Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása

Zdravie dospelých

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2021-01-03)
Zdravie dospelých 

Keď si myslíte, že zdravie dospelých,môžete premýšľať o rôznych spôsoboch, ako zostať zdravý - od umývanie rúk a vakcín na prevenciu rakoviny. Dobré pre vás! Voľby, ktoré urobíte každý deň ísť dlhú cestu k podpore zdravia dospelých.

Je rovnako dôležité venovať pozornosť vašim prejavom a symptómom. Vedieť, ktoré zdravotné varovné príznaky pre dospelých si zaslúžia lekársku pomoc, od nevysvetliteľného úbytku hmotnosti alebo zmien v črevných návykoch až po dýchavičnosť a náhle bolesti hlavy.

A samozrejme, pravidelné fyzické skúšky a zdravotné skríningové testy dospelých sú dôležitou súčasťou preventívnej zdravotnej starostlivosti pre dospelých. Vedieť, ktoré skríningové testy budete potrebovať a ako často sa im urobiť. Včasná detekcia je často kľúčom k úspešnej liečbe. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

COVID Očkovanie najpomalšie v najťažšie zasiahnutých štátoch

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

Americká vláda závod poraziť pandémiu s vakcínami - prezývaný Operácia Warp Speed - sa zmieta v jeho poslednej fáze: Získanie veľmi potrebné dávky pre verejnosť.

Štúdia: College Campuses sú COVID 'Superspreaders'

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

V niektorých areáloch, 1 z 5 študentov bol infikovaný vírusom do konca jesene obdobia. Štyri školy mali viac ako 5000 prípadov.

"Mikrobiómy" môžu ovplyvniť závažnosť COVID-19

Publikované dňa Streda, Január 13, 2021

Nerovnováha v mikrobióme môže spôsobiť pokračujúce zápalové príznaky, často nazývané "long-haul" COVID, dodali vedci.Zdravie a krása

Akné a starostlivosť o pleť

Prevencia starnutia
comments powered by Disqus