Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Kegelove cviky pre mužov

Kegel cvičenie pre mužov. Ako nájsť najlepšie Kegel cvičenie program?

Kegel cvičenie pre mužov. Ako nájsť najlepšie Kegel cvičenie program? 

Kegel cvičenie pre mužov

To príde na prekvapenie mnohých sa dozviete, že muži môžu skutočne robiť Kegel cvičenie - a že majú toľko výhod pre mužov, ako to robia pre ženy.

Myšlienka cvičenia Kegel posilňuje panvové dno, čo je svalové tkanivo, ktoré riadi močovú trubicu. Tieto svaly zahŕňajú pubococcygeus, puborectalis, a iliococcygeus svaly. Spolu tvoria svalovúskupinu Levator Ani,ktorá sa nachádza na oboch stranách panvy.
V týchto podmienkach má zmysel spomenúť, že ktokoľvek môže vidieť výsledky cvičenia Kegel.
Panvové dno je dôležitou súčasťou rôznych telesných funkcií , vrátanetráviaceho systému a pohlavných orgánov. Hoci to nie je široko diskutované a inzerované, Kegel cvičenie sú prospešné pre mužský sexuálny život a môže pomôcť zabrániť určitým sexuálnym dysfunkciám a dokonca pomôcť zlepšiť erekciu a zväčšiť penis!

Výhody Kegel cvičenie pre mužov

Kegel cvičenie majú relatívne rovnaké výhody pre každého , a tonapriek pohlaviu.

Benefits of Kegel Exercises For Men
Výhody Kegel cvičenie pre mužov
Avšak, existuje mnoho faktorov, ktoré môžu oslabiť muža panvového dna, ktoré jednoducho by sa nevyskytli v biologicky ženské telo, kde Kegel cvičenie by vplyva pomoc muži viac ako ženy .
Napríklad problémy s prostatou alebo odstránenie oslabí panvové dno.

Ako začať Kegel cvičenie

Ak chcete začať robiť Kegel cvičenie, je dôležité najprv nájsť správne svaly do práce, čo môže byť trochu mätúce.

Ak chcete nájsť svaly panvovéhodna , skúste sa zastaviť uprostred močenia utiam panvového dna, alebo svaly, ktoré používate na zastavenie seba od nadúvanie.

Svaly používané na vykonávanie týchto manévrov sú svaly, na ktoré sa chcete sústrediť pri cvičení Kegel - sú to vaše panvové dno!

Pelvic Floor Muscles
Svaly panvového dna
Mal by sa cítiť ako uťahovanie základne panvy, ako by vaša spodná panva sa nasáva sama hore a do tela.
Vedieť, ako aktivovať a zamerať sa na ne, je kľúčom k správnemu tomu Kegel cvičenie.
Skúste niekoľko cvičných kôl sprísnenie a uvoľnenie zoznámiť sa s akciou a spôsob, akým sa cíti.

Ako to urobiť Kegel cvičenie

Akonáhle ste našli svoje svaly panvového dna a vedieť, ako zmluvu je, môžete začať na kegel cvičenie.

Väčšina Kegel cvičenie sú pomerne jednoduché, akonáhle ste oboznámení s panvového dna, a zahŕňajú presne to, čo sme už prešli: kontrakcie a uvoľnenie.

  • Ak chcete začať, nájdite si pohodlnú polohu. Väčšina začiatočníkov je jednoduchšie cvičiť ležať alebo sedieť, ale Kegel cvičenie možno vykonať v akejkoľvek polohe.
  • Vydychujte úplne, takže vaše pľúca sú prázdne.
  • Na inhaláciu, zmluva vaše svaly panvového dna a držať je pevne. Na začiatku môžete držať asi 3 sekundy a uvoľniť výdych. Ako vaše panvové dno sa stáva silnejší, môžete začať predlžovať svoje drží až 10 sekúnd alebo viac (ako vidíte fit), a uvoľnenie na ďalších 10 sekúnd.
Pamätajte si, že na týchto dlhších drží, budete chcieť vziať niekoľko nádychov a výdychov uprostred kontrakcií.
Prepojenie kegel cvičenie s dychom bude pohyb viac tekutín a pomôže priniesť viac energie do panvovej oblasti.

Ak chcete zdokonaliť svoje cvičenie Kegel, snažte sa flex žiadne iné svaly, ako sú brušné svaly, stehná alebo zadok. Zacielenie na panvové dno - a len panvové dno - vám pomôže naučiť sa používať tieto špecifické svaly viac vedome a oddelené od zvyšku tela.
V ideálnom prípade budete chcieť urobiť asi 10 opakovaní kontrakcie / uvoľnenie duo, a 3 sady z týchto 10 opakovaní denne získať najlepšie výsledky.
Najdôležitejšou časťou, kedykoľvek sa rozhodnete urobiť, je, aby Kegel cvičenie súčasťou vašej každodennej rutiny,aby sa vidieť výsledky, ktoré si prajete.

Keď uvidíte výsledky Kegel cvičenie

Ak ste aktívne robí svoj denný Kegel cvičenie, budete pravdepodobne vidieť výsledky počas niekoľkých prvých týždňov. Pre niektorých to však môže trvať až niekoľko mesiacov.
Buďte trpezliví a zostaňte motivovaní k udržaniu svojho rytmu, a budete mať z nich úžitok.

Požiadajte svojho lekára o pomoc

Ask Your Doctor for Help
Požiadajte svojho lekára o pomoc
Ak si nie ste istí, či robíte vaše Kegel cvičenie správne, alebo ak si len chcete hlbší pohľad do panvového dna, opýtajte sa svojho lekára.
Nielen, že môžu dať svoje profesionálne tipy na vaše jedinečné telo, ale majú prístup k biofeedback technológie.
Biofeedback školenia, v tomto prípade sa skladá z malej sondy v konečníku, zatiaľ čo robí vaše Kegel cvičenie, ktoré budú sledovať, ktoré svaly sú aktivované, a ktoré z nich potrebujú pomoc. Zobrazí celkovú panvovú aktivitu.

To môže byť obzvlášť užitočné, ak trpíte niektorou z nižšie uvedených podmienok.

Kegel cvičenie pre hyperaktívny močový mechúr

Kegel cvičenie môže byť obzvlášť účinné, ak trpíte hyperaktívnym močovým mechúrom, únik moču, alebo nutkanie na inkontinenciu.

Kegel Exercises For Overactive Bladder
Kegel cvičenie pre hyperaktívny močový mechúr
Pri posilňovaní panvového dna, ste školenia vaše telo a svaly, ktoré ovládajú močovú trubicu, čo je sval, ktorý umožňuje moč prejsť, a udržuje ju od prechodu.
Ak sú tieto svaly slabé, vaše telo má malú až žiadnu kontrolu nad otvorom močovej trubice, takže je ťažké kontrolovať močenie.
Izolácia panvového dna vám väčšiu kontrolu nad močením a vlak svaly na zmluvu a uvoľnenie moču len v prípade potreby. Absolvovanie dlhšie drží vo vašom Kegel cvičenie, po dobu 10-20 sekúnd, s rovnakým množstvom času odpočinku medzi tým, vám najlepšie výsledky.

Kegel cvičenie pre erektilnej dysfunkcie

Ak trpíte erektilnou dysfunkciou, Kegel cvičenie môže byť prínosom aj pre vás!

Kegel Exercises For Erectile Dysfunction
Kegel cvičenie pre erektilnej dysfunkcie
Prekvapivo, svaly panvového dna tiež hrajú úlohu pri vývoji a udržanie erekcie - tieto svaly sú aktivované v rovnakom čase ako krv ponáhľa do penisu.
Je to bežná mylná predstava, že váš penis funguje ako sval. "Milostný sval" je vlastne len panvové dno.
Ak ste niekedy boli schopní zvýšiť a znížiť penis pri vzpriamenej, svaly ste izolovať sú vlastne vaše svaly panvového dna!

Niektorí dokonca hlásili intenzívnejšie orgazmy po posilnení panvového dna. Kontrakcie vo vašom Kegel cvičenie pre erektilnej dysfunkcie by mala trvať asi 8 sekúnd, s asi 8 sekúnd odpočinku medzi tým.

Kegel cvičenie pre predčasnú ejakuláciu

Ak sa ocitnete ejakuluje skôr, než je žiaduce pri pohlavnom styku, vaše svaly panvového dna by mohlo byť na vine. Mnohé štúdie ukazujú, že väčšina mužov, ktorí robia pravidelné Kegel cvičenie vidieť celkové zlepšenie ich sexuálnej výkonnosti.

Rovnako ako oni pracujú na kontrolu močenia a stolice, svaly panvového dna kontrolu ejakulácie rovnako. Pracujú ako levee, že keď silný, môže držať oveľa dlhšie.
V tomto zmysle nie je prekvapujúce, že slabé panvové dno nebude účinné pri zachovaní ejakulácie.
Skrátka, budete mať väčšiu celkovú kontrolu nad pohlavnými orgánmi pravidelnými a opakutívnymi Kegelovmi cvičeniami - a vďaka tomu bude váš sexuálny život len lepší a lepší. Na liečbu tohto, väčšina mužov zistí, že pracuje rýchlo Kegels skôr ako pomalé drží prácu najlepšie. Rapid Kegels sa skladajú z rýchlych kontrakcií a uvoľnenie, vo výške asi jeden súbor za sekundu, pre 10 opakovaní.

To bude ťažšie, ak ste novší na cvičenie Kegel, takže začať s pomalým drží a uvoľňuje začať, zoznámiť sa s akciou a svaly zapojené. Môžete nakoniec urobiť zmes rýchlych a pomalých Kegels, čo môže dať vaše svaly panvového dna väčšiu vytrvalosť a vytrvalosť.

Kegel cvičenie pre hemoroidy

Jednou z hlavných príčin hemoroidov je tlak na dolný konečník v dôsledku hyperaktívneho tlaku počas stolice.

Kegel Exercises For Hemorrhoids
Kegel cvičenie pre hemoroidy
Ako každý sval, ak tlačil príliš ďaleko, keď sila a / alebo obratnosť jednoducho nie je tam ešte, budete pravdepodobne poškodiť.
Posilnenie svalov, ktoré ovládajú konečník - ktoré tvoria časť panvového dna - uľahčí prechod stolice a pomôže zabrániť tvorbe hemoroidov.
Avšak, Kegel cvičenie nebude existujúce hemoroidy zmizne. Nemali by sa považovať za možnosť liečby hemoroidmi. Na to budete potrebovať intenzívnejšiu starostlivosť. Čo Kegels bude robiť sa týka striktne ako preventívne opatrenie.

Držanie kegels asi 10 sekúnd tu - alebo pracuje na 10 sekúnd ako cieľ - s rovnakým spočíva medzi tým, vám pomôže.

Kegel cvičenie program

Kegel cvičenie pre mužov sú bezpečnejšie a menej nákladné potom pilulky alebo chirurgické zákroky. Ale mali by ste nájsť program, ktorý naozaj funguje. Je tu niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti.

Samozrejme, že nie všetky programy sú naozaj užitočné. Môžete platiť peniaze a dostať nič. A môžete tiež nájsť bezplatné programy, ktoré autori trvajú na ich užitočnosti.

Ako si vybrať Kegel cvičenie program pre mužov?

Každý, kto miluje lacné ponuky a obchodov, a keď nemôžu získať konkrétnu vec bez nákladov, chcú získať lepšiu ponuku. Zdravotná starostlivosť techniky sú rovnaké a možno budete chcieť hľadať low-cost a dokonca aj úplne zadarmo programy. Všetci chceme mať dobrý nákup.
Keď výrobok môže ovplyvniť vaše zdravie, potom je veľmi dôležité pozrieť sa bližšie na to, čo sa chystáte získať. Prečo ne riskovať svoje zdravie? Toto je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré máme.
Rastúci počet organizácií vytvára zdravotné riešenia, ktoré teoreticky pomáhajú zlepšiť fyzické zdravie človeka, motivácia, sila, sexuálna túžba a dokonca pomáhajú zväčšovať penis! Každá spoločnosť vyhlási, že ich produkt bude určite fungovať dobre. Ale veľmi často pánske sny a očakávania sú len používané týmito spoločnosťami, aby sa zisk z nich.

Best Kegel Exercises Program
Najlepšie Kegel cvičenie program
V prípade, že naozaj potrebujete zlepšiť svoju sexuálnu výkonnosť, a ste pripravení venovať požadované úsilie a čas, ignorovať všetko, čo bezplatná skúšobná verzia riešenia, čo potrebujete, je all-prírodné, riziko-free a testované Kegel cvičenie program pre mužov.

Najlepšie Kegel cvičenie program

Ako si vybrať najlepšie Kegel cvičenie program pre mužov?

  • Prvá dôležitá vec pri výbere najlepších Kegel cvičenie programy je typ tréningu. Radšej si vziať ten, ktorý je vo videu. Tieto programy vám príležitosť sledovať, ako sa vykonáva cvičenie a môžete ľahko urobiť správne. Spravidla zadarmo Kegel cvičenie programy sú k dispozícii len v textovej verzii.
  • Pokúste sa zistiť, aké výsledky prinesie cvičenie. Nie je potrebné tráviť svoj čas na cvičenie, ak nie je možné dosiahnuť žiadne preukázané výsledky. Len niekoľko Kegel cvičenie programy môžu zaručiť úspech. Vyberte si tie, ktoré sú schválené niektorými lekárskymi odborníkmi. Je potrebné spomenúť, že voľný Kegel cvičenie programy nemôžu byť schválené lekárskymi odborníkmi alebo podporované klinických štúdií.
  • Náklady na program je dôležité, taky, a ceny sú tak odlišné, že je ľahké sa dostať zmätený. A tu by ste mali pamätať na dva body, ktoré už boli spomenuté. Nezáleží na tom, ako nízka je cena, program bez dvoch vyššie uvedených bodov nie je dobrý.
  • Každý program musí priniesť účinnosť. Keď sa zákazníci dostanú záruku vrátenia peňazí potom existuje viac príležitostí, aby si to, čo potrebujete. Môžete získať istotu, napríklad, že peniaze čiastočne budú vrátené, keď sľúbený výsledok nie je dosiahnutý (ďalšie palce do 2 mesiacov, napríklad). Nie je potrebné platiť za niečo, čo neposkytuje úspech vašej liečby.
  • Napriek skutočnosti, že budete robiť cvičenia sami, systém zákazníckej podpory je žiaduce, pretože budete potrebovať nejakú pomoc alebo vaše otázky zodpovedané. Voľný Kegel cvičenie programy nemajú žiadnu odbornú podporu. Snažte sa používať ich FAQ a členské fóra; zvyčajne sú pod dohľadom ľudí bez lekárskeho vzdelania, takže nemajú žiadnu zodpovednosť za svoje rady a odpovede.

Kegel cvičenie pre mužov. Zhrnutie.

Ak chcete, aby sa program efektívny, potom by mal odpovedať na rozsah požiadaviek. Keď nie je nejaká zložka, potom je ťažšie dosiahnuť úspech.
Ak je program, ktorý používate, bezpečný a osvedčený odborníkmi, budete mať žiadne vedľajšie účinky, ale len skutočné výsledky. Takže skúste a získať všetky informácie o programe, ktorý ste schopní nájsť.
Ak chcete mať dôveryhodný program, potom si môžete prečítať Kegel cvičenie fórum, kde správny program bude odporúčaný pre vás. Programy tam preverujú zákazníci. Ktoré z nich sú najviac odporúčané? Vezmite tieto informácie do úvahy a vybrať si.

Nájsť najlepšie Kegel cvičenie v tomto fóre 


comments powered by Disqus