Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša váha kontrola je vyváženie zákona, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok diéty vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier drop off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať v. Môžete to urobiť znížením kalórií z potravy a nápojov a zvýšením počtu kalórií spálených fyzickou aktivitou.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť váhu-strata ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že nemusíte to urobiť sám. Porozprávajte sa so svojím lekárom, rodinou a priateľmi o podporu. Tiež plán Smart: predvídať, ako budete spracovávať situácie, ktoré spochybňujú vaše odhodlanie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy , pretože vaša váha, lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete vy a váš lekár musieť dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o sekcia sekcia

Rezanie okolo 300 kalórií denne chráni srdce aj u dospelých štíhle

Publikované dňa piatok 12 júl 2019

Nové údaje z dvoch-rok Duke Health Trial naznačuje, pokiaľ ide o zníženie rizika pre vrah ochorenia, ako je cukrovka a srdcové choroby, je tu vždy priestor pre zlepšenie.

Pečeňové tuky biomarkerov úrovne spojené s metabolických zdravotných výhod cvičenia, štúdia zistí,

Publikované dňa štvrtok, júl 11, 2019

Kým genetika a ďalšie faktory, ako je vek a pohlavie prispievajú ku každej individuálnej reakcii na cvičenie, málo je známe o biologických mechanizmov, ktorými fyzická aktivita prináša prospešné zmeny v tele.

"Semaforu" potravinové štítky spojené s redukciou kalórií zakúpených nemocničnými zamestnancami

Publikované dňa štvrtok, júl 11, 2019

Nová štúdia Massachusetts Všeobecnej nemocnice vyšetrovatelia prepustený dnes v JAMA siete otvorené, zverejnenie časopisu amerického lekárskej asociácie, ukázal, že označovanie potravín voľby v nemocnici jedáleň s jednoduchým "dopravná-Light" symboly označujúce ich relatívnu zdravotnú hodnotu boli spojené so znížením počtu kalórií zakúpených zamestnancami a že diétne zmeny boli trvalo počas dvoch rokov.Kontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus