Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša Regulácia hmotnosti je vyvažovanie, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením nadbytku kalórií z potravín a nápojov a zvýšením množstva kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnice, ste pripravení nastaviť váhu-loss ciele a urobiť plán pre dosiahnutie nich. Pamätajte si, že nemusíte robiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy kvôli vašej hmotnosti, váš lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade vás a váš lekár bude musieť dôkladne diskutovať o potenciálnych výhodách a možných rizikách.

Novinky o zdravotnej starostlivosti

York výskumníci zdieľajú nové poznatky o tom, kto je v ohrození pre Orthorexia nervosa

Publikované dňa Streda, máj 15, 2019

Výskumníci na fakulte zdravotníctva York University hovoria tí, ktorí majú v anamnéze poruchy príjmu potravy, obsedantno-kompulzívna rysy, diéty, zlé telo image, a pohon pre riedkosť je pravdepodobnejšie, že vyvinie patologický posadnutosť zdravého stravovania alebo konzumovať len zdravé potraviny, známy ako Orthorexia nervosa.

Typ 1 diabetes príznaky nie sú uznané dostatočne včas u detí v Quebecu

Publikované dňa utorok 14 máj 2019

Elwyn bol zdravý 13 mesiac-starý batoľa, keď začala piť vodu z vane. Postupom času sa stala stále smäd a žiadal viac a viac materského mlieka.

Výskumníci identifikujú dôležité signalizácie molekulu v biológii Hodgkinovho lymfómu

Publikované dňa pondelok 13 máj 2019

Hoci klasický Hodgkinov lymfóm je všeobecne ľahko liečiteľná dnes, mnoho aspektov ochorenia stále zostávajú záhadou.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus