Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý mužský zdravotný stav

Dospelý mužský zdravotný stav Poznáte najvyššie mužské ohrozenia zdravia ? Zoznam je prekvapivo krátky-vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov ohrozenia zdravia sú do značnej miery predísť. Urobte zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako je pitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, spoločné-zmysel opatrenia-ako je použitie bezpečnostných rebríky a nosenie bezpečnostného pásu-počítať, taky.

Ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol by pivo čreva viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus alebo pravda muža zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia vám pomôžu cítiť mladí znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o sekcia sekcia

Matka žiada o proteínový Shake regulácia po dcéra zomrie

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Matka volá na zdravotnícky priemysel regulovať predaj proteínový prášok a doplnky po jej dcéra zomrela v 2017 kvôli proteín-ťažká strava.

Zdravý životný štýl znižuje riziko demencie napriek genetickej predispozície

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Mať zdravý životný štýl nielen vám pomôže schudnúť, ale to môže tiež kompenzovať genetické riziko pri rozvoji demencie, nová štúdia uverejnená v JAMA nájdený.

Genetický príspevok k distraktibility pomáha vysvetliť otáľania

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Nebolo by pekné vinu svoje gény pre vaše otáľania? Teraz, pomocou kombinácie dotazníkov a genetické testovanie, nemeckí výskumníci zistili, že s rastúcou dopamínu v mozgu, ženy tendenciu ukazovať väčšie tendencie odkladať.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus