Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý mužský zdravotný stav

Dospelý mužský zdravotný stav Poznáte najvyššie mužské ohrozenia zdravia ? Zoznam je prekvapivo krátky-vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov ohrozenia zdravia sú do značnej miery predísť. Urobte zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako je pitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, spoločné-zmysel opatrenia-ako je použitie bezpečnostných rebríky a nosenie bezpečnostného pásu-počítať, taky.

Ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol by pivo čreva viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus alebo pravda muža zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia vám pomôžu cítiť mladí znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o sekcia sekcia

Komunikačný kľúč v otvorených vzťahoch

Publikované dňa Streda, Október 30, 2019

Má otvorený vzťah skutočne zmysel, je Dnešná horúca otázka, zdá sa, súdiac podľa správy v časopise sex Research tímom výskumníkov z University of Rochester. Jediná odpoveď, ktorú dostali, bolo, že to záleží-nie je divu, o tom, ako dobre ' partneri ' v takej vzťah vedel, že navzájom zámery a boli v poriadku s nimi.

Multi-centrum registra skúšobné testy použitie PSMA Tracer pre včasné zistenie rakoviny prostaty

Publikované dňa Streda, Október 30, 2019

Pod vedením výskumníkov na Lawson Health Research Institute, multi-centrum Registry Trial testuje použitie nového zobrazovacie Tracer, volal PSMA Tracer, pre včasné zistenie recidivujúce rakoviny prostaty. Register poskytuje pacientom prístup k novému typu zobrazovania a posúdi vplyv na starostlivosť o pacienta.

Vedci dostávajú $1 600 000 grant na štúdium vplyvu expozície ftalátu na mužskú plodnosť

Publikované dňa Streda, Október 30, 2019

Cross-disciplinárny tím vedcov, vedený University of Massachusetts Amherst životného prostredia epigeneticista Richard Pilsner, bude používať tri-rok, $1 600 000 grant z Národného inštitútu environmentálnych vied o zdraví rozšíriť výskum do vplyv expozície ftalátu na mužskú plodnosť.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus