Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý mužský zdravotný stav

Dospelý mužský zdravotný stav Poznáte najvyššie mužské ohrozenia zdravia ? Zoznam je prekvapivo krátky-vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov ohrozenia zdravia sú do značnej miery predísť. Urobte zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako je pitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, spoločné-zmysel opatrenia-ako je použitie bezpečnostných rebríky a nosenie bezpečnostného pásu-počítať, taky.

Ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol by pivo čreva viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus alebo pravda muža zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia vám pomôžu cítiť mladí znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o sekcia sekcia

Výskum charakterizuje iPS87 bunkovej línie ako rakovina-indukovanie, kmeňové bunky-ako bunka line

Publikované dňa Sobota, Marec 28, 2020

Oncotarget zväzok 11, vydanie 12 hlásené mimo jeho prirodzené výklenok, kultivovaný karcinóm prostaty kmeňových buniek stratil ich nádor-Indukčná schopnosť a kmeňových buniek marker výraz po približne 8 prevody na 1:3 rozdeliť pomer.

Nový rámec na pomoc pri rozhodovaní o rakovine prostaty rádioterapie počas COVID-19 pandémie

Publikované dňa piatok, marec 27, 2020

V nadväznosti na COVID-19 pandémie, tím žiarenia onkológovia z USA a Veľkej Británie odporúča nový rámec pre rozhodovanie o rádioterapie u pacientov s rakovinou prostaty, ktoré váži riziká a prínosy v týchto ťažkých časoch.

Je sex v bezpečí počas COVID-19 pandémie?

Publikované dňa piatok, marec 27, 2020

Nie je to nepredstaviteľné, že sa toľko párov zamknuté v medziach svojich domovov 24/7, že blízko fyzickej blízkosti by mohlo viesť k zvýšenej sexuálnej aktivity, čo vedie k otázkam týkajúcim sa toho, ako bezpečný sex je v týchto problémových časoch. COVID-19 choroba alebo infekcia vírusom SARS-CoV-2 má zovrel svet a má podobu pandémie postihujúcej 175 národov a území po celom svete.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus