Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása  /  Ako sa vyhnúť Teen Akné

Ako sa vyhnúť Teen akné?

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2016-08-18)
Ako sa vyhnúť Teen akné?  Teen akné, často oveľa viac, než akýkoľvek iný druh akné, sa stáva veľký neriešiteľný problém. V puberte, všetko sa cítil tak veselo a zrazu tieto škvrny - a oni môžu obrátiť najjasnejšia pocity do najtemnejších biedy.

Teenageri sú často oveľa neobťažoval s ich dobrý vzhľad, najmä v snahe prilákať jeden z opačného pohlavia, takže vzhľad akné je skutočná katastrofa pre milióny mladých ľudí po celom svete. Niektoré mládež trpí depresiami kvôli tohto prostého dôvodu. Teen akné môže byť jasne červená alebo biela mačička, ale v každom prípade sú neatraktívne a odpudivé a väčšina teenagerov si zistiť, ako sa vyhnúť teen akné.

Ako sa vyhnúť Teen akné?

Je to vždy ťažké odstrániťa zabrániť akné a teen akné nie je výnimkou. Akné odstránenie je ťažké, pretože to môže mať buď nejaký neznámy spôsobiť alebo byť spôsobené vnútornými faktormi, ktoré nie sú veľmi ľahko poraziť. Tá je najživšia funkcia teen akné.

Najčastejšie vnútorný dôvod pre akné je zvýšenie hladina hormónu, a dospievajúci akné je len prípad - v puberte organizmus nedokáže vyrovnať s výbuch hormónov a medzi výsledkami taký výbuch sú zvýšené sebum (kože olej) produkcie mazových žliaz, takže prebytočný olej výplne kožné póry a akné sa zobrazí.

Takmer všetky teenagerov si akné, takže sa nebojte, ak vaše dieťa (alebo vy, ak ste teenager) získava nerovnomerné rad pupienky na čelo, alebo kdekoľvek. Urobiť svoje najlepšie a dostanete výsledok. To možno nepríde hneď, ale aspoň budú môcť zmäkčiť škodlivý vplyv na kožu, zvlášť a na vaše zdravie ako celok.

Ako sa vyhnúť teen akné? Najlepší spôsob, ako zabrániť teen akné je komplexná liečba - odstraňuje vnútorné príčiny (najdôležitejšie) a vonkajších príčin (nie hlavné, ale zhoršujúcej sa situácie v mnohých prípadoch). Prvý z nich možné demontovať predovšetkým správna strava. Akné skutočne objaví nie toľko, pretože hormóny; Zdá sa, že vzhľadom na ich vplyv na citlivej pleti. Konzumácia správne množstvo vitamínov (najmä A a B-komplex) je dobrou pomôckou pre vašu pokožku.

Naučte sa predchádzať teen akné 


comments powered by Disqus