Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Dospelý zdravia

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Dospelý zdravia 

Keď si myslíte, že dospelý zdravia, môžete premýšľať o rôzne spôsoby, ako zostať zdravý-od umývanie rúk a vakcíny na prevenciu rakoviny. Dobré pre vás! Rozhodnutiach, ktoré robíte každý deň ísť dlhú cestu smerom k podpore dospelých zdravia.

Je rovnako dôležité dávať pozor na vaše príznaky a symptómy. Vedieť, ktorý dospelých zdravie varovné príznaky zásluhy lekársku pomoc, nevysvetliteľný úbytok hmotnosti alebo zmeny v črevnej skrátený dych a náhla bolesť hlavy.

A samozrejme, pravidelnej fyzickej skúšky a dospelý zdravia skríningové testy sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti pre dospelých. Viete ktoré skríningových testov, budete potrebovať a ako často si ich urobiť. Včasné odhalenie je často kľúčom k úspešnej liečbe. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Nárast MRSA v nemocniciach súvisí časté dezinfekčný prostriedok

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Nová štúdia zistila možná súvislosť medzi použitie dezinfekčných prostriedkov v nemocniciach a vzostup meticilín-rezistentné Staphylococcus aureus (MRSA) pacienta listinách.

Pomocou robotov v autizme terapia pre deti

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Autistických detí chýba základné sociálne a komunikačné zručnosti, a typu a závažnosti symptómov, s ktorými sú rozsiahle. Pretože také rozmanité spôsoby, ako vyjadriť svoje emócie, mávam terapeutov odhadnúť ako zaoberajúce sú s liečbou.

Výskumní pracovníci rozvíjať nové molekuly, ktorý zastaví progresie srdcového zlyhania

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Skupina výskumníkov so sídlom v Brazílii a v Spojených štátoch vyvinuli molekula, ktorá zastaví progresie srdcového zlyhania a zlepšuje schopnosť srdca pumpovať krv.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus