Domovská stránka  /   Zdravie u žien  /  Liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie

Liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie. Ako zvýšiť sexuálne vzrušenie žien?

Liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie. Ako zvýšiť sexuálne vzrušenie žien? 

Sexuálne zdravie a poruchy žien

Počas desaťročí sa lekári neobávali ženských problémov sexuálneho zdravia a reprodukčného systému , ako sú poruchy sexuálneho vzrušenia žien. V posledných rokoch sa však počet potvrdených prípadov žien trpiacich týmito poruchami zvýšil.

Dôvodom nie sú zmeny v sexuálnom zdraví žien, ale viac súvisí so skutočnosťou, že lekári a odborníci na sexuálne zdravie si viac uvedomujú dôležitosť ženských sexuálnych dysfunkcií.
Ženské poruchy sexuálneho vzrušenia, často označované ako ženská sexuálna dysfunkcia, sú teraz uznávané ako vážny zdravotný problém. Odhaduje sa, že viac ako jedna z piatich žien trpí touto poruchou.

Female sexual arousal disorders
Ženské poruchy sexuálneho vzrušenia
Porucha sa vyznačuje neschopnosťou byť sexuálne aktívny s akýmkoľvek partnerom bez ohľadu na vek a je spojená s rôznymi príznakmi a príčinami.

Jedným z najčastejších príznakov ženskej sexuálnej dysfunkcie je neschopnosť byť sexuálne vzrušený. To často vedie k veľkému množstvu problémov, ako je nízka sexuálna túžba, vaginálna suchosť, ženská neplodnosť, psychologické problémy, nedostatok sebavedomia atď.

Nízka sexuálna túžba

Problémy s nízkou sexuálnou túžbou, stratou elasticity a uťahovania, vaginálnou suchosťou a zníženým sexuálnym pocitom môžu mať veľa dôvodov od menopauzy alebo narodenia dieťaťa až po lieky na dutiny.

Nízka sexuálna túžba môže byť častým vedľajším účinkom menopauzy, pretože v tomto čase telo zažíva vážne hormonálne zmeny. Nedostatok estrogénu počas predmenopauzy a menopauzy má obzvlášť negatívny vplyv na sexuálny apetít ženy a výrazne znížil schopnosť tela produkovať mazanie. Vaginálna suchosť je veľmi nepríjemná. Môže spôsobiť bolesť a nepohodlie počas sexu, čo ho robí oveľa menej príjemným.
Bohužiaľ, nemôžete uniknúť menopauze a ďalším veciam, ale môžete sa vyhnúť nepríjemným príznakom, ku ktorým vedú. Výhody prirodzenej liečby ženskej sexuálnej dysfunkcie zahŕňajú nápravu všetkých vyššie uvedených príznakov, aby ste počas sexu netrpeli, ale užívali si ho.

Low Sex Drive
Nízka sexuálna túžba
Okrem toho by ste mali urobiť všetko, čo je v vašich silách, aby ste nedovolili niektorým životným udalostiam (pôrod, menopauza a podobné veci) zhoršiť váš sexuálny vzťah. Ako vidíte, prirodzená liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie je účinným spôsobom okamžitej a úplnej liečby všetkých vašich príznakov a tieto produkty sú tiež bezpečné a lacné.

Príčiny ženskej sexuálnej dysfunkcie

Mnoho žien pociťuje nedostatok sexuálneho vzrušenia. To môže byť problematické, pretože ak žena nemôže dosiahnuť svoj sexuálny vrchol, nebude môcť mať žiadne potešenie počas sexu. Ak má nízke vzrušenie, pravdepodobne sa bude cítiť veľmi nízka aj v sexuálnej túžbe a spokojnosti. Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobiť tento stav.

Causes of Female Sexual Dysfunction
Príčiny ženskej sexuálnej dysfunkcie
Ak zažívate akýkoľvek druh poruchy sexuálneho vzrušenia, mali by ste sa v prvom rade pozrieť na svoj život, svojho partnera a svoj sexuálny život vo všeobecnosti. Čo sa vám v poslednej dobe stalo, čo mohlo spôsobiť nedostatok vzrušenia?

Zmena nálady, partnera alebo životnej situácie mohla spôsobiť túto zmenu. Je tiež dôležité pozrieť sa na svoje celkové zdravie, pretože ak máte chronické ochorenie, mohlo by to mať tiež vplyv.

Mali by ste tiež zvážiť svoje myšlienky, svoj sexuálny život a svoj súčasný stav mysle. Je vzťah, ktorý máte teraz so svojím partnerom, dostatočne naplňujúci na to, aby vás vzrušil? Ak už nepovažujete svojho partnera za atraktívneho, tiež ho už nelákate? Je to pre vás menej sexuálne vzrušené? Možno by stálo za to diskutovať o týchto problémoch so svojím partnerom.
Prípadne sa môže vyskytnúť ženská sexuálna dysfunkcia v dôsledku lieku, ktorý ste použili. To môže byť aj prípad, ak ste silný fajčiar, závislý na alkohole, ste unavený alebo v strese.

Ako zvýšiť sexuálne vzrušenie žien?

Ďalšou otázkou je zistiť , ako zvýšiť ženské sexuálne vzrušenie a nájsť správnu liečbu ženskej sexuálnej dysfunkcie.

Rastúce ženské vzrušenie: zmeny životného štýlu

Ak máte problémy s dosiahnutím ženského vzrušenia, existuje niekoľko základných vecí, ktoré môžete vyskúšať. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je skontrolovať svoj sexuálny život. Mali ste v poslednej dobe sex? Ste v oddanom vzťahu? Prechádzate ťažkým obdobím? Je možné, že sa cítite veľmi sexuálne neatraktívne, a preto ste stratili túžbu po sexe. Najlepšou radou pre vás je hovoriť o tom a hľadať pomoc, ak sa tak cítite.

Ďalším krokom je kontrola vášho tela. Ako sa cítite vo svojej vagíne, klitorise? Cítite sa uvoľnene, všímate si nejaké napätie vo svaloch panvového dna? Ak sa cítite unavení a napätí, alebo ak máte pocit, že necítite sexuálne vzrušenie, môžete sa o seba postarať niekoľkými spôsobmi.
Keď sa cítite unavení alebo vystresovaní, máte odpočinok? Ak ste uprostred práce alebo projektu, choďte domov skôr, aby ste mali viac času na odpočinok. Vyhnite sa kofeínu počas prvých dvoch hodín po prebudení ráno. To je, keď je váš mozog v najlepšom stave. Doprajte si relaxačný kúpeľ a urobte niekoľko hlbokých dychových cvičení, aby ste sa cítili uvoľnene.

Increasing female arousal: lifestyle changes
Rastúce ženské vzrušenie: zmeny životného štýlu
V situácii, keď sa cítite napätí a nemáte žiadne sexuálne vzrušenie, pokúste sa uvoľniť a pokúsiť sa premýšľať o dobrých veciach vo vašom živote. Uvoľnite svoju myseľ a na chvíľu si oddýchnite. Choďte na prechádzku alebo na pláž a zhlboka sa nadýchnite v prírode. Doprajte si čas a priestor, v ktorom si môžete oddýchnuť.

Snažte sa zachovať pokoj.
Zamerajte sa na to, že sa musíte starať o seba teraz a nestresovať sa budúcnosťou. Ak sa budete cítiť dobre, zlepšíte sa a váš sexuálny život sa začne cítiť lepšie. Ak musíte pracovať, urobte si poznámky. Koniec koncov, chcete pracovať a žiť dobrý život. Koniec koncov, to je to, čo robí rozdiel.

Zvýšenie ženského vzrušenia: lieky

Ak ste žena, ktorá má chronické ochorenie , ako je vysoký krvný tlak, cukrovka, srdcové choroby alebo niektoré duševné problémy, ako je úzkosť alebo depresia, ste vystavení vyššiemu riziku ženských sexuálnych dysfunkcií. Mali by ste sa o tom pokúsiť hovoriť so svojím lekárom a zistiť, či s tým môžete niečo urobiť. Môžete sa tiež spojiť so svojím všeobecným lekárom, ak pociťujete nedostatok sexuálneho vzrušenia.
Existujú niektoré lieky, ktoré môžu spôsobiť poruchy sexuálneho vzrušenia. Progesterón je jedným z nich a ovplyvňuje reakciu tela na sexuálne podnety.
Vaše hormóny nielenže udržia váš sexuálny život v stave rovnováhy, ale tiež pomôžu zlepšiť vašu náladu. Ak užívate hormonálnu liečbu menopauzy, môže to zvýšiť vaše sexuálne vzrušenie.

Increasing female arousal: medications
Zvýšenie ženského vzrušenia: lieky
Ďalším krokom by bolo pozrieť sa na lieky a nájsť prirodzenú liečbu ženskej sexuálnej dysfunkcie. Všetci vieme, že niektoré lieky môžu zvýšiť sexuálne vzrušenie. Ak ste žena a používate lieky na menopauzu, mali by ste vziať do úvahy, že to môže zvýšiť sexuálne vzrušenie a túžbu.

Liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie

Nikto nebude pochybovať o tom, že liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie skutočne pomáha. Výhody sú zrejmé. Po prvé, dávajú vám príležitosť cítiť to, čo ste kedysi mali, rovnako ako vedú váš vzťah na novú úroveň, pretože váš sexuálny zážitok bude vzrušujúcejší ako kedykoľvek predtým. Najprv je však potrebné pochopiť, prečo sa na ne ženy obracajú.

Existuje mnoho sexuálnych porúch, psychických aj fyzických, vrátane bolesti počas pohlavného styku, nízkeho ženského libida alebo pocitov počas sexu, vaginálneho nepohodlia vrátane podivných pachov, podráždenia a sucha.

Vymenovali sme len niektoré z problémov, ktoré nútia dámy liečiť ženskú sexuálnu dysfunkciu. Všetky vás však môžu úplne vypnúť od milovania, ak sa neriešia a ovplyvnia vaše sebavedomie a váš romantický vzťah so svojím milencom. Pilulky vám môžu pomôcť vyrovnať sa so všetkými týmito problémami a ešte viac.
Aké ďalšie možnosti súvisiace so zlepšením libida majú ženy? Niekedy sa rozhodnú pre operáciu , ale nemusí to priniesť zlepšenie, ktoré žena hľadá, je bolestivé a vyžaduje dlhý čas zotavenia. Liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie je bezpečná a zlepšenia je možné vidieť v krátkom čase.

Napriek tomu, že chirurgia sa stala veľmi populárnou, pretože ženy chcú obnoviť svoje vagíny po viacerých pôrodoch alebo iných dôvodoch a zlepšiť svoj sexuálny život, sú veľmi opatrné, pretože chirurgia nie je taká bezpečná ako prírodná liečba a neposkytuje všetky možné výhody s tabletkami.

Najlepšie ženské sexuálne vylepšenia pilulky

Niektoré bylinné pilulky tiež spevňujú a sprísňujú vaginálnu oblasť, takže sa cíti a vyzerá oveľa lepšie, ale navyše zvyšujú krvný obeh, čo vedie k zvýšeniu sexuálnej spokojnosti a navodzuje prirodzenú schopnosť vášho systému vytvoriť si vlastné mazanie. Prírodná liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie zahŕňa antioxidanty zamerané na zlepšenie vaginálneho zdravia.

Female Sexual Enhancement Pills
Ženské tabletky na sexuálne vylepšenie
Okrem piluliek existujú aj krémy na sexuálne vylepšenie , ktoré majú protiplesňové vlastnosti a používajú sa ako antibakteriálny liek. Týmto spôsobom môžete zabudnúť na vaginálne infekcie v prípade, že nejaké máte. Nepríjemný vaginálny zápach tiež zmizne.
Všetky tieto výhody, ktoré má prirodzená liečba ženskej sexuálnej dysfunkcie, by mali byť spojené so všetkými emocionálnymi výhodami, ktoré vám tiež poskytujú. Týmto spôsobom zlepšíte svoj sex a pohodu.

Nájdite najlepšiu liečbu ženskej sexuálnej dysfunkcie 


comments powered by Disqus