Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Pre dospelých mužské zdravie

Pre dospelých mužské zdravie Poznáte hrozby top mužské zdravie ? Zoznam je prekvapivo krátka — vrátane srdcových chorôb, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov zdravotné hrozby sú do značnej miery predchádzať. Volili zdravý životný štýl, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity v každodennom živote.

Je tiež dôležité Spravovať riskantné správanie, ako je nadmerné pitie a účasť na príležitostný sex. Samozrejme, rozum opatrenia – napríklad použitím bezpečnosti rebríky a pásov — počítať, taky.

Ako človek starne, dospelý samec zdravotné problémy sú pravdepodobne nezmení. Pivní mozol môže viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus, alebo pravda muži zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia pomôcť cítite mladý znova? Odpovede na tieto a iné Pánske zdravotné otázky. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Rakovina prostaty liečba prielom

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Vedci vyvinuli metódu ktorou tisíce mužov s rakovinou prostaty mohol vybrať vlastnej liečbe.

Nový model rizík môže predpovedať prežitie pacientov s nemetastatickým karcinómom prostaty

Publikované dňa Streda 13 marca 2019

Nový model rizík, ľahko prístupné na webové rozhranie, môžete predpovedať prežitie pacientov s nemetastatickým karcinómom prostaty, rovnako ako vplyv rôzne liečebné prístupy na prežitie.

Efektívne zubné kefky-spolu s dobrá ústna hygiena môže zabrániť erektilnej dysfunkcie

Publikované dňa utorok 12 marca 2019

Muži, ktorí trpia paradentózy, ochorenie charakterizované zápalom ďasien a poškodenie štruktúry, ktoré obklopujú a podporu zuby, sú vystavené väčšiemu riziku vzniku erektilnej dysfunkcie.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia
comments powered by Disqus