Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša váha kontrola je vyváženie zákona, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením kalórií z potravy a nápojov a zvýšením počtu kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť váhu-strata ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že nemusíte to urobiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy , pretože vaša váha, lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete vy a váš lekár musieť dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o sekcia sekcia

Rastlina-založené strava by mohla liečiť vaše reumatoidná artritída

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Podľa najnovšej revízie, prijatie rastlina-založené strava by mohla zmierniť opuchnuté kĺby a bolesť reumatoidnej artritídy (RA).

Prieskum: mnohí lekári sú nepripravené pomôcť svojim pacientom predchádzať cukrovke

Publikované dňa Streda, september 11, 2019

V správe o svojich zisteniach v časopise všeobecnej vnútornej medicíny, výskumníci tvrdia, že ich prieskum 1 000 náhodne vybraných PCPs odhalila významné medzery v skupine celkové znalosti rizikových faktorov, diagnostické kritériá a Odporúčané riadenie/ preventívne postupy pre prediabetes.

Gut mikrobiómu a IBD-pripojenie možno v strave hovorí štúdia

Publikované dňa Streda, september 11, 2019

Nová štúdia ukázala presvedčivý dôkaz, že zápalové ochorenie čriev alebo IBD je úzko spojená s črevné mikrobiálne prostredie, ktoré môžu byť zmenené s predpis stravy. Mikrobióm v ľudskom čreve je zbierka zdravých a užitočných baktérií, ktoré pomáhajú v niekoľkých funkciách tela vrátane vývoja a udržiavania imunity.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus