Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása  /  Ako sa zbaviť akné na tele

Ako sa zbaviť akné na tele

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2016-06-15)
Ako sa zbaviť akné na tele Nie je to tak jednoduché, ako sa zbaviť akejkoľvek akné. Najmä, ak je telo akné (mimo to, späť na akné je známe, že veľmi ťažké vykoreniť a krku akné je veľmi bolestivé). Teraz boli vyvinuté rôzne liečby akné , ale samozrejme, nie všetky z nich môžu byť užitočné v jednotlivých prípadoch. Napríklad starovekej medicíny navrhuje, aby pokaňkat pupienky s sap lastovičník.

Lieky na liečbu akné

Ako sa zbaviť akné na tele? Veľa zdrojov navrhnúť, liečenie akné s kyseliny salicylovej. Existujú aj špeciálne krémy, ktoré sa predávajú v drogériách a ktoré môžete skúsiť. Ďalší známy zložka, ktorá je často používaný v lieky na liečbu akné je benzoyl peroxid, ktoré môžu byť použité na wipe poškodenú pokožku.

Často dobré výsledky sa dosahujú použitím benzoyl peroxid alebo kyseliny salicylovej na utieranie acnes a potom rozmazania s krémy, ktoré obsahujú alfa-kyselín - tieto krémy pomôže zotrieť mŕtve kožné bunky, ktoré bránia, vysychanie pokožky). Bohužiaľ, tieto chemické látky často prinášajú nebezpečné vedľajšie účinky: podráždenie a vyrážky.

Existuje liečba akné prírodné lieky na liečenie akné na tele. Tieto produkty sa dodávajú vo forme tabletiek, ktoré liečbu akné zvnútra a krémy, ktoré jasne kože z vonku. Tieto liečby akné sú absolútne bezpečné, ale často pomáhajú pomalšie potom voľnopredajných liekov.

Napríklad poškodený môže oznámenia prvé zlepšenie po prvej aplikácii benzoyl peroxid, a to môže trvať pár dní pre prírodné Akné produktu na pomoc. Stále, veľa trpiacich akné tela radšej akné prírodné liečby, pretože sa liečiť akné na tele bez vedľajších účinkov.

Tam sú tiež osobitný orgán umýva určený pre liečenie akné. Namáčanie v horúcej kúpeli môže byť užitočné, najmä ak používate vyššie uvedené umýva.

Ako sa zbaviť akné na tele?

Tam sú niektoré veci, ktoré by ste mali urobiť s akné na tele. Prvé, v každom prípade si nesmieme drhnúť, pop ani odstrániť podobným spôsobom. Jediné, čo by ste mali urobiť je umyť vaše akné a zaobchádzať s krém alebo iný prípravok. Drhnutie, praskanie alebo poškriabaniu akné môže viesť k ešte väčšie problémy s pokožkou. Tiež by ste nemali nosiť príliš hrubé a drsné oblečenie; Pamätajte si, že akékoľvek trenie proti akné body budú dráždiť ho.

Ale rovnako ako v prípade akéhokoľvek iného ochorenia, najefektívnejší spôsob, ako zistiť, ako sa zbaviť akné na tele. Najefektívnejšie je predchádzať akné. To je dôvod, prečo by ste mali byť opatrní pri výbere oblečenia pre vzdelávanie, majú pravidelná sprcha alebo kúpeľ, dávajte pozor na vaše strava, najmä v prípade, že máte akékoľvek precitlivenosti, v poriadku, starať o svoje zdravie a riziko, že žiadne akné, ako aj ďalšie problémy s pokožkou, bude významne znížiť.

Nájsť najlepšie akné liečby 


comments powered by Disqus