Domovská stránka  /   Zdravie u žien  /  Zdvihnutie prsníkov po dojčení

Rekonštrukcia a zdvíhanie pŕs po dojčení

Rekonštrukcia a zdvíhanie pŕs po dojčení 

Dojčenie

Čo je dojčenie? Dojčenie je veľmi dôležitou súčasťou obdobia po tehotenstve a je nevyhnutné pre zdravý vývoj novorodenca. Dojčenie pomáha deťom rozvíjať silné väzby na matku a môže tiež pomôcť zlepšiť vývoj vnútorných orgánov. Materské mlieko obsahuje mnoho vitamínov a ďalších dôležitých živín, ktoré sú rozhodujúce pre rozvoj mozgu a nervového systému.
V mnohých klinických štúdiách sa potvrdilo, že dojčenie je najúčinnejšie pri prevencii zdravotných problémov a komplikácií.
Bohužiaľ, význam dojčenia pre všetky deti je často prehliadaná. Dojčenie je mocný terapeutický nástroj a dokonalý spôsob komunikácie medzi matkou a dieťaťom.

Ako dojčenie ovplyvňuje tvar pŕs

Aj keď dáma môže byť úplne spokojný s jej poprsie počas celého svojho života, môže táto spokojnosť zmizne po dojčení. Skutočnosť, že sa to stane mnohým ženám, je dobre známa. Keď ptosis nastaví v nikto z týchto žien môže ignorovať vzhľad ich prsia. Ptosis je zdravotný termín, ale to jednoducho znamená ovisnuté prsia.

Ptosis after Breastfeeding
Ptóza po dojčení
Dojčenie spôsobiť transformáciu tvaru a žiadna žena nikdy nebol schopný zachovať elastické poprsie cez vek. Dieťa ložisko tiež môže dramaticky zmeniť tvar, povahu a veľkosť poprsie. Dojčenie proces bežne spôsobuje stratenú pružnosť, banálne kože, a posun žľazy prsníkov '.
Tvary ženského tela a pŕs už nevyzerajú,
ako by boli pred tehotenstvom, a bohužiaľ, tieto zmeny nie sú reverzibilné na vlastnú päsť - ak žena začne starať o svoj vzhľad a chce obnoviť mladistvý prsia a postavu. Avšak, so zavedením nových techník a metód zdvíhanie pŕs, ženy už nemusia zvyknúť na svoje prehnuté prsia, pretože majú mnoho spôsobov rekonštrukcie prsníka po dojčení.

Rekonštrukcia prsníka

Popularita rekonštrukcie prsníka rastie, a na základe amerických štatistík viac ako 300.000 dámy žiadosť rekonštrukcie prsníka chirurgia každý rok. Ženy sú priťahované týmto spôsobom riešenia problému zlého vzhľadu prsníkov po dojčení, pretože operácia nie je veľmi časovo náročná.

Breast Reconstruction Surgery
Rekonštrukcia prsníka Chirurgia
Najneskôr do 5 hodín môže mať dáma dobre tvarované poprsie. Nie je potrebné opustiť kariéru na dlhú dobu, alebo sa starať o vzťahy, pretože v jednom týždni ženy začnú svoj spoločný život, ak neexistujú žiadne post-chirurgické problémy. Ale je tu vždy obavy o určité riziká po operácii.
Navyše, nie každý je psychicky pripravený zvoliť operáciu zväčšenia pŕs.
Tiež náklady sú veľmi vysoké, pretože operácia môže byť potrebné vykonať v nemocnici v rámci všeobecnej anestézie. Okrem samotnej operácie sú náklady na postoperačnú liečbu a rehabilitáciu často vyššie ako náklady na samotnú operáciu.

Žena, ktorá sa vyhýba operácii prsníka, ale rozhodne sa mať prsníka výťah má alternatívu. Čo robiť, ak sa žena chce držať ďalej od vedľajších účinkov spojených s operáciou? Tí, ktorí sa obávajú operácie, ale chcú mať elastické mladé prsia vybrať pilulky pre prirodzený rast pŕs.

Produkty rekonštrukcie prsníkov

Väčšie prsia sú často spojené s viac ženský vzhľad, ale niektoré ženy nie sú schopné dosiahnuť v dôsledku prirodzených procesov starnutia a tehotenstva-súvisiace komplikácie.

Breast Reconstruction Options
Možnosti rekonštrukcie prsníka
Pozrime sa na najobľúbenejšie produkty rekonštrukcie pŕs, ktoré môžu byť prospešné pri obnove mladistvého vzhľadu ženských pŕs.

 • Hormonálna terapia. Tento druh prsníka zdravotné výrobky môžu mať syntetické hormóny v ich zložení. Tieto hormóny zväčšenie pŕs môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, dokonca aj rakovina. Ale hlavné nebezpečenstvo je pre nenarodené dieťa a matky reprodukčného systému. Okrem toho, dlhodobé štúdie tejto neoverenej metódy ešte neboli vykonané a to znamená, že mnoho ďalších vedľajších účinkov nie je nemožné.
 • Injekcie hormónov. Je to veľmi nebezpečná metóda vstrekovania hormónov priamo do prsného tkaniva. Môžete si všimnúť niektoré výsledky, ale vedľajšie účinky sú oveľa horšie. Hormonálna injekcia môže spôsobiť obrovské množstvo opuchu prsníkov. Tiež prsné tkanivo, ktoré bolo injekčne s hormónmi je veľmi citlivý a môže krvácať často.
 • Chirurgia prsníkov. Môžete mať tkanivo zjazvené a implantáty môžu byť poškodené. A veľmi často sú prsné implantáty príčinou nesprávnej diagnózy, pokiaľ ide o rakovinu prsníka. Najzávažnejšie komplikácie chirurgickej rekonštrukcie prsníka sú ťažká infekcia, krvácanie a komplikácie z krvácania.
 • Prsné pumpy. Táto metóda môže spôsobiť vaše prsia znetvořuku, alebo dokonca rakovinu prsníka. Dlho-time prsníka čerpanie je veľmi nebezpečné. Štúdia vykonaná vo Veľkej Británii ukázala, že používanie prsných čerpadiel na dlhšiu dobu je nebezpečné pre zdravie žien. Niektoré ženy sa sťažovali na bolestivé boľavé prsia, ktoré sa neskôr zistilo, že sú poškodené z viac ako čerpanie.
 • Cvičenie. Špeciálne prsné cvičenia zamerané na zlepšenie zdravia prsníkov sú pomerne bezpečné a nie drahé, ale neexistuje žiadny preukázaný dôkaz o ich účinnosti. Zatiaľ čo oni sú prospešné pre celkové zdravie, pre srdce a krvný systém a zlepšiť ženský svalový tone, nemôžu fyzicky zmeniť prsné tkanivo, pretože neobsahuje žiadne svaly. Jediný spôsob, ako zlepšiť veľkosť pŕs, je zvýšiť objem prsných tkanív, a to je miesto, kde prsia cvičenie zlyhať.
 • Spodná bielizeň. K dispozícii je veľký výber podprsenky alebo korzety, ktoré môžu vaše prsia vyzerať nádherne len do okamihu, kedy budete musieť vziať dole. Vyzerajú skvele, keď ich nosíte, ale sú veľmi drahé. Nosenie špeciálnych spodná bielizeň môže poskytnúť abnormálne vyzerajúce forme prsníka. Je to trápne pre mnoho žien, aby si ich počas intímnych stretnutí. Tvar pŕs v spodnom práde sa zvyčajne zdá byť veľmi guľatý a dobre definovaný, ale samotné prsia stále zostávajú prehnuté.
 • Prsné pilulky. Prsia zdravie pilulky obsahujú iba prírodné bylinné zložkys. Nemajú žiadne syntetické hormóny, alebo chemikálie, alebo fary, alebo konzervačné látky. Zväčšenie pŕs pilulky môžu vaše prsia pevné, väčšie a mladistvejšie. Prírodné produkty pre zdravie prsníkov vám neublížia. Všetky zložky sa dostanú do krvného obehu a absorbujú ho, preto by ste si mali vybrať liek na zdravie prsníkov bez chemických látok. V prípade, že si nevyberáte organický produkt, môžete byť vystavení riziku vzniku závažného zdravotného problému, ako je nádor na rakovine.

Bylinné prsníka rekonštrukcie

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako obnoviť tvar pŕs po dojčení alebo zlepšiť vzhľad starnúcich prsníkov je výber bylinných produktov rekonštrukcie prsníka. Je to skvelý spôsob, ako pre ženy, aby posilnili svoje zdravie, získať podporu v podobe zdravšie prsia, alebo len získať skvele vyzerajúce telo.
Produkty sú zvyčajne naplnené rastlinným estrogénom, ktorý je povedal, aby zlepšila prsného tkaniva. Ešte jednou výhodou produktov rekonštrukcie prsníka je ich dostupnosť - nie je potrebné navštíviť lekára, aby si ich. Produkty rekonštrukcie pŕs zvyšujú hladinu estrogénu v dámovom organizme a prsné tkanivá začínajú rásť.
Breast Reconstruction Herbs
Rekonštrukcia prsníkov Bylinky
Produkty zväčšenia pŕs môžu byť použité ako riešenie na zdvihnite prsia takmer v každom veku po puberte. Produkty rekonštrukcie prsníkov môžu tiež pomôcť zvýšiť sexuálny apetít u väčšiny žien. Okrem zmien vzhľadu, produkty rekonštrukcie prsníka zvyšujú sebavedomie ženy a môžu zlepšiť celkovú kvalitu života.

Spoločné produkty rekonštrukcie pŕs bežne obsahujú nasledujúce bylinné zložky, takže vaše poprsie väčšie:

 • Púpava je známe, že veľa bylinných estrogénov. Môžete si vziať jeho výhonky alebo korene, alebo oboje, a to buď ako doplnok, alebo ako čaj. Ďalším dobrým motívom pre použitie púpavy je, že zvyšuje svoju energiu a robí budete žiť dlhšie. To tiež vám dáva nejaké extra vytrvalosť a dáva vám podporu vašej vytrvalosti, takže si môžete zlepšiť svoje fitness výsledky!
 • Dong Quai koreň vám poskytuje silné fytoestrogény, Dong Quai je zdrojom prvkov, ktoré môžu rozšíriť poprsie. Tento koreň sa tiež používa ako bylinná liečba počas menštruácie. Pomáha eliminovať kŕče. Neexistujú žiadne vedecké štúdie, ale to bolo použité na liečbu niektorých problémov spôsobených menštruačné cykly a menštruačné bolesti.
 • Fenikel vám môže pomôcť vytvoriť formu poprsie, ak ho pridáte do gélu alebo oleja pre poprsie kože. Môžete tiež skúsiť fenikel nápoj. Fenikel je tiež dlho-so sídlom afrodiziakum alebo sexuálny stimulant. Fenikel je základnou zložkou mnohých receptov indickej kuchyne. To je považované za svet je najviac sexy korenie.
 • Senovka grécka má dlhú históriu. Hovorí sa, že dámy z východných hámu vzal semená tejto rastliny zvýšiť ich prsia. Senovka grécka zahŕňa steroidné prekurzory a ženské hormóny. Tieto zložky sú schopné prispieť k zlepšeniu tkanív v poprsie. To tiež zahŕňa veľké množstvo fytochemikálií prispieva k rastu prsníkov. Všetci sú zodpovední za rast a vývoj prsníkov po rýchlom chudnutí.
 • Wild Yam sa zvyčajne používa s senovka grécka, pretože jeho prírodné živiny. Tieto dva druhy bylín v kombinácii zlepšiť prsia rastie. Ale čo je dôležitejšie, divoké yam môže pomôcť počas PMS alebo liečbe menopauzálnych problémov. V skutočnosti je to veľmi užitočné pre tých, ktorí trpia menopauzálnymi problémami. V štúdii uskutočnenej talianskym výskumníkom ženy, ktorým diagnostikovali problémy s menopauzou a dostali divoký yam, zlepšili svoje stavy v 57% prípadoch a zaznamenali menej symptómov v 86% prípadoch.
 • Pueraria Mirifica zlepšuje ženské črty, zvyšuje pevné poprsie, a kvalitu epidermis. Pomáha zmariť syndróm menopauzy a zlepšuje stav kože najmä v časti poprsia. Má tiež anti-aging vlastnosti a zlepšuje krvný obeh. Výrobok je veľmi populárny medzi ženami so širokou škálou tvarov tela a je obzvlášť vhodný pre zrelé ženy, ktoré zúfalo potrebujú lepší tvar poprsia.
Rôzne kombinácie týchto prírodných zložiek sú základom pre väčšinu produktov rekonštrukcie prsníka. Prečítajte si štítok pri užívaní prsných tabletiek a uistite sa, že poznáte každý prvok v lieku.
Ak si vyberiete bylinné zväčšenie pŕs pilulky, môžete si byť istí, že vaše poprsie bude úžasne plnšie, okrúhlejšie, a naozaj nádherné a veľké v priebehu 30 dní.
A môžete si byť istí, že výsledky budú trvalé, avaše poprsie bude väčšie a tučnejšie pre život!

Prečítajte si recenzie tabletiek na rekonštrukciu prsníkov 


comments powered by Disqus