Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte o zdravie dospelých, môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý-od ruky-umývanie a vakcíny proti rakovine prevencie. Dobré pre vás! Voľby urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim príznakom a príznakom. Vedieť, ktoré dospelé zdravotné varovné signály zaslúži lekársku pomoc, z nevysvetliteľné chudnutie alebo zmeny v črevnej návyky na dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzikálne skúšky a dospelých zdravotné skríningové testy sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy, ktoré potrebujete a ako často sa im urobiť. Včasné odhalenie je často kľúčom k úspešnej liečbe.

Novinky o sekcia sekcia

Odborníci diskutovať 5G zdravotných rizík, ako sieťové prepínače vo Veľkej Británii

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Ako 5G mobilnej siete začína v niektorých mestách Veľkej Británii, odborníci diskutovať o tom, či existuje nejaký spoľahlivý dôkaz navrhnúť ľudí by mal byť strach.

Výskum vrhá svetlo na slnku-indukovanej DNA poškodenia a opravy

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Je dobre známou skutočnosťou, že Slnečné ultrafialové lúče môžu poškodiť pokožku. Teraz, nová štúdia vrhá svetlo na to, čo sa stane po poškodenie DNA nastane, a ako telo iniciuje opravy.

Veravas otvára pokročilé riešenia na riešenie biotín interferencie v diagnostických testoch

Publikované dňa piatok 12 júl 2019

Veravas, Inc., rozvíjajúca sa diagnostická spoločnosť, spustila portfólio produktov, ktoré môžu zlepšiť presnosť súčasných výsledkov diagnostických testov tým, že pomáhajú laboratórnym odborníkom odhaliť a riadiť interferenciu biotín vo vzorkách pacientov s veratest biotín a VeraPrep Biotin.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus