Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Erektilná dysfunkcia u dospelých

Erektilnej dysfunkcie u dospelých

Erektilnej dysfunkcie u dospelých Erektilnej dysfunkcie u dospelých môže byť vyvolaná rôznych dôvodov. Tieto dôvody môžu obsahovať vek, fyzické a psychické zdravie. Aj Chronická únava alebo stres môže mať veľký vplyv na tento problém. Určité opatrenia by sa mali uskutočniť na dosiahnutie a udržanie tvrdšie erekcie. Ak niečo ovplyvňuje niektoré z týchto atribútov, alebo komplexná rovnováha medzi nimi, problémy s erekciou sú pravdepodobným dôsledkom.

Fázy erekcie

 • Vzrušenie. To je prvá vec, ktorá spustí proces. Muži pozorovať, počuť, dotyk a vôňu a všetky tieto zmysly prispievajú k sexuálneho vzrušenia. Myšlienky osoby tiež priniesť vzrušenia.
 • Reagujú na nervový systém. Zvýšené prekrvenie, ktoré menia veľkosť penisu je možné, pretože mozog dáva znamenie na nervový systém a aktivuje krvný.
 • Reakcie ciev. Keď sa cievy sú uvoľnené, potom nič nebráni prietoku krvi.

Príčiny non-fyzický, impotencia

 • Citovej podmienok. Najtypickejšie Nefyzické faktory sú napätie, úzkosť a vyčerpanie. Porucha erekcie môže byť tiež náhodné komplikácie duševných problémov, ako depresívne poruchy.
 • Emócie, ktoré budete vystavovať váš partner - alebo že sa od svojho partnera - ako horkosť, tuhosť alebo pokles záujmu môže byť tiež príčinou impotencia.

Fyzikálne príčiny impotencia

Ak je erektilná dysfunkcia fyzickej povahy, dôvody môžu byť nasledovné:

 • Neurologické poškodenia z dlhodobých diabetik otázky
 • Zlá prekrvenie penisu ako výsledok kardiovaskulárnych ochorení
 • Najmä liekov
 • Operácie prostaty (treba presnejšie rakoviny)
 • Endokrinný systém problémy
 • Problémy chrbtice
 • Hormonálne problémy
 • Alkoholizmu, zneužívania drog, reťazcom fajčiť

Erektilnej dysfunkcie u dospelých

Erektilnej dysfunkcie u dospelých môže byť tiež jedným z prvých príznakov zdravotný problém, môžete byť vedomí.

Fyzickej a psychickej dôvody sú vzájomne závislé. Iba odborník môže zistiť, čo spôsobilo túto poruchu.

Takmer každý, kto potrebuje rýchle riešenie ich problémov. Nechceme stráviť dni alebo mesiacov robiť rôzne testy a vidieť celý rad odborníkov ako radil náš rodinný lekár zistiť, sme v dobrom zdravotnom stave. A čo ak chcete väčší penis, lepší sexuálny život, lepšiu kontrolu nad vašej erekcie tak, aby sa všetko-spôsoby lepšia milenka?

Našťastie existuje niekoľko riešení, v dnešnej dobe.

Liečba erektilnej dysfunkcie

Môžete použiť chirurgickú liečbu; Avšak, toto môže byť nákladné a nebezpečné. Nikto primerané človek by sa vyhodiť štyroch tisíc dolárov len na získanie organy zranených a života ľutovať.

Jedným zo spôsobov na liečbu erektilnej dysfunkcie u dospelých je používať penis čerpadlá. Ale pamätajte, že toto zariadenie je nebezpečné. Určite dostanete požadovaný výsledok s vákuom, ale budete musieť uistite sa, že všetko sa chová správne, ako nechcete, aby nejaký omyl, ktorý prinesie k poškodeniu penisu. Dúfať, že zväčšenie penisu pomocou to.

A konečne, penis zariadenia, ktoré pracujú tým, že núti spojivového tkaniva. V tomto prípade počet buniek vyrába nárast, ktorý zlepšuje mužskej erekcie a zabránenie porúch. Takže teraz je to najbezpečnejšie vylepšenia produktu na trh. Však neočakávame penis zariadenia dodať výsledky cez noc! Nie sú schopné takéto zázraky ako ich nákup dnes a stále dlhšie a silnejšie penisu ráno.

Budete musieť stráviť čas a investovať značné úsilie na dosiahnutie požadovaného výsledku. Ale budete milovať!

Skutočné vianocna penisu zariadenia fóre 


comments powered by Disqus