Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti

Regulácia hmotnosti

Regulácia hmotnosti Vaša kontrola hmotnosti je vyvažovanie akt, a kalórie sú súčasťou tejto rovnice. Výstrelok stravy vám môže sľúbiť, že počítanie sacharidov alebo jesť horu grapefruitu bude libier kvapka off. Ale keď príde na chudnutie, je to kalórie, ktoré sa počítajú. Chudnutie príde na spaľovanie viac kalórií, ktoré budete mať palcov Môžete to urobiť znížením kalórií navyše z potravín a nápojov a zvýšením kalórií spálených prostredníctvom fyzickej aktivity.

Akonáhle pochopíte, že rovnica, ste pripravení nastaviť si chudnutie ciele a urobiť plán na ich dosiahnutie. Pamätajte si, že to nemusíte robiť sami. Obráťte sa na svojho lekára, rodinu a priateľov o podporu. Tiež plánovať inteligentné: Predvídať, ako budete zaobchádzať so situáciami, ktoré napádajú vaše riešenie a nevyhnutné drobné neúspechy.

Ak máte vážne zdravotné problémy, pretože vaša hmotnosť, Váš lekár môže navrhnúť chudnutie chirurgia alebo lieky pre vás. V tomto prípade budete musieť vy a váš lekár dôkladne prediskutovať potenciálne prínosy a možné riziká.

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Silnejší štart v ceste chudnutie spojené s dlhodobým úspechom

Publikované dňa Štvrtok, September 10, 2020

Nová analýza CSIRO, Austrália národnej vedeckej agentúry, ukázala, že silnejší štart v prvých troch týždňoch stravy je spojená s väčším úspechom chudnutie v dlhodobom horizonte-.

Skúmanie možnosti, že všímavosť s tempom dýchanie znižuje krvný tlak

Publikované dňa Štvrtok, September 10, 2020

Podľa American Stroke Association a American Heart Association, viac ako 100 miliónov Američanov má vysoký krvný tlak.

Probiotiká môžu pomôcť zvládnuť obezitu u mladšej populácie

Publikované dňa Pondelok, September 07, 2020

Probiotiká môžu pomôcť deťom a dospievajúcim s obezitou schudnúť, keď sa užívajú spolu s diétou kontrolovanou kalóriami, podľa štúdie prezentovanej na e-ECE 2020. weightKontrola telesnej hmotnosti
comments powered by Disqus