Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Erektilná dysfunkcia u dospelých

Erektilnej dysfunkcie u dospelých. Ako liečiť libido problémy?

Erektilnej dysfunkcie u dospelých. Ako liečiť libido problémy? Erektilná dysfunkcia u dospelých môže byť vyvolaná rôznymi dôvodmi. Tieto dôvody môžu zahŕňať vek, fyzické a psychické zdravie. Dokonca aj Chronická únava alebo stres môže mať veľký vplyv na tento problém.

Určité opatrenia by sa mali uskutočniť, aby sa dosiahla a udržala tvrdšia erekcia. Ak niečo ovplyvní niektoré z týchto atribútov alebo zložitú rovnováhu medzi nimi, problémy s erekciou sú pravdepodobným dôsledkom.

Fázy erekcie

Existujú 3 hlavné fázy erekcie u mužov:

 • Vzrušenie. Toto je prvá vec, ktorá spúšťa proces. Muži pozorovať, počuť, dotyk a vôňa a všetky tieto zmysly prispievajú k sexuálnemu vzrušenia. Myšlienky osoby tiež priviesť k vzrušenia.
 • Reagovať na nervový systém. Zvýšený prietok krvi, ktorý mení veľkosť penisu je možné, pretože mozog dáva znamenie nervového systému a aktivuje krv.
 • Reakcie krvných ciev. Keď sú krvné cievy uvoľnené, potom nič nebráni prietoku krvi.

Non-fyzikálne príčiny impotencia

 • Emocionálne podmienky. Najtypickejšie Nefyzické faktory sú napätie, úzkosť a vyčerpanie. Erekcia dysfunkcia môže byť tiež náhodná komplikácia duševných problémov, ako je depresívna porucha.
 • Emócie, ktoré vystavujete k svojmu partnerovi-alebo ktoré sú zobrazené vašim partnerom-ako horkosť, tuhosť alebo zníženie záujmu môže byť tiež príčinou impotencia.

Fyzikálne príčiny impotencia

Ak je erektilná dysfunkcia fyzickej povahy, príčiny môžu byť nasledovné:

 • Neurologické poranenie z dlhodobých diabetických problémov
 • Vysoký krvný tlak, srdcové choroby
 • Slabý prívod krvi do penisu ako dôsledok kardiovaskulárnych porúch
 • Konkrétne lieky
 • Operácie prostaty (byť presnejší, pre rakovinu)
 • Problémy s endokrinným systémom
 • Problémy chrbtice
 • Hormonálne problémy
 • Alkoholizmus, zneužívanie drog, reťaz fajčenie

Erektilná dysfunkcia u dospelých

Erektilná dysfunkcia u dospelých môže byť tiež jedným z prvých príznakov lekárskeho problému môžete byť vedomí.

Causes of Erectile Dysfunction in Adults
Príčiny sexuálnej dysfunkcie u dospelých
Fyzické a psychologické dôvody sú vzájomne závislé. Len špecialista môže zistiť, čo spôsobilo túto poruchu.

Takmer každý potrebuje rýchle riešenie ich problémov. Nechceme stráviť dni alebo mesiace robiť rôzne testy a vidieť rad špecialistov , ako odporúča náš rodinný lekár zistiť, sme v dobrom zdravotnom. A čo keď si len chcete väčší penis, lepší sexuálny život, lepšiu kontrolu nad erekciou tak, aby sa všetci-spôsoby, ako lepšie milenca?
Našťastie existuje niekoľko riešení na liečbu problémov s libido v dnešnej dobe

Liečba erektilnej dysfunkcie

Môžete použiť chirurgickú liečbu; Avšak to môže byť nákladné a nebezpečné. Nikto je adekvátny človek by vyhodiť 4000 dolárov len na získanie poškodeného orgánu a život ľutovať. Vaše poistenie samozrejme nebude zahŕňať operáciu, takže buďte pripravení zaplatiť veľa.

Treatment of Erectile Dysfunction in Adults
Liečba sexuálnej dysfunkcie u dospelých
Jedným zo spôsobov liečenia erektilnej dysfunkcie u dospelých je použitie penisu čerpadiel. Ale pamätajte si, že Toto zariadenie je nebezpečné. Budete
určite získať požadovaný výsledok s vákuovou pumpou, ale musíte sa uistiť, že všetko sa vykonáva správne, ako nechcete, aby sa nejaká chyba, ktorá prinesie poškodenie penisu.
Nesnažte sa zväčšiť svoj penis pomocou to!

Ako zaobchádzať s libido problémy bezpečne?

Tam sú naozaj dobré produkty pre liečbu libido , ale iné produkty nie sú tak dobré. Niektorí výrobcovia investujú veľa peňazí do vývoja nových produktov, a tieto nové liečby erektilnej dysfunkcie sa objavujú na trhu každý deň.

Mali by ste sa pokúsiť nájsť najlepšie metódy. Ako zaobchádzať s libido problémy a vyhnúť sa nežiaduce účinky chirurgia, čerpadlá, a lieky na predpis?

Produkty na liečbu libida

Produkty pre liečbu libido patrí k populárnemu segmentu trhu dostať miliardy dolárov. Postava stúpa, a to hovorí, že zvedavosť výrobkov tohto druhu je obrovská, pretože sexualita je vysoko cenený v dnešnej dobe. Takmer každý človek sa snaží zlepšiť svoje sexuálne zdravie, sexuálnu túžbu a sexuálne funkcie.
Ale je to naozaj pravda, že spotrebitelia sú radi, že o kvalite a bezpečnosti všetkých stratégií k dispozícii?

Libido možnosti liečby u dospelých

Pozrime sa na najznámejšie produkty pre liečbu libida v dnešnej dobe a hodnotiť ich pohodlie, bezpečnosť a účinnosť. Pozrite sa na zoznam produktov. Vyberte ten, ktorý je pravdepodobne najvhodnejší pre vás:

 • Chirurgia

  Erectile Dysfunction Surgery
  Sexuálna dysfunkcia chirurgia
  Cez všetky vedľajšie účinky, chirurgia je stále považovaná za najvhodnejšou voľbou v zozname produktov pre liečbu libida pre tých, ktorí nie sú zaujatí finančné problémy. Existuje veľa metód na liečbu straty libida s chirurgickým zákrokom začína rezanie väzov spájajúcej penis k telu a končí s injekciou telesného tuku pod kožu.
  Po týchto operáciách niektoré ďalšie operácie zapojenia môže byť potrebné opraviť výsledky predchádzajúceho.
  Časté vedľajšie účinky sú nasledovné: jazvy, citlivosť problémy, a tuk hrudky a akumulácie, kde to nemá byť nahromadené. Extrémnejšie účinky sú impotencia, močenie problémy a bolesti. Okrem nežiaducich účinkov, cena je jednoducho príliš vysoká-od 4000 USD na 10000 USD a ešte viac.
 • Prášky, krémy, pleťové vody

  Erectile Dysfunction Pills
  Sexuálne dysfunkcie pilulky
  Ďalšia skupina výrobkov obsahuje tabletky, krémy, náplasti, masti, pleťové vody a rôzne prostriedky rovnakej triedy. Je všeobecne známe, že problémy s erektilnou môže byť tiež zaobchádzať s rôznymi užitočných bylín.

  Obtiažnosť tu je, že keď sa tieto byliny sú vyberané v teréne, sušené a dodávané kupujúcemu bez riadnej znalosti a skúsenosti, nemožno očakávať, že budú identické vysokej kvality a účinku po celú dobu. Tam môže byť len konkrétnu kombináciu zložiek s časom-testovaný vzorec nájdený v najlepšej penis pilulky.
 • Zariadenia Extender

  Erectile Dysfunction Devices
  Sexuálne dysfunkcie zariadenia
  Voľba číslo tri- Extender, podobne ako čerpadlá a iné trakčné zariadenia. Na rozdiel od takzvaných tradičných vákuových čerpadiel, ktoré sú príliš drahé a poskytujú nízky výkon, penis Extender sú oveľa bezpečnejšie výber a môžu byť využité zakaždým, keď ju potrebujete. Vákuové čerpadlá môžu byť použité na získanie erekcie. Ale veľa vákuového tlaku môže zakázať krvné cievy v penise po dlhú dobu.

  Extenders a ďalšie zariadenia môžu byť dobré produkty pre liečbu libido. Ale musíte ich používať opatrne.
  Keď nemáte ponáhľať, môžete dosiahnuť úžasné výsledky.
  Tieto zariadenia penis práce tým, že núti spojivového tkaniva. V tomto prípade sa počet vyrobených buniek zvyšuje, čo zlepšuje mužskú erekciu a zabraňuje dysfunkcii.
 • Kegel a jelqing cvičenie

  Erectile Dysfunction Exercises
  Sexuálne dysfunkcie cvičenie
  Cvičenie patrí medzi najviac nákladovo-efektívne metódy na liečbu libido problémy nájdené v triede prírodných produktov pre liečbu libido.

  Tieto cvičenia pre liečbu libido môže byť vykonané doma, kde nikto nebude rušiť vás. Budete mať vstup na webové stránky s cvičeniami alebo zakúpiť na DVD. Tým, že je, začnete zažíva extra potešenie z vášho sexuálneho života a získať väčšiu kontrolu nad vašej ejakulácie.
  Samozrejme, budete musieť tvrdo pracovať, aby si výsledky.
  Ale porovnajte ju s rôznymi metódami. Iné techniky sú nákladné, nebezpečné a nie tak efektívne, ako by ste chceli. Teraz môžete vidieť všetky výhody tejto metódy.

Záver

Takže pre teraz penis zariadenia sú klinicky dokázané, že je najbezpečnejšie libido vylepšenie produktu na trhu. Avšak, neočakávajte penis zariadenia dodať výsledky cez noc! Oni sú schopní také zázraky ako kupovať dnes a dostať dlhší a silnejší penis do nasledujúceho rána. Pred použitím týchto nástavcov, učiť sa pokynmi opatrne. Nasledujte ich a môžete byť spokojní so zmenami týchto Extender bude robiť.

Budete
musieť tráviť čas a investovať značné úsilie na dosiahnutie požadovaného výsledku. Ale budete milovať!
Naučte sa, ako liečiť erektilnú dysfunkciu u dospelých 


comments powered by Disqus