Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte o zdravie dospelých, môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý-od ruky-umývanie a vakcíny proti rakovine prevencie. Dobré pre vás! Voľby urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim príznakom a príznakom. Vedieť, ktoré dospelé zdravotné varovné signály zaslúži lekársku pomoc, z nevysvetliteľné chudnutie alebo zmeny v črevnej návyky na dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzikálne skúšky a dospelých zdravotné skríningové testy sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy, ktoré potrebujete a ako často sa im urobiť. Včasné odhalenie je často kľúčom k úspešnej liečbe.

Novinky o sekcia sekcia

Štúdia ukazuje, ako vírus osýpok spôsobuje imunitnú amnéziu

Publikované dňa štvrtok, október 31, 2019

Za posledné desaťročie, dôkazy namontované, že vakcína proti osýpkam chráni v nie jeden, ale dva spôsoby: nielen, že bráni známy akútne ochorenie s škvrnami a horúčkou, ktorá často posiela deti do nemocnice, ale tiež sa zdá, že chráni pred inými infekcií v dlhodobom horizonte.

Štúdia poskytuje prvý pohľad do čiernej krabice embryonálneho vývoja

Publikované dňa štvrtok, október 31, 2019

Málo je známe o molekulárnej a bunkovej udalosti, ktoré sa vyskytujú počas skorého embryonálneho vývoja v primátov druhov.

Molekulárne vrátnici, ktoré regulujú vápnik iónov životne dôležité pre svalovú zdravie a opravy

Publikované dňa štvrtok, október 31, 2019

Ióny vápnika sú nevyhnutné na to, ako svaly fungujú efektívne, hrajú hlavnú úlohu v tom, ako a kedy svaly zmluvy , vodovodné obchody, aby udržali prácu a self-opravy škody.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus