Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte o zdravie dospelých, môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý-od ruky-umývanie a vakcíny proti rakovine prevencie. Dobré pre vás! Voľby urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim príznakom a príznakom. Vedieť, ktoré dospelé zdravotné varovné signály zaslúži lekársku pomoc, z nevysvetliteľné chudnutie alebo zmeny v črevnej návyky na dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzikálne skúšky a dospelých zdravotné skríningové testy sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy, ktoré potrebujete a ako často sa im urobiť. Včasné odhalenie je často kľúčom k úspešnej liečbe.

Novinky o sekcia sekcia

Charakteristické znaky rakoviny pľúc by mohli byť kľúčom k personalizované terapie

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Melbourne výskumníci zistili, že kľúčom k personalizované terapie pre niektoré typy rakoviny pľúc môže byť sústrediť sa na ich rozdiely, nie ich podobnosti.

B bunky môžu zohrávať významnú úlohu pri imunoterapii pre melanóm

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Výskumní pracovníci na európskom inštitúte bioinformatiky EMBL a lekárskej Viedenskej univerzite zistili dôkazy, že B bunky môžu zohrávať významnú úlohu pri imunoterapii melanómu.

SkinVision algoritmus detekuje 95% rakoviny kože , štúdia zistí,

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Medzinárodná skupina výskumníkov pracujúcich s programom Erasmus University Medical Center (Erasmus MC) v Holandsku zistila, že SkinVision – prvá aplikácia na rakovinu kože s označením CE na základe rozsiahlych klinických skúšaní – má citlivosť 95,1 % pri odhaľovaní najbežnejších foriem rakoviny kože.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus