Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Predčasná ejakulácia u dospelých

Predčasná ejakulácia u dospelých

Predčasná ejakulácia u dospelých Fenomén predčasnej ejakulácie u dospelých nemá konkrétne definíciu. Mohli byť uvedené predčasnej ejakulácie , ktorá začala po 40 alebo dysfunkcie, ktoré existovali cez celý život.

Ste počítať ako často ste chceli by ste mať väčšiu silu zdržiavajú? A nie ste sami. Národný prieskum sociálneho života (NSLS) hovorí, že v skutočnosti 30% dospelých mužov trpí predčasnou ejakuláciou. Dobrou správou je, že to nie je choroba; je to len pohlavné ochorenie.

Aj keď predčasná ejakulácia u dospelých mužov nemá vplyv na celkový zdravotný stav, stále zle ovplyvňuje stav osoby, pretože on nie je schopný získať uspokojenie z jeho vzťah. Ovplyvňuje súkromného života osoby. Môžete prestať starať teraz ako tam je spôsob, ako vám pomôcť.

Liečbe predčasnej ejakulácie

Ako sa k liečbe predčasnej ejakulácie u dospelých? Môžete skúsiť myslieť na niečo iné, miesto sexu, ktorý môže pracovať, ale jediná vec, to je pokles intenzity váš orgazmus. Možno ste si mysleli, predpis liekov, ale to je drahé a často nemá vedľajšie účinky, ak ste starší ako 40. Úprimne povedané, oba sú úplne zbytočné. Namiesto toho som vám niektoré jednoduché Rady, ktoré vám pomôžu vychutnať sex po dlhšiu dobu.

Mali by ste skúsiť a majster cestu "začiatok a koniec", ktorý vám pomôže vyhnúť predčasnou ejakuláciou. Mali by ste byť schopní pochopiť, keď ste pripravení prísť a skúste to odložiť. Najjednoduchší spôsob, ako praxi to je masturbovať, a ak ste zručný dosť, môžete to skúsiť so svojím partnerom. Mali by ste byť schopní spoznať presný okamih pred orgazmom. Obvykle sprevádza pocit brnenia. Keď máte pocit, že akékoľvek stimulácia by mala byť zastavená. Keď klesá citlivosť, stimulácia by mala pokračovať. Všimnite si, ako dlho môžete urobiť, a potom nechajte až do konca.

Nie je to tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Vaša erekcia môže dostať slabšie; je v nej nič neobvyklé. Ďalej, a váš orgán dostane pevnejší. Použite tieto pauzy pri pohlavnom styku pre lásku a bozky.

Cvičenie pre Penis zdravie

Cvičenie pre penis zdravie sú ešte jedna výborná metóda oddialiť ejakuláciu. Táto technika pomáha posilniť vaše svaly panvového dna, tiež známy ako PC svaly. Ak chcete odhaliť, ukončiť močenie stredný prúd pochopiť svalov pubococcygeus. Vykonajte cvičenie pre penis zdravie 10 krát každý čas, a to je zase tak dlho, ako môžete. Postupom času budete schopní to urobiť dlhšie. Snažiť, aby tieto sady 3 krát denne. Výsledky budú viditeľné v mesiaci. Čo by ste mali urobiť pri pohlavnom styku? Keď ste sa o ejakulovať, skúste stlačiť tieto svaly, rovnako ako ste zvládli Štart a stop cvičenie.

Prírodné zdravie dodatok môže byť veľa pomoci, za predpokladu, že je koupil na spoľahlivé dodávateľa. Organické doplnkov, ktoré sa zaoberajú čoskoro ejakulácia uistiť, dlhšie, silnejšie, ťažšie erekcie. Okrem zvyšovanie húževnatosť zvyšujú silu váš orgazmus. Teraz povedať, že ho nechcete! A funguje to rovnako ako to vyzerá z starostlivo vybrané kombinácie bylinných sexuálne stimulátory a bez vedľajších účinkov na starosti.

Možno sa čudujete, čo tieto tri metódy je lepšie. Vlastne všetci z nich sú dobré, ale najlepšie je ich kombinácia. Niektoré štúdie ukazujú, že asi 95% všetkých prípadov predčasná ejakulácia u dospelých možno liečiť pomocou len o tejto kombinácie.

Zistite, ako na liečbu predčasnej ejakulácie 


comments powered by Disqus