Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša váha kontrola je vyváženie zákona, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením kalórií z potravy a nápojov a zvýšením počtu kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť váhu-strata ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že nemusíte to urobiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy , pretože vaša váha, lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete vy a váš lekár musieť dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o sekcia sekcia

Zdravotné prínosy "suchého januára"

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Nový rok často znamená zoznam uznesení pre zmenu, ako je zdržať pitie alkoholu, zastavenie fajčenia, alebo žijú zdravší životný štýl. Pre jedného, "suché január" sa stala nesmierne populárny, pretože motivuje ľudí, aby sa zdržali pitie alkoholu po dobu 30 dní, aspoň.

Strata jazyka tuk zlepšuje spánkového apnoe

Publikované dňa pondelok, Január 13, 2020

Lekári už vedia, že chudnutie môže byť efektívna liečba pre zlepšenie spánkového apnoe, aj keď dôvody pre to zostali nejasné. Teraz, nový výskum odhalil, že zníženie jazyka tuku je kľúčom k tomu, prečo odbúravanie tukov pomáha v prípadoch obštrukčného spánkového APNOE (OSA).

Mount Sinai lekári zdôrazňujú dôležitosť včasného odhalenia, liečba ochorenia štítnej žľazy

Publikované v nedeľu, január 12, 2020

Január je štítna povedomia o štítnej žľazy mesiac, a lekári z Hilda a J. Lester Gabrilove divízie endokrinológie, diabetes a ochorenia kostí a oddelenie Otolaryngológie – hlava a krk chirurgia na Mount Sinai zdravotného systému sú zdôrazňujúce dôležité byť vedomí príznakov, ktoré môžu súvisieť s ochorením štítnej žľazy.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus