Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Zvýšenie spermy bez liekov

Zvýšenie produkciu spermy bez medicíny

Zvýšenie produkciu spermy bez medicíny Ako zvýšiť produkciu spermy bez medicine? Veľká časť týchto liekov sú bylinné, ale ktoré obsahujú potenciálne nebezpečné prísady ako Yohimbe napríklad (kôra stromu afrických Yohimbe). Aj oni sú príliš drahé, ak by ste chceli používať pravidelne. Tak to bude lepšie nájsť iný účinný spôsob, ako zvýšiť produkciu spermy.

Ako zvýšiť produkciu spermy bez medicíny?

Rastlinné potraviny a doplnky, ako je tekvicové semená a saw palmetto môže pomôcť podporiť plodnosť a prostaty zdravie, zatiaľ čo zinok môže zlepšiť kvalitu a množstvo spermií. Avšak, nepotrebujete nákladné tablety zvýšiť produkciu spermy!

Je možné zvýšiť spermií bez medicíny? Ak budete robiť nejaké cvičenia pravidelne, je celkom možné.
Touto technikou je PC (pubococcygeus svalu) cvičenia (tiež známy ako "Kegels").
Môžu byť užitočné, ak človek chce zvýšiť produkciu spermy. Sperma cvičenia sú hlásené zvýšenie mužskej fertiliy a dokonca zvýšiť muž orgazmy!

Produkciu nízke spermy

Mnoho ľudí si myslí, že nízka spermy výroby nie je liečiteľná. Však táto skutočnosť nie je reálne vôbec ako nízke spermy výroby môže niekedy ošetrovať predpísané lieky, zdravá strava a zmena nášho životného štýlu.

Low Semen Production is Treatable with Simple Lifestyle Changes
Produkciu spermy Low je Treatable jednoduché zmeny životného štýlu
Existuje niekoľko jednoduché zmeny životného štýlu ktorý vám pomôže rýchlo zvýšiť produkciu spermy:

 • Byť fyzicky aktívny a pravidelné cvičenie je veľký krok smerom k zlepšeniu všetkých aspektoch sexuálneho života.
 • Zdravá strava primárne skladá z ovocia a zeleniny, rovnako ako pitie veľa vody môže pomôcť príliš.
 • Mliečne výrobky sú známe, že pomáhajú, muži produkujú viac spermií.
 • S vedomím, že asi 95% objemu spermy patrí do vody, budete jasne rozumieť, že nedostatok vody v tele sa viditeľne znížiť produkciu spermií.
 • Frekvencia vaše ejakulácie môže určiť objem semena, ktorý produkujú. To je ďalším dôležitým faktorom. Ak máte pohlavný styk 2 - 3 krát denne, množstvo spermií bude oveľa menej, než to je, keď máte len jeden orgazmus denne.
 • Ale nemám skúsenosti pohlavná zdržanlivosť dlhšie ako 3 dni. To pomôže zvýšiť svoje spermie objemu; Táto skutočnosť je len predsudok. Abstinencia po boku s lemovanie techniky môže dobre fungovať a budete mať dobré spermie ejakulácia.

Ako zlepšiť mužskú plodnosť a zvýšiť produkciu spermy?

Sme všetci oboznámení s tým, že to je kvôli plodnosti muža , že on je schopný reprodukovať prirodzene. Správy sú tam že produkciu nízke spermy , ktorá je v dnešnej dobe rastúci problém, postihuje asi jeden z každých šesť párov. Štúdia tiež zistila, že jeden z každých troch prípadov neplodnosti je spôsobené nízka plodnosť problém spôsobený produkciu nízke spermy v mužského partnera.

How to Improve Male Fertility and Increase Semen Production
Naučte sa, ako zlepšiť mužskú plodnosť a zvýšiť produkciu spermy
Tu sú niektoré zo spôsobov, ako pomôcť ľuďom zlepšiť plodnosť a zvýšiť produkciu spermy:

 • Cvičenie pravidelne - existujú štúdie , ktoré ukazujú, že cvičenie nielen zvyšuje hladinu testosterónu u mužov, ale aj zlepšiť ich dôveru, rovnako ako fyzický výkon. Nejaký výskum tiež ukazuje, že tých mužov, mávajú lepšiu kvalitu semena a vyššiu hladinu testosterónu, ktorí pravidelne cvičia v porovnaní s tými, ktorí zostať neaktívne. Vždy sa odporúča vykonávať pravidelne, pretože udržiava telo fit a pomoc pri zlepšovaní kvality spermií.

  Však mali vyhnúť príliš veľa cvičení ako to môže potenciálne znížiť hladinu testosterónu a majú opačný účinok.
  Tých, ktorí chcú zlepšiť ich plodnosti bez robí cvičenie pravidelne mali zamerať na zostať fyzicky aktívny tým mierne cvičenie na zvýšenie spermie kvality a kvantity.
 • Minimalizáciu stresu udržať si uvoľnene - stres môže negatívne ovplyvniť plodnosť úroveň a znížiť svoje sexuálne uspokojenie. Dlhotrvajúci stres často vyvoláva hormónu kortizolu, čo ďalej negatívne účinky hladiny testosterónu u mužov. Hladiny testosterónu u človeka má tendenciu klesať prudko po kortizolu sa zdvihne. Preto je potrebné urobiť určité relaxačné techniky nižšia dole stres a udržať všetko pod kontrolou.
  Jeden môžete sústrediť na Stres manažment aktivity , ako je meditácia, prechádzky v parku, tráviť čas s priateľmi alebo členmi rodiny, cvičenie atď
 • Skúste Puncturevine choroby-Puncturevine je lekárske bylina, ktorá je tiež známa ako Tribulus Terrestris. Používa sa najčastejšie na zvýšenie plodnosti u mužov. Lekári odporúčajú, že zvýšiť libido a erektilnej funkcie, pričom 6 gramov Tribulus koreň na dennej báze pre časové rozpätie 2-3 mesiace je veľmi prospešné. Štúdie tiež ukazujú, že Puncturevine zvýšiť hladinu testosterónu, ale to môže niekedy zvýšiť rast podporujúci libido buniek.
 • Konzumovať viac vitamínu D - podľa lekárskych štúdií, vitamín D je najlepšie živina, ktorá pomáha pri zvyšovaní hladiny testosterónu a zlepšenie mužskej plodnosti. Tí ľudia, ktorí majú nedostatok vitamínu D mávajú nižšiu hladinu testosterónu. Ak skutočnosti majú byť veril, predpokladá sa, že užívanie 3000 IU vitamínu D3 denne pre časové rozpätie 10-12 mesiacov môže zvýšiť hladinu testosterónu u mužov o 25%.
 • Dosť vitamínu c - na rozdiel od vitamínu D, ktorý pomáha zvýšiť hladinu testosterónu u mužov, vitamín C by mali byť konzumované ako to výrazne zlepšuje pohyblivosť spermií a spermií. Pravidelná konzumácia vitamínu c tiež pomáha znížiť rastu deformované spermiami, ktoré ovplyvňujú mužskú plodnosť. Je tiež zistilo, že oxidačný stres a reaktívnych kyslíkových druhů (ROS) po dosiahnutí škodlivú hladinu v tele môže viesť k neplodnosti u mužov.

  Preto, ak chcete udržať veci pod kontrolou, adekvátny príjem antioxidantov, vitamínu C by mohli byť nápomocné možné škodlivé účinky niektorých otázok.
  Odporúča sa užívať 1000 mg vitamín C dvakrát denne po dobu najmenej 2 mesiace Ak niekto chce zvýšiť mobilitu spermií spolu s spermií.
 • Skúste zvýšiť spotrebu zinku v potrave - zinok je výnimočný minerál, ktorý je potrebný pre správny rast a údržbu tela. Zinok je prospešný pre ľudí, pretože pomáha pri riadne fungovanie imunitného systému, liečbe štítnej žľazy, hojenie rán, zrážanie krvi a oveľa viac. Minerál sa nachádza vo vysokom množstve v potravinách živočíšneho pôvodu ako sú vajcia, ryby, mäso a kôrovcov.

  Správy naznačujú, že nedostatok zinku alebo nízke zinok stav súvisí s zlá kvalita spermií, nízke hladiny testosterónu a mužskej neplodnosti.
  Tých, ktorí trpia nízkym zinku v tele mali zvyšovať spotrebu doplnky stravy obsahujúce zinok s cieľom zvýšiť hladinu testosterónu, ako aj počtu spermií.
 • Vyhnite sa alkoholu - ťažké príjem alkoholu zodpovedá za zníženie hladiny testosterónu a zníženie kvality spermií. Okrem takéhoto náročné alkoholu opojné množstva na pravidelnom základe môže poškodiť vnútorné orgány, ako aj viesť k ďalším komplikáciám.
 • Zvážte Ashwagandha - Ashwagandha je liečivá bylina, ktorá pomáha pri zvyšovaní hladiny testosterónu u mužov a zlepšuje mužskú plodnosť. Väčšinou, je spotrebovávaná mužov trpiacich problémy ako nízke spermie počty alebo neplodnosť alebo spermie mobility. Niektoré ďalšie výhody patrí znížená kortizolu úrovni, zníženej hladiny cukru v krvi úroveň, znížená Stres & úzkosť, nárast svalovej hmoty a sily, zvýšenie plodnosti u mužov atď.
 • Snack na vlašské orechy - jeden by mal skúsiť jesť jedlo, ktoré je bohaté na antioxidanty ako sú vlašské orechy, maliny, jablká, špenát, brokolica, kapusta, baklažán atď. Takýto druh potravín pomáha pri zvyšovaní oboch spermie kvality a kvantity.

Cvičenia na zvýšenie spermie kvality a kvantity

Lemovanie je špeciálny postup, keď dosiahnutie orgazmu bod a zastaviť namiesto ejakulácie. Niekoľko takýchto prestávok počas sexu a masturbácie bude nasledovať veľké zaťaženie a pôsobivé šanca na počatie! Tieto cvičenia sú určené na zvýšenie spermie kvality a kvantity: kegels, lemovanie a dokonca aj cvičenie jogy. Tieto cvičenia vám ukáže sex ste nikdy nezažili!

Tam sú ľahko riadiť návody, ktoré obsahujú informácie o cvičení s krok za krokom návody na zvýšenie spermie kvality a množstvo a tak zlepšiť mužskej potencie a libida a plodnosti.
Konzistentný výkon umožňuje zvýšiť priemernú ejakulátu množstvo 1,5-4ml pôsobivé množstvo viac ako 10ml.
Dobré cvičenie program môže tiež obsahovať ďalšie informácie o niektorých cenovo dostupné Doplnky a potraviny si môžete zakúpiť, ktoré môže prekonať výsledky akýchkoľvek existujúcich pilulky zvýšenie produkciu spermy, ale na menšie náklady.

Cvičenie jogy pre zvýšenie produkciu spermy

Yoga Exercises to Increase Semen Production
Cvičenie jogy pre zvýšenie produkciu spermy
Okrem toho existujú početné cvičenie jogy zvýšiť produkciu spermy. Toto sú tie najdôležitejšie, ktoré zlepšia kvalitu spermií a množstvo:

 • Agnisaar krije - to je považovaný za jeden z najstarších a najviac prospešný jóga predstavuje ktoré pomáha priamo zvýšenie spermie počítať a kvality spermií.
 • Sethubandhasana - Sethubandhasana držanie tela pomáha zvýšiť mobilitu spermií u mužov, ako aj zlepšenie panvovej krvný obeh v tele. Robí to skoro ráno na dennej báze môžete tiež zvýšiť hladinu testosterónu a pomôcť udržať telo neporušené.
 • Surya Namaskara - jeden z hlavných asan v joge je Surya namaskara. Táto pozícia nielen zvyšuje počet spermií, ale tiež pomáha zlepšiť krvný obeh v tele.
 • Pránájáma - Pránájáma pomáha pri minimalizácii hlavnou príčinou neplodnosti u mužov tj stres. Pravidelné praktizovanie tohto postoja môžu pomôcť pri minimalizácii úroveň stresu a získať uspokojenie.
 • Ardha Matsyendrasana - tento post na rozdiel od iných jóga predstavujú pomoc pri zvýšenie spermie počítať a kvality spermií. Držanie tela tiež pomáha v oblasti mobility páse a chrbát.

Záver

Produkciu nízke spermy je hlavné problémy, ktoré často núdzi muži a ich partnermi. Však s rozvojom technológie, ako aj lekárska veda, nízke spermy výroby môže byť vyliečený prijatie určitých opatrení.

Môžete požiadať o predpísané lieky od lekára dostať veci pod kontrolou, alebo dokonca nájsť jóga cvičenia na zvýšenie produkciu spermy. Odporúčame tiež výber prírodné produkty k zvýšeniu ejakulácia. Pomôžu vám rýchlo zvýšiť produkciu spermy bez vedľajších účinkov lieky na predpis!

Nájsť prírodné produkty k zvýšeniu ejakulácia 


comments powered by Disqus