Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte, že zdravie dospelých,môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý - od umývanie rúk a vakcín na prevenciu rakoviny. Dobré pre vás! Voľby, ktoré urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim prejavom a symptómom. Vedieť, ktoré zdravotné varovné príznaky pre dospelých si zaslúžia lekársku pomoc, od nevysvetliteľného úbytku hmotnosti alebo zmien v črevných návykoch až po dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzické skúšky a zdravotné skríningové testy dospelých sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti pre dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy budete potrebovať a ako často sa im urobiť. Včasná detekcia je často kľúčom k úspešnej liečbe.

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Výskumníci identifikujú špecifické potenciálne terapeutické ciele pre agresívnu formu rakoviny pankreasu

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Tím výskumníkov pod vedením Mayo Clinic a Translational Genomics Research Institute (TGen), pobočka mesta nádeje, identifikovala špecifické potenciálne terapeutické ciele pre najagresívnejšie a smrtiace forma rakoviny pankreasu.

Technológia IRT poskytuje viac možností na odhad teplôt tváre s väčšou presnosťou

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Termografia je tento rok horúcou témou z dôvodu potreby rýchlejších diagnostiky na detekciu a prevenciu šírenia COVID-19.

Nový dokument sa zaoberá tým, ako predchádzať infekciám stafylokokov aureus u kriticky chorých dojčiat

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Novorodeneckej jednotky intenzívnej starostlivosti (NICU) by mala vyvážiť prevenciu infekcií Staphylococcus aureus u kriticky chorých dojčiat s potrebu kože-k-kontakt s rodičmi a súrodencami, podľa Spoločnosti pre zdravotnú epidemiológiu Ameriky (SHEA) biela kniha uverejnená v časopise Infection Control & Hospital Epidemiológia.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus