Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý mužský zdravotný stav

Dospelý mužský zdravotný stav Poznáte najvyššie mužské ohrozenia zdravia ? Zoznam je prekvapivo krátky-vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov ohrozenia zdravia sú do značnej miery predísť. Urobte zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako je pitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, spoločné-zmysel opatrenia-ako je použitie bezpečnostných rebríky a nosenie bezpečnostného pásu-počítať, taky.

Ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol by pivo čreva viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus alebo pravda muža zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia vám pomôžu cítiť mladí znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o sekcia sekcia

Parkinsonova pacienti ťažiť z "gamified" domáce cvičenie

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Cvičenie je vždy ťažké udržať viac ako krátku dobu, vo väčšine prípadov. To je o to viac pravda, ak ste už chorý alebo v bolestiach, alebo nájsť pohyby ťažké, ako s Parkinsonovou chorobou.

Rastlina-založené strava by mohla liečiť vaše reumatoidná artritída

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Podľa najnovšej revízie, prijatie rastlina-založené strava by mohla zmierniť opuchnuté kĺby a bolesť reumatoidnej artritídy (RA).

Výskumníci pracujú na vývoji nových Biosensor pre detekciu recidívy rakoviny prostaty

Publikované dňa štvrtok, september 12, 2019

Tím výskumníkov z University of Houston a University of Pennsylvania sa snaží priniesť nové Biosensor pre detekciu recidívy rakoviny prostaty do ordinácie lekára.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus