Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Kontrolu hmotnosti

Kontrolu hmotnosti Kontrola hmotnosti je vyvažovanie a kalórie sú súčasťou rovnice. Výstrelok stravy môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť hory grapefruitu bude libier odídu. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať pri. Môžete to urobiť tým, že znižuje kalórií z potravín a nápojov a zvýšenie kalórií spálili prostredníctvom fyzickej aktivity.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť Chudnutie ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte, nemusíte to urobiť sám. Obráťte sa na svojho lekára, rodina a priatelia za podporu. Tiež plán smart: predvídať, ako budete riešiť situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné prekážky.

Ak máte vážne zdravotné problémy kvôli vašej hmotnosti, váš lekár môže navrhnúť váha-strata chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade vy a váš lekár bude musieť dôkladne diskutovať o možných výhodách a možných rizík. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Štúdia odhaľuje, ako regulačné molekuly zabezpečuje vhodné zásobovanie krvných buniek

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Telo potrebuje vytvoriť nepretržitú dodávku krviniek do obehu. Krvinky majú širokú škálu funkcií od dodávajú kyslík do tkanív, boj proti infekciám a umožňuje krvi zrážať na ujmu.

Výskum ukazuje, ako SGLT-2 môže vyvolať nalačno, ktorý spúšťa metabolickej výhody

Publikované dňa piatok 08 marca 2019

Inhibítorov SGLT-2 sú relatívne novú triedu diabetes drogy, ktoré preukázali mnoho výhod pre ľudí s diabetom typu 2, ktorí nereagovali dobre na predchádzajúcich zásahov, vrátane zmeny stravy a metformín.

Intenzívne chudnutie Chudnutie s polievky a koktaily nemohol vyvrátiť typu 2 diabetes

Publikované dňa štvrtok 07 marca 2019

Nová štúdia pri pohľade na dlhodobé účinky strácajú značné množstvo váhy zistila že to mohol zvrátiť cukrovky typu 2 u viac ako tretiny pacientov. S rastúci epidémii obezity a cukrovky typu 2 na svete, to by mohlo byť dôležitým zisteniam.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus