Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte o zdravie dospelých, môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý-od ruky-umývanie a vakcíny proti rakovine prevencie. Dobré pre vás! Voľby urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim príznakom a príznakom. Vedieť, ktoré dospelé zdravotné varovné signály zaslúži lekársku pomoc, z nevysvetliteľné chudnutie alebo zmeny v črevnej návyky na dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzikálne skúšky a dospelých zdravotné skríningové testy sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy, ktoré potrebujete a ako často sa im urobiť. Včasné odhalenie je často kľúčom k úspešnej liečbe.

Novinky o sekcia sekcia

Tipy na prevenciu akné spôsobené tréningy

Publikované dňa Streda, Január 15, 2020

Tí, ktorí zasahujú do posilňovne z dôvodu ich novoročné uznesenia sú pravdepodobne žne výhody, vrátane lepšieho celkového zdravia a nálady.

Symptómy žiakov nie sú spoľahlivé na odhalenie kvality ovzdušia v školských budovách

Publikované dňa Streda, Január 15, 2020

V školských budovách s problémami súvisiacimi s kvalitou vnútorného ovzdušia, ako je poškodenie vlhkosti, teplotné problémy alebo zlá ventilácia, žiaci pociťujú o niečo viac symptómov ako v budovách, v ktorých sú podmienky uvedené ako dobré na základe odborného hodnotenia.

Vakcína založená na biomateriáli má potenciál úplne eliminovať bunky AML

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Akútna myeloidná leukémia (AML) je smrteľný rakovina krvi, ktorá vzniká v kostnej dreni a zabíja väčšinu svojich obetí do piatich rokov. Chemoterapia bola štandardná liečba AML pre viac ako 40 rokov, a keď to často spôsobuje rakovinu ísť do remisie, to zriedka úplne eliminuje rakovinové bunky, ktoré potom vedú k recidíve ochorenia u takmer polovice liečených pacientov.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus