Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Kríza stredného veku a andropauza

Kríza stredného veku a Andropause. Ako liečiť Andropause prirodzene?

Kríza stredného veku a Andropause. Ako liečiť Andropause prirodzene? 

Zdravie starnúcich mužov

Keď muži vidia, že energia mladosti a mužný sila ustupovať, ako dosiahnu 40 zažívajú zmiešané pocity. Pokiaľ ide o fyzikálne faktory, majú vypadávanie vlasov, nespavosť, problémy s pamäťou, atď. Takéto veci zhoršujú situáciu a zhoršujú situáciu.

Oni strata motivácie, cítiť podráždený a pneumatiky veľmi skoro. V niektorých prípadoch môžu podstúpiť hyperhidrózu a sčervenanie tváre, problémy s hmotnosťou, svaly a bolesti. Erektilná dysfunkcia je ďalším nepríjemným príznakom. Výsledkom je depresia.

Kríza stredného veku

Takmer každý človek v jeho kríze stredného veku zažije aspoň jeden z vyššie uvedených príznakov. Stupeň vyššie uvedených problémov vplyv sa môže líšiť, ale často je to docela zničujúce. Táto kríza uprostred života ovplyvňuje mužov a ich kvalitu života, ktorá klesá s ako telo starne.

Midlife Crisis
Kríza stredného veku
Okrem toho, to môže priniesť k osteoporóze a srdcové problémy. To je na vás, aby ste sa rozhodli, či chcete, aby sa stav jednoduchší a odstrániť príznaky starnutia. Osoba by sa mala riadiť stratégiou, ktorá spája rôzne aspekty, ako je strava, kontrola stresu, zníženie príjmu tabaku a alkoholu.

Sexuálne zdravie starnúcich mužov

Mužské sexuálne zdravie sa tiež mení, ako človek starne. Sexuálne zdravie závisí od pohlavného hormónu nazývaného testosterón. Andropause, alebo všeobecne známy ako muž menopauza, je hormonálny stav deje u mužov po určitom veku. Existujú fyzické príčiny tohto stavu a stáva sa, keď hladina testosterónu znižuje kúsok po málo. Tento proces začína na asi 30 a potom je 10% pokles každé desaťročie.

Vzhľadom k tomu, testosterón je hormón, ktorý pomáha pri udržiavaní sexuálneho libida, tvorba spermií, genitálne a telesné vlasy, svalovej hmoty, a kostného tkaniva, dôsledky andropause
postupne objavujú ako človek starne. Ako už bolo uvedené, andropause je menopauza-ako stav u starnúcich mužov. Ale čo presne je andropause, ako sa líši od ženskej menopauzy a ako zaobchádzať andropause prirodzene? Poďme to zistiť.

Čo je Andropause?

Zmeny súvisiace s vekom u mužov vedú k nízkej produkcii testosterónu a zmenám v sexuálnom zdraví, charakterizované nedostatkom libida a zhoršeným sexuálnym fungovaním. Vzhľadom k tomu, že je nízka hladina testosterónu na pohonné hmoty mužské libido, ovplyvňuje mužský sexuálny výkon, počet spermiía koncentrácia , fyzickú energiu a silu.

Zmena hormónov môže tiež ovplyvniť emocionálne zdravie. Táto podmienka sa nazýva andropause.
Andropause
Andropause a hormóny
To sa deje v priebehu postupnej fázy času v strednom veku, s hormonálnymi hladinami výrazne klesá ako muži udržať starnutie. To sa líši od menopauzy u žien v ceste jeho nástupu.

Hormonálne zmeny v dôsledku zastavenia ovulácie u žien označujú nástup menopauzy, čo sa deje rýchlo po veku. Avšak u mužov hladiny testosterónu klesajú v priebehu rokov veľmi postupne.

Kedy andropause nastaviť?

Zvyčajne muži po 50 rokoch trpia poklesom hladiny testosterónu. Niektorí muži skúsenosti pokles pomerne skoro v dôsledku nezdravého životného štýlu, choroby, alebo lieky. Muži majú najvyššiu hladinu testosterónu v dospievaní a mladosti. Po dovednom veku 30 rokov, hladiny klesajú o jedno percento každý rok.

Andropause Príznaky

Príznaky andropause môže nastať, keď muži dosiahnu svoje neskoré 40 rokov alebo počas ich začiatku 50 rokov. Niektoré z týchto bežných príznakov sú:

 • Strata sexuálnej túžby
 • Erektilná dysfunkcia
 • Nízky počet spermií
 • Nízky objem spermií
 • Nedostatok energie
 • Nízka svalová hmota
 • Nálady
 • Depresie
 • Nespavosť
 • Únava
 • Zvýšený brušný tuk
 • Ťažkosti s koncentráciou
 • Zníženie hustoty kostí
 • Vývoj mužských pŕs
 • Vypadávanie
 • Návaly horúčavy
 • Zmenšenie veľkosti semenníka

Andropause a erektilnej dysfunkcie

Jedným z hlavných problémov andropause je erektilnej dysfunkcie. To môže byť najväčší záujem mužov a prvý dôvod, prečo muži chcú zistiť, ako zaobchádzať andropause prirodzene. Počas andropause, keď hladiny testosterónu klesajú príliš rýchlo, alebo klesli o polovicu z ich vrcholu úrovne, sexuálne zdravie u mužov začnú trpieť. Môžete tiež začať zažíva ďalšie vyššie diskutované príznaky.

Erektilnej dysfunkcie u mužov je veľmi časté počas neskorej 40 a 50 je kvôli veľkému poklesu hladiny testosterónu. Nedostatok hlavného pohlavného hormónu v mužskom tele nepriaznivo ovplyvňuje sexuálnu apetít. Muži začínajú pociťovať stratu libida a tiež nedokážu vykonávať počas sexuálnej aktivity.
Andropause
Andropause a impotencia
Nízke hladiny testosterónu tiež ovplyvňujú fungovanie pohlavného orgánu, čo spôsobuje problémy s erekciou počas sexuálnej aktivity. Muži nedokážu dosiahnuť a udržať erekciu počas sexuálnej aktivity, čo vedie k nulovej spokojnosti a potešeniu. Nízka hladina testosterónu a erektilnej dysfunkcie sú tiež spojené s nízkou produkciou spermií a znížením koncentrácie spermií.

Celkovo túžba zapojiť sa do sexuálnej aktivity, erekcie a sexuálnej výkonnosti výrazne brzdí nástup andropause a pokles hormonálnych hladín.

Ako zabrániť Andropause?

Hlavnou otázkou, všetci muži majú v mysli, je" ako zabrániť andropause?".

Tu sú niektoré prírodné zmeny, ktoré je potrebné implementovať vo svojom živote, aby sa zabránilo súbor andropause a udržať zvýšenie hormonálnej hladiny, aby sa zabránilo erektilnej dysfunkcie, vypadávanie vlasov, nedostatok fyzickej sily, a ďalšie hlavné príznaky:

 • Zmeny životného štýlu
 • Zdravá strava
 • Cvičenia

Zmeny životného štýlu

Faktory životného štýlu sú veľmi zodpovedné za skoré alebo rýchle andropause. Mnohé z príznakov andropause sa vyskytujú v dôsledku problémov životného štýlu, ako je závislosť na alkohole, úzkosť, stres, depresia, nedostatok spánku, a zlá strava.

Zmeňte svoj životný štýl zlepšením stravy a znížením fajčenia cigariet a konzumácie alkoholu. Najväčším spúšťačom je stres a úzkosť, ktorá vedie k veľkej zmene hormonálnej hladiny. Problémy so vzťahmi, finančné starosti, kríza stredného veku a ďalšie problémy zohrávajú v andropause veľkú úlohu. Snažte sa odstrániť tieto príčiny viesť stres-voľný, uvoľnený život.

Zdravá strava

Jesť zdravo je jedným z najlepších spôsobov, ako zabrániť andropause. Muži potrebujú bielkoviny, vitamíny a minerály na udržanie svalovej hmoty a pomoc pri produkcii testosterónu. Zinok, omega-3 mastné kyseliny, vitamín D, sú životne dôležité pri produkcii testosterónu. Patrí chudé živočíšne bielkoviny, morské plody, tuniak, sardinky, ustrice, orechy, zelená listová zelenina, a nízkotučné mliečne výrobky vo vašej pravidelnej strave.

Cvičenia

Aby ste zabránili andropause, musíte zostať fit a pravidelne cvičiť. Cvičenie udržuje váš krvný tlak pod kontrolou a eliminuje iné choroby, ako je cukrovka a obezita, ktoré môžu urýchliť andropause. Zlepšuje krvný obeh, zlepšuje fungovanie vašich reprodukčných orgánov. Cvičenia sú tiež nevyhnutné pre správnu hormonálnu produkciu v tele, najmä pomoc telu pri produkcii viac testosterónu.

Muži sa musia zapojiť do najmenej tridsať minút pravidelného cvičenia denne na podporu produkcie testosterónu v tele. Zapojiť sa do niektorých športových alebo praxe kardiovaskulárne cvičenia každý deň, aby sa udržali v kondícii a zachovať svoju mužnosť.

Andropause Možnosti liečby

Andropause
Možnosti liečby Andropause
Aj keď nenájdete liek na váš mid-life krízy, môžete urobiť kvalitu svojho života lepšie pomocou niektorých možností liečby andropause, ktoré vám môžu pomôcť vo vašom boji s následkami andropause. Najpopulárnejšie stimulátory erekcie sa vyrábajú vo forme takzvaných tabletiek na erekciu.

Tieto pilulky sú vlastne nič viac ako doplnky stravy pre liečbu andropause. Môžu priniesť pozitívne zmeny vo vašom sexuálnom živote, ktoré vám pomôžu zlepšiť kvalitu vášho života všeobecne. Neverte tým, ktorí hovoria, že takéto pilulky nestojí za vynaložené peniaze.

Je to nevyhnutné, pretože sex je hnacou silou, ktorá ovplyvňuje náš život a náš vzťah. Sex je úzko spojený s emóciami a nemôžeme to brať oddelene. Ženy uprednostňujú tých mužov, ktorí sú silní a dobrí v posteli. Chcú, aby ich muži mali sexuálny elál. A samozrejme, že nie sú dychtiví stráviť svoj život s tými mužmi, ktorí trpia andropause a jeho dôsledky.

Doplnky stravy pre Andropause

Kľúčom k prémiové zdravie u mužov a zachovanie mužnosti je jesť správne. Muži potrebujú viac kalórií ako ženy a musia jesť potraviny bohaté na bielkoviny a vlákna. Mliečne výrobky, chudé bielkoviny a rastlinné bielkoviny sú dôležité, aby ich sila a reprodukčné zdravie neporušené.

Avšak, potraviny často nie sú dostatočné, aby vám požadované množstvo vitamínov a minerálov. Keď sa vám nepodarí príjme potrebné množstvo vitamínov a minerálov prostredníctvom potravín, reprodukčné zdravie môže trpieť.
Andropause
Prírodné doplnky pre liečbu andropause

Prírodná liečba Andropause

Potrebujete prirodzenú liečbu andropause. Zvyčajne ide o doplnky stravy obsahujúce potrebné vitamíny, bylinky alebo minerály na zvýšenie vášho sexuálneho zdravia v týchto časoch. Tieto doplnky sú najlepšie andropause možnosti liečby, pretože doplniť živiny chýba v tele. Na pomoc pri prirodzenej produkcii mužského hormónu nazývaného testosterón.

Tu sú niektoré z životne dôležitých živín v testosterónu-posilnenie doplnky vyliečiť nízke problémy s testosterónom, zlepšenie sexuálneho zdravia, a liečiť andropause prirodzene:

 • Kyselina D-asčastová
 • Dehydroepiandrosterone
 • Zinok
 • Bylinné doplnky

Kyselina D-asčastová

Testosterón posilnenie doplnky môžu obsahovať tento esenciálny prírodné aminokyseliny s názvom D-aspartín kyseliny. Výskum naznačuje, že táto aminokyselina má vlastnosti na zvýšenie luteinizačného hormónu u mužov, takže Leydigove bunky v mužskom reprodukčnom orgáne produkujú viac testosterónu. To tiež zlepšuje produkciu spermií a zdravie.

Dhea

DHEA alebo Dehydroepiandrosterone je hormón vylučovaný nadobličiek a udržuje optimálnu hladinu testosterónu. Doplnky obsahujúce DHEA správať ako anabolický steroid, pomáha riadiť požadované hladiny testosterónu. Keď ľudia starnú a andropause začne nastaviť, DHEA doplnky môžu pomôcť zvýšiť hladiny mužských hormónov.

Zinok

Zinok je jeden minerál, ktorý je životne dôležitý pre mužské reprodukčné zdravie. Muži s nízkou hladinou testosterónu veľmi ťažiť z zinku doplnky. Pomáha liečiť neplodnosť a zvyšuje mužské reprodukčné zdravie. Užívanie zinkových doplnkov je nevyhnutné počas andropause zlepšiť sexuálne zdravie.

Bylinné doplnky

Okrem vitamínových a minerálnych doplnkov, existujú aj iné bylinné doplnky pre liečbu andropause k dispozícii na trhu. Byliny ako ashwagandha, senovka grécka, ženšen, a Yohimbe zázraky u ľudí s nízkou hladinou testosterónu. Tieto byliny zlepšiť produkciu testosterónu, a tým napomáhanie pri produkcii spermií, počet, zdravie spermií, pohyblivosť, a libido.

Ako liečiť Andropause prirodzene? Záver.

Andropause je bežné a môže sa stať každému ako prírodný jav. Avšak, to môže byť kontrolovaná, ak hľadáte prírodné andropause možnosti liečby v správny čas.

Andropause
Andropause môže byť liečená!
Zatiaľ čo jesť správne a zmeny životného štýlu môže obmedziť nástup andropause, poskytuje svoje telo so správnym vitamína a minerálne doplnky pomáhajú zvýšiť mužské sexuálne zdravie. Tieto prírodné spôsoby pomoci v prirodzenej produkcii optimálne množstvo mužského pohlavného hormónu zachovať svoju mužnosť a plodnosť rokov.

Hoci všetci muži chcú byť sexuálne silný, mnoho mužov je ťažké kúpiť andropause ošetrenie produktov, pretože sa necíti pohodlne, aby tak urobili, alebo považujú za urážlivé pre svoje ego a ich mužnosť. Našťastie, dnes veľa mužov podarí naučiť sa zaobchádzať andropause prirodzene a prijať, že môžu potrebovať nejakú pomoc a kúpiť tieto výrobky.

Výhody prírodných andropause liečebných produktov

Prírodné andropause liečebné prípravky pomáhajú zlepšiť situáciu z rôznych miest.

 • Po prvé, pomáhajú prekonať andropause.
 • Po druhé, zlepšujú sexuálny život človeka. Použitie muži majú lepšiu erekciu, a obvod a dĺžka sú tiež lepšie.
 • Po tretie: Veľmi dôležité je, že celkový zdravotný stav človeka je tiež lepší.
 • Po štvrté: prietok krvi sa zlepšuje, čo vedie k zlepšeniu obehu v panvovej oblasti.
 • A v neposlednom rade je, že mužské libido vylepšenia produkty robiť zázraky so vzťahom, pretože sex je základom toho.
Je úplne jasné, prečo stále viac a viac mužov začne dôverovať v prírodné andropause liečba pilulky a často ich používajú.

Zvýšenie hladiny testosterónu a liečbe Andropause prirodzene
comments powered by Disqus