Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov

Dospelý mužský zdravotný stav

Dospelý mužský zdravotný stav Poznáte najvyššie mužské ohrozenia zdravia ? Zoznam je prekvapivo krátky-vrátane srdcových ochorení, rakoviny a sexuálnych dysfunkcií. Našťastie, väčšina mužov ohrozenia zdravia sú do značnej miery predísť. Urobte zdravý životný štýl voľby, ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny.

Je tiež dôležité riadiť riskantné správanie, ako je pitie príliš veľa a zapojenie do príležitostného sexu. Samozrejme, spoločné-zmysel opatrenia-ako je použitie bezpečnostných rebríky a nosenie bezpečnostného pásu-počítať, taky.

Ako ste starší, vaše dospelé mužské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol by pivo čreva viesť k zdravotným problémom? Je muž Menopauza mýtus alebo pravda muža zdravotný problém? Mohol testosterónu terapia vám pomôžu cítiť mladí znova? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia mužov.

Novinky o sekcia sekcia

Štúdia naznačuje priemernú telesnú teplotu u ľudí, ktorí spadajú

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Po celé desaťročia, ľudia uvažovali o priemere ľudskej telesnej teploty, ktoré majú byť 98,6 F, alebo 37 stupňov Celzia. Avšak, nová štúdia uverejnená 7. ledna 2020, v časopise Elifenaznačuje, že to už nemusí byť normou-a výskumníci naznačujú dôvod pre ich pozorované pokles priemernej teploty.

Zdravotné prínosy "suchého januára"

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Nový rok často znamená zoznam uznesení pre zmenu, ako je zdržať pitie alkoholu, zastavenie fajčenia, alebo žijú zdravší životný štýl. Pre jedného, "suché január" sa stala nesmierne populárny, pretože motivuje ľudí, aby sa zdržali pitie alkoholu po dobu 30 dní, aspoň.

Potraviny selektívne postihuje črevné mikróby nájde štúdiu

Publikované dňa pondelok, Január 13, 2020

Jedlo by mohlo zohrávať úlohu pri tvorbe mikrobiálnej flóry v ľudskom čreve. To bolo preukázané, čas a znova v niekoľkých štúdiách a výskumu.Zdravie u mužov

Erektilná funkcia

Spermy a ejakulácia

Zakrivenie penisu
comments powered by Disqus