Domovská stránka / O dospelých Health Care Center

O dospelých zdravotníctvo Center

About Adult Health Care Center

Vitajte na Dospelý zdravotníctvo Center. Sme jediné miesto na webe, ktorý ponúka články a recenzie o dospelý choroby, poruchy a podmienky v moste populárnych jazykov.

O našej webovej stránke

Vzhliadol zdravie a zdravotné informácie môžu byť citlivé, ale dôležitú úlohu, takže je dôležité používať webové stránky, ktoré môžu poskytnúť pravdivé informácie, opierajúci sa o vedu a výskum. Poskytujeme cenné a neustálej aktualizácii články , ktoré obsahujú najnovšie inovácie v zdravotníctve, vedecký výskum a zdravotníckej techniky. Sme dôveryhodný zdroj všetkých vašich lekárov azdravotníckych potrieb, dospelých Health Care Center vyhovujú normám najlepšie pre dôveryhodné lekárske informácie.

Máme sieť medzinárodnej zdravie, ktorý spája lokality v 20 rôznych jazykoch s viac ako 2 milióny výročné zasadnutia návštevník po celom svete.
Našim poslaním je s vami podeliť o zdravotných a zdravotníckych vied!
Pripojiť k našej diskusie a komentár na naše články, aktualizácie z našich newsletterov a získate prístup k ďalším informáciám, brožúry a PDF kópie nášho obsahu!

O našom tíme

Náš tím zahŕňa zdravia a vedy autori, prispievatelia, hodnotitelia ako aj lekárskych odborníkov a novinárov z mnohých oblastí. Pracujú na tvorby obsahu pre dospelých zdravotnej starostlivosti centra, pri správnej výskum a kontrola kvality na zabezpečenie, že všetky články sú aktuálne, spoľahlivé a pochopiteľné, vedecky zaoberá publikum.

Naše top prispievateľov patria:

Lucas Botin

Klinický farmakológ, objaviteľ, MUDr. Generálny riaditeľ dospelý zdravotníctvo Center
Ines Obregon

Výživu, mikrobiológia, fyziológia, M.Sc.
Jerry Kouvan

Psychológia, Ph.D. CEO spoločnosti YourWebDoc.com
Jennifer Greenwood

Dermatológia, M.Sc.
Boris Logan

Neuroscience, M.Sc.
a mnoho ďalších...

Chcete pripojiť k Nášmu dospelých centrum tímu zdravotnej starostlivosti? Neustále hľadáme pre zdravotníckych odborníkov, ktorí pomáhajú rozvíjať náš obsah. Ak ste talentovaní a veľmi vášnivý zdravotnej starostlivosti pre dospelých, môžeme chcieť s vami hovoriť o tom, ako môžeme pracovať spoločne.

O našej obsah

Dospelý zdravotníctvo Center poskytuje články na rôzne témy zdravia a zdravotnej starostlivosti, tieto články a recenzie sú založené na náš unikátny pohľad a boli vytvorené a preskúmané zdravotníckych odborníkov a profesionálov. Sme v našich silách na dosiahnutie vysokej kvality, aktuálne Recenzie.

Obsah, ktorý budeme zverejňovať na našich webových stránkach je preskúmaná náš personál zdravotníckych odborníkov a lekárska novinárov. Naše články poskytujú najnovšie aktualizácie zo spoľahlivých zdrojov, vrátane lekárskych časopisoch, oznámenie federálneho zdravotníckych agentúr a analýz na najnovšie trendy v oblasti zdravia. Naši skúsení slobodné komunikovať denne s top lekárskych odborníkov, poskytovanie in-hĺbkové štúdie, aktualizácie a triky, ktoré obohacujú naše zdravie Novinky a obsah.

Naša obsah je zverejnený v súlade s usmerneniami pre lekárske a zdravotné informačné stránky na internete.

Disclaimer

Lekársku pomoc

Majte na pamäti, zdravia a zdravotnej starostlivosti informácie nájdete na webovej lokalite dospelý zdravotnej starostlivosti centra nie je určený nahradiť radu lekára alebo lekára. Ak máte podozrenie, alebo zdravotný problém, by ste mali vyhľadať odbornú lekársku pomoc , pred konajúc na akékoľvek informácie môžete prečítať na našej webovej stránke.
Nikdy ignorovať odbornú lekársku pomoc alebo oneskorenie pri hľadaní kvôli niečomu, čo ste si prečítali na akékoľvek internetové stránky!

Reklamy a bannery

Dospelý zdravotníctvo Center môže získať finančné prostriedky z reklamy a bannery. Naše bannery a ostatné reklamy nie sú zacielené na jednotlivých užívateľov a môže byť uvedené na webe podľa našich obsahu. Všetky inzeráty sú odlíšiť od ostatného obsahu s príslušný štítok.