Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša váha kontrola je vyváženie zákona, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením kalórií z potravy a nápojov a zvýšením počtu kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť váhu-strata ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že nemusíte to urobiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy , pretože vaša váha, lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete vy a váš lekár musieť dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o sekcia sekcia

Výskumné fórum na súčasné výsledky nových anti-obezita lieky

Publikované dňa štvrtok, október 31, 2019

Rhythm Pharmaceuticals a Novartis predstaví poznatky z najnovších fázach klinického hodnotenia nových anti-obezita lieky počas špeciálnej neskoré-prelomenie výskumné fórum s názvom "vznikajúce farmakologické anti-obezita terapie."

Nová očkovacia látka TB: štúdie v polovici fázy potvrdzujú bezpečnosť, dlhodobú prevenciu

Publikované dňa Streda, Október 30, 2019

Nová štúdia uverejnená na október 29, 2019, v New England Journal of Medicine, hlási novú vakcínu, ktorá by mohla zmeniť tvár tuberkulózy prevencie. Choroba zabíja 1 500 000 ľudí na celom svete každý rok.

Bariatrickej chirurgie je bezpečný a prospešné pre teenagerov s morbídne obezity

Publikované dňa Sobota, október 26, 2019

Bariatrickej chirurgie je bezpečný a v mnohých prípadoch prospešné pre teenagerov s morbídne obezity , ktorí by inak čelia zvýšenému riziku vzniku závažných zdravotných problémov, vrátane srdcových ochorení a mŕtvice, podľa novej štúdie z Penn medicíny a Detská nemocnica Philadelphia.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus