Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Kontrola telesnej hmotnosti  /  Chuť do jedla a chudnutie

Chuť do jedla a chudnutie

Chuť do jedla a chudnutie 

Chuť do jedla a chudnutie

Chuť do jedla a chudnutie idú spolu ruka v ruke. Nemôžete riadiť vaše chudnutie bez kontrolovať vašu chuť k jedlu. Tu budeme hovoriť o tom, ako môžete urobiť práve to. Budeme tiež hovoriť o význame nízkokalorická diéta.

Mnoho ľudí, čítanie, to bude cítiť, že chudnutie nie je možné, a ešte môže už vzdali. Nemyslím, že za druhé, že chudnutie nie je možné. To je a máš to v schudnúť. Je to len otázka vás jesť správne potraviny a získanie vašej chuti pod kontrolou.

Chuť k jedlu a hlad

Poďme hovoriť o rozdiel medzi chuť k jedlu a hlad. Chuť je želanie pre potraviny. To je presne to, čo znie ako. Je to vaše telo, želajúc si niečo jesť. Môže to byť z nudy alebo proste zvyk pritom niečo ako sledovanie televízie. Hlad je na druhej strane chemickej reakcii na hladiny inzulínu v krvi. Jednoducho povedané, akonáhle hladiny inzulínu dosiahnu určitý bod, vaše telo hovorí, že je čas k jedlu. Séria chemickej reakcie sa konajú a vy sa začnú cítiť hlad. Každý vie, extrémnu hlad pocit nervozity a možno aj trochu ľahké čele. To je výsledkom chemických reakcií v tele pre nízke hladiny inzulínu.

Nízkokalorická Diéta je pre chudnutie. Je dôležité, že budete jesť menej kalórií, než by ste konzumovať, keď ste obézny. To je, ako budete chudnúť v priebehu času. Vaše telo bude spaľovať tuky miesto kalórií z potravín. Schudnúť vždy musíš jesť menej kalórií, potom použiť. To bude mať za následok vaše telo používa kalórií uložené vo forme tuku. Výsledkom je, nohavice a ďalšie oblečenie, pocit trochu neforemné. To je niečo, čo každý, kto zažíva chudnutie vie moc dobre.

Ako kontrolovať vašu chuť k jedlu?

Ako budete jesť menej kalórií, keď vaše chuť k jedlu je mimo kontroly? To je otázka, veľa ľudí s nadváhou sa pýtajú sami seba. Súčasťou riešenia je naučiť sa kontrolovať vašu chuť k jedlu. Máš na reteach seba ako jesť. To nie je ako blázon, ako to znie. Váš nový zdravý životný štýl bude vyžadovať mnoho zmien.

Diéta je len jeden z nich, a tam je pravdepodobne nejaké cvičenie v obchode pre vás rovnako. Musíš sa spáliť kalórie, a jediný spôsob, ako to urobiť, je cvičenie. Učenie sebaovládanie je ťažké, ale to je cennú lekciu, že každý potrebuje. Nie ste prvý a určite nebude posledný, ktorý stráca, keď vidí tortu. Rozdiel je, že budete mať čoskoro silu povedať nie na túto tortu.

Naučiť sa ovládanie vašej chuti trvá dlho. Väčšina ľudí potrebovať nástroj, ktorý pomôže na ceste. Tento nástroj prichádza v podobe chuť suppressants. Dá vám silu, naučiť sa kontrolovať vašu chuť k jedlu. Je to naučil praxe a nebude to príde k vám cez noc.

To je dôvod, prečo potlačenie chuti do jedla sú dobrým riešením. Budú vám schopnosť dostať priľnavosť na vašej chuti, ktorá je prvým krokom k ovládanie. Odtiaľ budete môcť čeliť hlavu hmotnosť strata góly na a nakoniec byť schopní urobiť pozitívne zmeny vo svojom živote.

Naučte sa kontrolovať vašu chuť k jedlu 


comments powered by Disqus