Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša kontrola hmotnosti je vyvažovanie akt, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok stravy vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier kvapka off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré sa počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať palcov Môžete to urobiť znížením kalórií navyše z potravín a nápojov a zvýšením kalórií spálených prostredníctvom fyzickej aktivity.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť si chudnutie ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že to nemusíte robiť sami. Obráťte sa na svojho lekára, rodinu a priateľov o podporu. Tiež plánovať inteligentné: Predvídať, ako budete zaobchádzať so situáciami, ktoré napádajú vaše riešenie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy, pretože vaša hmotnosť, Váš lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete musieť vy a váš lekár dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

COVID Očkovanie najpomalšie v najťažšie zasiahnutých štátoch

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

Americká vláda závod poraziť pandémiu s vakcínami - prezývaný Operácia Warp Speed - sa zmieta v jeho poslednej fáze: Získanie veľmi potrebné dávky pre verejnosť.

Štúdia: College Campuses sú COVID 'Superspreaders'

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

V niektorých areáloch, 1 z 5 študentov bol infikovaný vírusom do konca jesene obdobia. Štyri školy mali viac ako 5000 prípadov.

"Mikrobiómy" môžu ovplyvniť závažnosť COVID-19

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

Nerovnováha v mikrobióme môže spôsobiť pokračujúce zápalové príznaky, často nazývané "long-haul" COVID, dodali vedci.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus