Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Predčasná ejakulácia u dospelých

Predčasná ejakulácia u dospelých

Predčasná ejakulácia u dospelých Fenomén predčasnej ejakulácie u dospelých nemá žiadnu konkrétnu definíciu. To by mohlo byť odvolával sa na predčasnej ejakulácie , ktorá začala po 40 alebo dysfunkcia, ktorá existovala po celý život.

Páčilo sa vám počítať, ako často ste chceli by ste mať viac zostať moc? A nie ste sami. Veľká časť o predmete predčasnej ejakulácie u dospelých mužov je skutočnosť, že je to niečo, čo je bežné. Národný prieskum sociálneho života (NSLS) hovorí, že v skutočnosti, až 30% dospelých mužov trpí predčasnou ejakuláciou. Dobrou správou je, že to nie je choroba; je to len sexuálny stav.

Hoci predčasná ejakulácia u dospelých mužov nemá vplyv na celkové zdravie, je stále zle ovplyvňuje stav osoby, pretože nie je schopný získať spokojnosť z jeho vzťahu. To má vplyv na súkromný život osoby. Môžete prestať starať teraz, ako tam je spôsob, ako vám pomôcť.

Táto podmienka má mnoho príčin, ale je to hlavne kvôli stresu a veku, kedy telo dostáva najviac stresu z práce a zodpovednosti. Stresory, ktoré môžu ovplyvniť vaše ejakulácie nie je ľahké ignorovať.

Ako zaobchádzať s predčasnou ejakuláciou?

How to Treat Premature Ejaculation?
Ako zaobchádzať s predčasnou ejakuláciou?
Ako zaobchádzať s predčasnou ejakuláciou u dospelých? Môžete skúsiť myslieť na niečo iné miesto sexu, ktoré môžu fungovať, ale jediná vec, ktorú robí, je vaša orgazmus intenzita klesá. Možno ste si mysleli, liekov na predpis, ale je to drahé a často má vedľajšie účinky, ak ste starší ako 40.

Úprimne povedané, obaja sú absolútne zbytočné. Namiesto toho môžem dať niekoľko jednoduchých rád, ktoré vám môžu pomôcť užiť si sex dlhšie.

Tiež si myslím, že je veľa dezinformácie tam o otázke predčasnej ejakulácie a najlepšia prax nie je na vine sami pre predčasné ejakulácia. Ak máte pevný čas uspokojujúci váš partner a ejakulácia sa nedeje, keď očakávate, že to môže byť známkou toho, že vaše žľazové tkanivo má príliš veľa hormónu nazývaného testosterón je produkovaný.

Každopádne tam je ešte otázka, ako zaobchádzať s predčasnou ejakuláciou u dospelých.

Príčiny predčasnej ejakulácie

Aké sú príčiny predčasnej ejakulácie? Je to celkom normálne a zdravé pre osoby, ktoré majú predčasnej ejakulácie v jeho neskoré dospievajúce roky, však, to by malo ísť preč po niekoľkých rokoch.

Mnoho problémov môže spôsobiť predčasnej ejakulácie. Niektoré z týchto problémov zahŕňajú:

 • Vysoký alebo nízky krvný tlak
 • Nadmerná úzkosť
 • Erektilnej dysfunkcie
 • Infekcie
 • Nízke hladiny testosterónu
 • Vysoké hladiny estrogénu
 • Nedostatok sexuálny apetít
 • Nadmerné užívanie antibiotík
 • Bipolárnou poruchou
 • Choroby, ktoré ovplyvňujú erektilnej tkaniva, ako je rakovina prostaty
 • Zlá kontrola moču
 • Urolitiáza
Mnohé z príčin predčasnej ejakulácie sú dôsledkom príliš veľa konzumácie alkoholu, príliš veľa stresu a zlého zdravotného manažmentu. Chudobné sexuálne zdravie môže byť spôsobená nedostatkom cvičení, zlá strava, zneužívanie drog a nedostatok primeraného odpočinku alebo času na sex.

Alkohol môže vyvolať úzkosť, nižšiu hladinu testosterónu, a dokonca spôsobiť sexuálne dysfunkcie u mužov. Muži, ktorí pijú, keď by nemali a ktorí nedokážu rešpektovať svojich partnerov môže dostať rôzne sexuálne poruchy, ktoré môžu byť veľmi ťažké liečiť.
Stres je ďalšou príčinou predčasnej ejakulácie. Stres znižuje hladinu testosterónu v tele, čo vedie k zníženiu počtu spermií, zvýšená úzkosť a spôsobuje rýchlejšie ejakulácie.

Ako sa vyhnúť príčinám predčasnej ejakulácie?

Existuje nejaká liečba alebo zásah, ktorý bude robiť príčiny predčasnej ejakulácie menej pravdepodobné? Kde môžete nájsť viac informácií o rýchlej ejakulácii a ďalších sexuálnych problémov? No, myslím, že dobrou správou je, že na rozdiel od niektorých dezinformácie tam, nemusíte sa snažiť operáciu, jogu, alebo ísť k lekárovi na liečbu predčasnej ejakulácie.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Môžete liečiť predčasnej ejakulácie doma!
V skutočnosti, môžete liečiť predčasnej ejakulácie úplne doma, a to ani nevyžaduje lekársky predpis, aj keď samozrejme to nebude bolieť, aby si jeden, v prípade, že ste náhodou naraziť na tento problém.
Existuje veľa prírodnej liečby pre predčasné ejakulácia, takže pokračujte v čítaní tohto článku, ak máte záujem. Všetky tieto opravné prostriedky môžu byť použité doma, ale ak ste naozaj vážne zvýšenie vašej vytrvalosti, možno budete chcieť vidieť svojho lekára alebo terapeuta.

Liečba predčasnej ejakulácie u dospelých

Tu je niekoľko najčastejších spôsobov, ako zaobchádzať s predčasnou ejakuláciou doma.

"Začiatok a koniec"

Mali by ste sa pokúsiť zvládnuť spôsob, akým "Štart a koniec", ktorý vám pomôže vyhnúť sa predčasnej ejakulácie. Mali by ste byť schopní pochopiť, keď ste pripravení prísť a pokúsiť sa odložiť. Najjednoduchší spôsob, ako praxi je Masturbovať, a keď ste obratný dost, mohli by ste skúsiť so svojím partnerom.

Mali by ste byť schopní rozpoznať presný okamih pred orgazmom. Za normálnych okolností je sprevádzaný pocitom mravčenia.
Keď cítite, že akákoľvek stimulácia by mala byť zastavená. Keď je citlivosť klesá, stimulácia by mala pokračovať. Všimnite si, ako dlho to môžete urobiť, a potom nechajte dokončiť.

Táto metóda "stop and Start" nie je tak jednoduché, ako sa môže zdať. Vaša erekcia sa môže dostať slabšie; nie je nič neobvyklé v ňom. Choď ďalej a váš orgán dostane pevnejšie. Použite tieto pauzy počas sexuálneho styku pre náklonnosť a bozky.

Kondómy s anestetikum

Benzocaine je bezfarebný liek, ktorý pôsobí na nervy v penise a vagíne vo veľmi podobnom móde ako mierne anestetikum. To vytvára znecitlivující pocit vo väčšine ľudí počas sexuálnej aktivity. Aj keď je veľmi účinný ako anestetikum, benzokaín sa tiež používa v kondómy, ktoré sú určené na predĺženie sexuálneho styku. Ak sa používa v správnom množstve, môže zvýšiť čas erekcie a sexuálnej radosti.

Pri použití kondómy s benzokaín môžete tiež zažiť menší pocit a sexuálnu túžbu, ale niektorí užívatelia tiež hlásiť mierne pálenie alebo brnenie na koži.
Benzocaine sa cítite menej citlivé ako zvyčajne počas masturbácie, ale tento efekt je dočasný. To trvá len 1-3 minút.

Niektorí ľudia hovoria, že benzokaín by nemal byť používaný na penis. Je to preto, že Benzocaine spôsobuje pocit pálenia na vnútornom povrchu penisu počas pohlavného styku. Existujú reportér závažných alergických reakcií spôsobených kondómy s benzocaine.

Cvičenie pre zdravie penisu

Cvičenie pre zdravie penisu sú ešte jedna vynikajúca metóda oddialenie ejakulácie. Táto technika pomáha posilňovať vaše svaly panvovéhoDNA, tiež známy ako PC svaly. Ak chcete odhaliť, ukončiť močenie stredný prúd pochopiť pubococcygeus svaly.

Vykonávať cvičenia pre zdravie penis 10 krát zakaždým a urobiť je znovu tak dlho, ako môžete. S časom budete môcť urobiť dlhšie. Snažte sa, aby tieto súpravy 3 krát denne. Výsledky budú viditeľné za mesiac. Čo by ste mali urobiť počas pohlavného styku? Keď sa chystáte ejakulovať, skúste stlačiť tieto svaly , rovnako ako ste zvládli Start-and-Stop cvičenie.

Prírodné doplnky

Prírodný doplnok pre zdravie môže byť tiež veľmi pomôcť, za predpokladu, že je to kúpil u dôveryhodného dodávateľa. Prírodné prostriedky, ktoré sa zaoberajú predčasnou ejakuláciou sú klinicky dokázané , že zabezpečia dlhšiu, silnejší, tvrdšie erekcie. Okrem zvýšenia zostávajúcu silu tiež zvyšujú silu svojho orgazmu.
Teraz hovoria, že nechcete ovládať orgazmy!
A funguje to rovnako ako to znie kvôli starostlivo zvolenej kombinácii bylinných sexuálnych stimulátorov a bez vedľajších účinkov obávať.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Prírodné Doplnky pre predčasnej ejakulácie
Prírodné doplnky môžu pridať ďalšie výhody, ako je zvýšené libido, lepšie a silnejšie erekcie, a sexuálnej túžby. Pri užívaní doplnkov Pamätajte, že produkt nie je určený pre každého. Prírodné doplnky fungujú len pre tých, ktorí majú dobré erekcie, ale trpia skorými ejakuláciami.

Mali by ste sa tiež vyvarovať užívania akéhokoľvek lekárskeho predpisu pilulky, ktoré sú určené na liečbu sexuálnych dysfunkcií. Ak je tomu tak, lekár môže predpísať bezpečnú, prírodnú alternatívu.

Záver: potvrdené klinickými štúdiami

Možno sa čudujete, čo z týchto troch metód je lepšie. Vlastne všetky z nich sú dobré, ale najlepšie je ich kombinácia. Niekoľko štúdií ukazujú, že asi 95% všetkých prípadov predčasnej ejakulácie u dospelých môže byť liečená len pomocou tejto kombinácie.

Naučte sa, ako ovládať svoju ejakuláciu 


comments powered by Disqus