chirurgia môže spôsobiť ťažkosti pri dojčení, preto jeden by mal počkať najmenej 6 mesiacov po pôrode dieťaťu.
Každá žena, ktorá dosiahla stabilnú váhu a nie je tehotná alebo porodila dieťa môže ísť prsné implantáty alebo mastopexy, prsníka Lift chirurgia.

Implantáty na rekonštrukciu prsníka

Breast Reconstruction Implants
Implantáty na rekonštrukciu prsníka
Operácia rekonštrukcie prsníka sa môže vykonávať rôznymi spôsobmi. To sa vykonáva prostredníctvom jedného z niekoľkých malých škrtov sa pozdĺž prsného záhybu v podpazuší alebo okolo dvorku. Existujú dva spoločné miesta pre implantáty: pod prsného tkaniva a pod prsného svalu.
Mnoho žien verí, že ak je implantát umiestnený pod prsného svalu, prsia vyzerá oveľa prirodzenejšie a atraktívne.
Rekonštrukcia prsníka chirurgia zvyčajne trvá jednu až dve hodiny na dokončenie. Vo väčšine prípadov sa operácia vykonáva tým, že celková anestézia pacientovi. Tiež pacient dostane pooperačnej starostlivosti doma a nie je potrebné, aby pacient v nemocnici pre dni. Ústne lieky zmierňuje post-chirurgia bolesť, a jeden bude môcť dostať späť do práce v asi týždeň alebo tak.

Zdravotníckymi odborníkmi a spoločnosťou sa nikdy páčil prsné implantáty vo veľkom rozsahu. V niektorých prípadoch je to tiež správne, ako tam sú riziká spojené s takýmito ordinácií. Silikónové naplnenie implantátov na rekonštrukciu prsníka je zvyčajne vec, ktorá spôsobuje hlavné nepáči, a nedávno prsné implantáty začali byť naplnený soľným roztokom.

Riziká rekonštrukcie prsníka ordinácie

Tu sú niektoré z rizík spojených s implantátmi na rekonštrukciu prsníka:

 • Existuje riziko asymetrie v prsníkoch. V niektorých prípadoch sa veľkosť/vzhľad prsníkov nezhodoval po implantáte.
 • Bolesť a citlivosť v prsníku po operácii.
 • Po operácii môže implantát prasknúť alebo defláciu.
 • Pomalé hojenie rezov.
 • Zvýšené riziko opakovanej operácie prsníkov v budúcnosti na odstránenie implantátu.
 • Znížená citlivosť prsníkov.
 • Zvýšené riziko infekcie prsníka.
 • Krvácanie do prsníka.
 • Po operácii účinok anestézie.
 • Rakovina prsníka.
Niektorý z vyššie uvedených komplikácií môže vyžadovať ďalšiu operáciu.

Každý, kto má záujem sa rozhodnúť pre operáciu prsníka by sa mali poradiť s kozmetickým chirurgovi získať informácie o postupe, rizikové faktory, a post-chirurgia starostlivosti. Lepšie pochopenie operácie môže pripraviť pacienta na akékoľvek budúce problémy súvisiace s prsného implantátu.

Postupy spojené s rekonštrukciou prsníka

Breast Reconstruction Surgery
Rekonštrukcia prsníka chirurgia
Prsný Výťah po chudnutí zahŕňa rôzne techniky, ktoré sú nasledovné:

 • Hlboké Dolné epigastrické Perforator (DIEP): je to Pokročilá forma prsníka chirurgia. V operácii chirurg odstraňuje nadbytočnú pokožku a tuk z brušnej oblasti bez oslabenia svalovej sily pacienta. Nadbytočná koža sa potom používa v postupe formovania prsníkov.
 • Superior Gluteal tepna Perforator (SGAP): v tomto postupe je nadbytočná koža odstránená z zadku pacienta, ktorý sa má použiť neskôr v postupe rekonštrukcie prsníka.
 • Profunda tepna Perforator (PAP): v tomto postupe sa nadbytočná koža odstráni z horného zadného stehna z oblasti nachádzajúceho sa pod zadku.
 • Priečne Horné gracilis (TUG): v tomto postupe sa nadbytočná koža odstráni z vnútorného stehna pacienta. Nadbytočná koža sa neskôr používa v postupe formovania prsníkov.
 • Latissimus dorsi Myocutaneous (lat klapka): v tomto postupe sa koža, tuk a sval z horného a stredného chrbta otáča do oblasti pŕs. Na dlhodobom horizonte, chirurgia môže znížiť svalovú silu, takže je ťažké pre jeden vyšplhať a plávať.
 • Priečne rectus Myocutaneous: v postupe, ženské Prime rectus svaly sú odstránené pretvárať prsníka. Táto technika môže zvýšiť riziko vzniku prietrž. Postup už nie je uprednostňovanou metódou zdvíhania prsníkov.
 • Tuk štepenie: v postupe sa vykonáva Liposukcia brucha, stehien, chrbta, ramien a zadku na odstraňovanie tukov z týchto oblastí. Tuk je potom pripravená na injekciu do prsníka, aby sa zvýšila príťažlivosť a tvar prsníka.

Čo očakávať od rekonštrukcie prsníka chirurgia?

Rekonštrukcia prsníka chirurgia môže riešiť poklesnuté prsia po chudnutí, ako aj zlepšiť úplný vzhľad pacienta. Prsníka chirurgia môže fungovať dobre:

 • Zvýšenie celkového vzhľadu a pocitu prsníka.
 • Zlepšenie symetrie prsníkov v prípade, že sú nerovnomerné.
 • Posilnenie sebaúcty a celkový vzhľad tela.
 • Zvýšenie celkovej osobnosti pacienta.

Prírodné prsníka rekonštrukcia

Môžete nájsť Rady o prirodzenej rekonštrukcii prsníka v rôznych vzpierkach fórach. Návrhy, ktoré môžete nájsť tam sú zvyčajne prírodné a bezpečné. Jeden z nich bude určite pracovať pre vás, a budete spokojní s vylepšeným tvarom vášho prsníka.

Natural Breast Reconstruction
Prírodné prsníka rekonštrukcia
Existujú špeciálne témy o weightloss fórach. Tu nájdete odporúčania na Výber prirodzenej rekonštrukcie prsníka. Niektoré ženy sa snažili prírodné gély a krémy a podeliť sa o skúsenosti s ostatnými. S pomocou správnych opravných prostriedkov budete môcť vrátiť pevnosť prsníka. Budú vyzerať plné a mladšie.
Skvelý výsledok možno dosiahnuť aj bez prsných implantátov a riziko spojené s nimi. V dôsledku toho nebudete trpieť vedľajšími účinkami, ak si zvolíte prirodzené zdvíhanie prsníkov.

Výhody ísť s prírodnými možnosťami

Prirodzená rekonštrukcia prsníka je jednoduchý postup v porovnaní s implantátom na základe chirurgického zákroku. To môže byť vykonávaná ktokoľvek bez dlhoročných skúseností, pretože táto metóda zahŕňa jednoducho pomocou prírodných rastlinných produktov na zlepšenie vzhľadu prsných tkanív. Výhody prirodzeného zdvíhanie prsníkov sú určite jasné. Niektoré z hlavných raz sú uvedené takto:

 • Prirodzený vzhľad: prsia, ktoré prešli prirodzeným zdvihom prsníkov vyzerajú prirodzene v porovnaní s implantátmi. Prírodné prsia zdvíhanie zahŕňa bylinné krémy a gély, ktoré dávajú prsia prirodzený vzhľad po zákroku. Postup je najvhodnejší pre ženy, ktoré nechcú zverejniť o získanie zväčšenie pŕs alebo Zmenšenie prsníkov chirurgia. V niektorých prípadoch, prírodné prsia zdvíhanie zlepšuje príťažlivosť prsníkov, najmä keď sa používa bradavky-šetriace techniku.
 • Žiadna opakovaná chirurgia: na rozdiel od implantačného zákroku, prirodzený postup pri zdvíhaní prsníkov nevyžaduje opakované operácie ani žiadne iné riziko. Pacientom, ktorí prešli postupom implantátu, sa odporúča, aby si implantáty nahradili po každých 12 rokoch. Opakovaná chirurgia je dôležitá pre bezpečnosť pacienta ako implantáty sú často na riziko vytrhnutie a škody. Prirodzený prsný zdvih trvá celý život.
 • Prírodný pocit a symetria: prirodzený postup pri zdvíhaní prsníkov zahŕňa prirodzený proces rastu prsníkov , ktorý má za následok prirodzený tvar, veľkosť a pocit.

Výber medzi implantátom a prirodzeným postupom pri zdvíhaní prsníkov

Výhody prirodzeného prístupu sú určite jasné v porovnaní s implantátom-založené chirurgii.
Napriek tomu, jeden by mal konzultovať s profesionálnym chirurgovi vedieť, aký typ procesu zdvíhanie prsníkov je najvhodnejší pre pacienta.
Existuje niekoľko faktorov, ktoré chirurg môže zvážiť pred výberom operácie. Napríklad chirurg môže skúmať prsné tkanivá, aby zistili, či pacient môže byť liečený chirurgické prsníka tvarovanie alebo nie.

Zdravotná anamnéza pacienta a osobné preferencie sú niektoré z dodatočných faktorov, ktoré môžu byť považované pred odchodom na operáciu. Konzultácia s chirurgom je najlepším spôsobom, ako spoznať, ktorý postup formovania prsníkov treba dodržať.

Záver

Pre ženy, prsia hrajú kľúčovú úlohu v ich vzhľadu. Poklesnutý prsníka po rýchlej chudnutie vyzerá neatraktívne a môže žena stratiť dôveru, zatiaľ čo na rande, alebo je v party. Prsný Výťah po chudnutí môže pomôcť zvýšiť vzhľad prsníka prirodzeným spôsobom!

Naučte sa, ako zdvihnúť poklesnuté prsia 


comments powered by Disqus