Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša váha kontrola je vyváženie zákona, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením kalórií z potravy a nápojov a zvýšením počtu kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť váhu-strata ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že nemusíte to urobiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy , pretože vaša váha, lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete vy a váš lekár musieť dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o sekcia sekcia

Chudnutie trvá dlho po bariatrickej chirurgii, štúdia nájde

Publikované dňa Streda, marec 18, 2020

Chudnutie bola zachovaná lepšie po žalúdočnej bypass, ako po rukáve gastrektómia vo veľkom štúdiu rôznych pacientov vo Washingtone a Kalifornii.

GlobalData: jedna pätina spotrebiteľov, ktorí sa snažia schudnúť, sú znepokojí súvisiacimi chorobami

Publikované dňa utorok, marec 17, 2020

Rozsiahle mediálne pokrytie vysokej a rastúcej prevalencie osôb s nadváhou alebo obéznych jedincov na celom svete má zvýšenú informovanosť o riadení hmotnosti .

Skúšanie rakoviny drog OxaliTex sľubuje nižšiu toxicitu a robustnejšie opatrenia

Publikované dňa utorok, marec 17, 2020

Predklinické štúdie naznačujú, že liek kandidát volal OxaliTex môže zastaviť rast rakovinových buniek úplne. OxaliTex sa zdá byť silnejší ako mnoho iných bežných chemoterapeutických liekov, s nižšou toxicitou a menej rýchlo čeliť mechanizmy rezistencie. Štúdia bola hlásená v denníku konania Národnej akadémie vied v marci 2020.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus