Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý Muž Zdravie

Dospelý Muž Zdravie Poznáte najlepšie mužské zdravotné hrozby? Zoznam je prekvapivo krátky - vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov zdravotné hrozby sú do značnej miery predchádzať. Make zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo svojej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako jepitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, počítajú sa aj opatrenia so zdravým rozumom , ako napríklad používanie bezpečnostných rebríkov a nosenie bezpečnostného pásu.

S ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Môže pivné črevo viesť k zdravotným problémom? Je mužská menopauza mýtus alebo skutočný zdravotný problém mužov? Mohla by testosterónu terapia vám pomôže cítiť sa mladý znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Nový nanomedicín je účinný a menej agresívny ako konvenčná liečba rakoviny prostaty

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Rakovina prostaty je najčastejším typom rakoviny u európskych mužov; jeho výskyt presiahol 100 prípadov na 100.000 ľudí.

Strata chuti pri COVID-19 je veľmi premenlivá podľa geografického regiónu

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Aj keď sa pandémia COVID-19 šíri v rôznych častiach sveta, vedci sa stále snažia definovať charakteristické znaky a príznaky, ktoré sú užitočné pri diagnostike ochorenia. To je základné vedomosti, ktoré pomáhajú obmedziť ťažký prenos akútneho respiračného syndrómu coronavirus 2 (SARS-CoV-2). Najmä pokiaľ ide o diagnostiku symptomatických alebo miernych prípadov OCHORENIA COVID-19, takýto výskum by mohol byť kľúčom k identifikácii viac ľudí a prevencii šírenia vírusu.

Dym z požiarov môže zvýšiť riziko COVID-19

Publikované dňa Utorok, September 15, 2020

Dym, ktorý hasiči dýchajú, zvyšuje riziko nákazy novým koronavírusom s potenciálne život ohrozujúcimi účinkami. Okrem toho, boj proti obrovským požiarom môže spôsobiť, že opatrenia na kontrolu infekcie, ako je umývanie rúk a sociálne dištancovanie, budú náročné na vykonávanie.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus