Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Zdravie dospelých mužov

Zdravie dospelých mužov Poznáte najlepšie mužské zdravotné hrozby? Zoznam je prekvapivo krátky – vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšine zdravotných hrozieb pre mužov sa dá vo veľkej miere predísť. Urobte si rozhodnutia o zdravom životnom štýle, ako je napríklad zdravá strava a zahrnutie fyzickej aktivity do každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie , ako jepitie príliš veľa a zapojenie sa do príležitostného sexu. Samozrejme, počítajú sa aj rozumné opatrenia , ako napríklad používanie bezpečnostných rebríkov a nosenie bezpečnostného pásu.

Ako starnete, vaše obavy o zdravie dospelých mužov sa pravdepodobne zmenia. Mohlo by pivo viesť k zdravotným problémom? Je mužská menopauza mýtus alebo skutočný zdravotný problém mužov? Mohla by vám testosterónová terapia pomôcť cítiť sa znova mladý? Získajte odpovede na tieto a ďalšie zdravotné otázky mužov. 

Novinky osmiešne

COVID ovplyvňuje všetko – dokonca aj váš sexuálny život

Publikované dňa Sobota, Marec 13, 2021

Vážení zdraví muži: Pred niekoľkými mesiacmi som mal škaredý prípad OCHORENIA COVID-19. Chvíľu to trvalo, ale som úplne zotavený – až na jednu vec: mal som problémy dostať sa a udržať erekciu. Viem, že väčšina mužov má v určitom okamihu problémy s erekciou, ale ...

Získanie vakcíny proti ochoreniu COVID-19 je inteligentné a dobré pre verejné zdravie. urob to.

Publikované v Piatok, Marec 12, 2021

Minulý rok priniesol toľko neistoty a ťažkostí toľkým ľuďom na celom svete v dôsledku prebiehajúcej pandémie koronavírusu. Podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) bolo od stredy 10.

Moderní mužskí starší a výzva na záchranu ľudstva

Publikované v Piatok, Marec 12, 2021

Lewis Richmond je moderný muž starší. Tak ako jeho priateľ Peter Coyote a môj priateľ Chip Conley. Lewa som stretol v roku 1977 v chráme Green Gulch Zen v San Franciscu, kde bol vedúcim praxe. Stretol som Chip o desať rokov neskôr, krátko po ...Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus