Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien  /  Prsia výťah po dojčení

Rekonštrukcia prsníka po dojčení

Rekonštrukcia prsníka po dojčení 

Dojčenie

Aj keď pani môže byť úplne spokojný s jej poprsie počas jej celý život, spokojnosť, môže slabnúť po dojčení. Keď Ptóza nastaví jeden z týchto žien môže ignorovať vzhľad svojich pŕs. Ptóza je termín, zdravie, ale to jednoducho znamená, ovisnuté prsia.

Dojčenie príčinou transformácia tvaru a žiadna žena niekedy podarilo zachovať elastické poprsie cez veku. Plodnom tiež môže dramaticky zmeniť tvar, povahe a veľkosti poprsia. Dojčenie proces bežne spôsobuje stratený pružnosť, banálne kože a posun kolenom žliaz.

Rekonštrukcia prsníka

Popularita rekonštrukcie prsníka rastie, a na základe amerického štatistík viac ako 50000 dámy požiadať rekonštrukcie chirurgia prsníka každý rok. Ženy sú priťahované týmto spôsobom riešenia problému zlé prsníka vystúpenie po dojčení, pretože operácia nie je veľmi časovo náročné.

Maximálne do 5 hodín dáma môžete mať dobre-formoval prsia. Nie je potrebné zanechať kariéru na dlhú dobu, alebo starať o vzťahy, pretože v jednom týždni ženy začnú ich žiť spoločné, pokiaľ neexistujú žiadne pooperačné problémy. Ale tam je vždy obavy niektorých rizík po operácii. Navyše nie každý je psychicky pripravení vybrať, Modelácia prsníkov operácia. Tí, ktorí sa bojí o chirurgiu, ale chcete mať elastické prsia mladých vybrať bylinné liečiteľov.

Rekonštrukcia prsníka produkty

Najviac populárne a ľahko ovládateľný bylinné prsia rekonštrukcia výrobkov. Výrobky sú spravidla naplnené rastlinných estrogénov, ktorý sa vraj k zlepšeniu prsného tkaniva. Jeden viac využívať produktov rekonštrukcie prsníka je ich dostupnosť - neexistuje žiadna požiadavka na návštevu lekára s cieľom získať ich. Rekonštrukcia produktov prsia zlepšenie úrovne estrogénu v organizme dámske a poprsie tkanív Štart rastie.

Bežné výrobky Rekonštrukcia prsníka obyčajne obsahujú nasledujúce zložky zväčšenie svojho poprsia:

  • Púpava je známe, že majú veľa rastlinné estrogény. Môžete vziať jeho výhonky alebo korene, alebo oboje, buď ako dodatok alebo ako čaj. Ďalší dobrý motív pre použitie púpava je, že zvyšuje niečí energiu a robí budete žiť dlhšie.
  • Koreň Dong Quai vám poskytuje silný fytoestrogény, Dong Quai je zdrojom prvky, ktoré môžu rozšíriť poprsie. Tento koreň sa používa aj ako bylinné liečby počas menštruácie. To pomáha eliminovať kŕče.
  • Fenikel môže pomôcť rozvíjať forme vaše poprsie, ak môžete pridať do gélu alebo olej na kožu poprsie. Môžete tiež skúsiť fenikel nápoj. Fenikel je tiež dlhoročným afrodiziakum alebo sexuálny stimulant.
  • Senovka grécka má dlhú históriu. To je říkal, že dámy z východnej harems vzal semená tejto rastliny zvýšiť svoje prsia. Senovka grécka obsahuje steroidné prekurzorov a ženských hormónov. Tieto komponenty sú schopné prispieť k zvýšeniu tkanív poprsie. Zahŕňa aj veľké množstvo fytochemikálie, ktoré prispievajú k rastu prsníkov.
  • Wild Yam sa zvyčajne používa s pískavice, pretože jeho prírodné živiny. Tieto dva druhy bylín v kombinácii vylepšiť prsia rastie. Ale čo je dôležitejšie, divoký jam môže pomôcť pri PMS alebo liečbu menopauzálnych problémov.
  • Pueraria Mirifica zvyšuje ženské rysy, zvyšuje pevné prsia a kvalitu pokožky. Pomáha zmariť menopauza syndróm a zlepšuje stav pokožky v sekcii krach, najmä. To tiež má anti-aging vlastnosti a zlepšuje krvný obeh.
Rôznymi kombináciami týchto prírodných zložiek sú základom pre väčšinu produktov Rekonštrukcia prsníka. Pričom pilulky prsia Prečítajte etiketu a zabezpečiť, viete, každý prvok v medicíne. Ak sa rozhodnete užitočné rozšírenie pilulky prsia, môžete si byť istí, že vaše poprsie bude úžasne plnšie, kulatější, a naozaj nádherný a veľký v priebehu 30 dní.

Prečítajte si viac o produktoch rekonštrukcie prsníka 


comments powered by Disqus