Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Lieky, ktoré zvyšujú ejakuláciu

Lieky, ktoré zvyšujú ejakulácia

Lieky, ktoré zvyšujú ejakulácia 

Čo je ejakulácia?

Ejakulácia je proces, počas ktorého sperma prepustený z mužskej reproductory traktu počas orgazmu. Je to prirodzený cieľ mužskej sexuálnej stimulácie a konečnej fáze pre prirodzené počatie.

Ejakulácia v mnohých prípadoch môže nastať spontánne počas spánku (bežne počas so "mokrý sen") a v niektorých zriedkavých prípadoch, to môže tiež nastať kvôli benígnej choroby.

Problémy s ejakuláciou

Zásade existujú 4 druhy ejakulácie problémy:

 • Retrográdna - to je typ podmienkou kde človek dokáže nie na ejakuláte spermií. Podľa tohto typu, mužské telo stále cítiť radosť s orgazmus a ich telá stále produkovať spermie ale počas vyvrcholenia, no semeno pochádza späť cez penis.
 • Dysejaculation - pod tento druh ejakulácia, človek je schopný produkovať spermie počas orgazmu, ale počas ejakulácie, budú musieť ísť cez bolesť. Počas procesu, človek môže mať ísť cez bolestivé pálenie v slabinách pri spermií vykríkol.
 • Retrográdna ejakulácia - v tomto type ejakulácii spermie cestuje v smere dozadu a dostať do močového mechúra, skôr ako pochádzajúce z močovej trubice. Tento druh ejakulácie problém je nájdený v tých mužov so sklerózou alebo diabetes. Hoci, tento druh ejakulácia fyzicky nie je škodlivý ale ovplyvní mužskej neplodnosti. Osoba môže utrpieť odlišné pocity počas ejakulácie. Tento druh ejakulácia je tiež známy ako "suché prísť" ako počas procesu môže človek zažiť orgazmus, ale nebude môcť uvoľniť žiadne spermie z penisu.
 • Predčasná ejakulácia - tiež známy ako rýchle ejakulácie, je to jav, v ktorom človek neustále cíti, že on má žiadnu alebo len málo kontrolu nad načasovaním nahromadenie smerom k ejakulácii.
Chcete zvýšiť množstvo svojho semena s cieľom mať dlhšie ejaculations? Ak áno, potom lieky ktoré k zvýšeniu ejakulácia sú určite riešenie ste hľadali. Oni vám pomôže produkovať viac spermií aj o tom, mať dlhší sex.

Lieky, ktoré zvyšujú ejakulácia

Samozrejme by ste mali vedieť, ako tieto lieky účinkujú. Pomáhajú telu mať to, čo naozaj potrebuje a v množstve, ktoré by mali byť. Inými slovami, váš organizmus získa dostatok živín, ktorá vám umožní mať lepší orgazmus a ejakulácia. Dnes je veľmi rozšírený záujem zmeniť niektoré veci váš sexuálny život ako spermie zaťaženie, motilita, kvalitu spermií a celkovej mužskej plodnosti.
Lieky, ktoré zvyšujú ejakulácia môže pomôcť s všetky, že fakty uvedené: Kvalita spermií, pohyblivosť a podobné veci.
Naturálna medicína zvýšiť počet spermií je určený na pomoc muži päťnásobne zvýšiť objem ejakulátu. A samozrejme, to znamená dlhšie a nezabudnuteľný orgazmus. Okrem zlepšenia vášho ejakulácia, tieto lieky ovplyvniť aj o vaše orgazmy. Avšak najdôležitejším bodom je, že vaša erekcia bude silnejšie a ťažšie, čo povedie s viac energie.
v dôsledku toho vaša sexuálna partnerka bude mať lepšie pocity príliš.
Podľa výsledkov klinických testov, prírodné produkty zamerané na zvýšenie objemu sú schopné prispieť k lepšie všeobecnej výkonnosti, pokiaľ ide o sexuálnu aktivitu. Kvôli vysokej kvalite ejaculations ľudí zlepšiť ich sexuálny život a cítiť úplne spokojný.

Návod: Ako si vybrať prírodnej medicíny zvýšiť počet spermií?

Prvá otázka, ktorá prichádza, keď chcete kupovať je ako urobiť správna voľba. V tejto príručke sme sa snažili načrtnúť niekoľko vecí, ktoré by mohli vyžadovať vašu pozornosť.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Ako si vybrať prírodnej medicíny zvýšiť počet spermií?
Pred zakúpením výrobku, prosím, odpovedzte na nasledujúce otázky:

 • 100% prírodné zložky v prostriedok, ktorý sa chystáte získať? Nezabudnite, že potrebujete bezpečný a prírodný produkt , ktorý nespôsobuje vedľajšie účinky, ale vám umožní získať požadovaný efekt.
 • Bol výrobok otestuje a aké boli výsledky? Nezabudnite, že len klinicky testované produkty, ktoré sú akceptované lekármi, možno považovať za bezpečnú. Iba tieto doplnky môžu pomôcť vám vyriešiť vaše problémy.
 • Produkt môžete veriť, ak výrobca ponúka plnú - záruka vrátenia peňazí v prípade, že nie ste úplne spokojní s produktom a primeraného časového obdobia.
 • Prezrieť referencie pre prírodné lieky, ktoré by ste chceli kúpiť. Ak tabletky sú skutočne účinné, určite bude nejaké skutočné úspešné príbehy.
 • Existuje akúkoľvek podporu zákazníkom? Zákaznícku podporu linky by mali byť dostupné pořád prostredníctvom rôznymi spôsobmi, vrátane e-mailu a telefónne, alebo akýmkoľvek iným spôsobom, tak, aby ste mohli požiadať otázky a odpovede uspokojivé a profesionálne.
 • Aké sú názory nájdete na nezávislých fórach? Názory našli, nie sú pravdivé, pretože výrobcovia na svojich webových stránkach bude zobrazovať len pozitívne referencie.
Nájsť fórum alebo recenzi stránkach pomôže vaša voľba. Napríklad, "spermie objemu" diskusné fórum je miesto, kde si môžete prečítať úspechov a neúspechov skutoční muži, ktorí majú všetky druhy skúseností s liekmi, ktoré zvýšiť ejakulácia a môžete odpovedať aj tie najnáročnejšie zložité otázky týkajúce sa týchto výrobkov.

Liek zvýšiť pohyblivosť spermií a spermií

V priebehu rokov lekárskej vedy sa podarilo navrhnúť určité lieky , ktoré pomáhajú ľuďom zbaviť niektorých zdravotných problémov, z ktorých, oni môžu boli utrpenie rokov. Podobne, ak má niekto otázky týkajúce sa produkciu spermií, Kvalita spermiíalebo spermií mobility, on môže určite zbaviť že konzumáciou určitých liekov.
Existujú v zásade 2 hlavné typy liekov spermie.
Prvý z nich - liek na zvýšenie spermie počítať - je určený zvýšiť počet spermií a celkový objem semenné tekutiny. Tieto lieky tiež zlepšiť kvalitu orgazmu! Druhý jeden - liek na zvýšenie pohyblivosti spermií - zlepšuje rýchlosť spermií, ktorý je potrebný pre zlepšenie mužskej plodnosti.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Liek zvýšiť pohyblivosť spermií a spermií
Tu je zoznam široko šírenie lieky na zvýšenie spermie počítať a spermií motility:

 • Gonadotropínov - gonadotropínov obsahuje hCG a hMG, ktoré stimulujú semenníkoch tvorbu spermií a testosterónu. Tento liek v určitých prípadoch sa používa v kombinácii s ďalšími reprodukčných technológií (ART) za účelom zvýšenia produkcie spermií. Niektoré z bežne používaných značiek na trhu patrí Novarel a Pregnyl.

  Všeobecné spotreba gonadotropínov zahŕňa dve alebo tri injekcie týždenne a jeho liečebný cyklus trvá najmenej šesť mesiacov. V zriedkavých prípadoch, ak počet spermií ešte nestal normálne po šiestich mesiacoch liečby cyklu, hMG režimu sa k liečbe a liečebný cyklus sa ďalej predĺžiť na jeden až dva roky.
 • Klomifen - klomifen bytia non-steroid liek pomáha hypofyzárnych hormónov, zvyšovanie výroby folikuly stimulujúci hormón (FSH) a luteinizačného hormónu (LH). Tento liek nasmeruje semenníky produkovať zdravé spermie a vylučujú testosterónu. Liek je všeobecne konzumovaný trikrát týždenne, ale jeho liečebný cyklus sa môže líšiť od troch do šiestich mesiacov v závislosti od výsledku. Jeden dokonca môže konzumovať drogu v nízke množstvo počas dvoch rokov v prípade hormonálnej úrovni stáva normálne.
 • Letrozol - letrozol je doporučovaný lekármi, pretože pomáha pri zvýšenie hladiny testosterónu v tele, ktoré ďalej pomáha maximalizovať počet spermií. Medicína, skrátka, sa používa na liečbu všetkých záležitostí týkajúcich sa spermií. Letrozol by mali byť konzumované raz týždenne (jedna pilulka) alebo ako predpisuje lekár.
 • Bromokriptín - liek sa používa ako riadiaci pilulka, ktorá pomáha v prevencii uvoľňovanie hormónu prolaktín v mužskom tele. Hormón prolaktín, ktorý spôsobuje zníženie hladiny testosterónu v mužskom tele môžu byť odstránené s týmto liekom. Bromokriptín sa najlepšie hodí pre tých mužov, ktorí trpia poruchou spermie z dôvodu hyperprolaktinémia.
 • Imipramín - imipramín je užitočné pri liečbe retrográdna ejakulácia. Liek obráti proces neobvyklej ejakulácii spermií z močového mechúra a späť do penisu.
 • Syntetický testosterón tabletky, injekcie, alebo gelsare - mnohí lekári odporúčajú syntetický testosterón tabletky, injekcie alebo gelsare hore do nižšiu hladinu testosterónu v mužskom tele. Dôvodom je, že forme gélu je oveľa bezpečnejší než forme tabliet.
 • Antibiotiká a anti-hubové lieky - problémy súvisiace s plesní a bakteriálnych infekcií reprodukčného systému liečia pomocou antibiotík a anti-hubové lieky.

Čomu sa vyhnúť Ak chcete zvýšiť počet spermií a objem ejakulátu

Tam sú niektoré veci sa vyhnúť, ak chcete zvýšiť objem spermie počítať a ejakulácia. Zvyčajne sa jedná o zlé návyky, ktoré negatívne ovplyvňujú produkciu spermií, kvalita spermií a pohyblivosť.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Čomu sa vyhnúť Ak chcete zvýšiť počet spermií a objem ejakulátu
Toto sú bežné atrakcie sa vyhnúť:

 • Vyhnite sa nadmerné používanie alkoholu a drog - nadmerné užívanie drog a alkoholu nie je iba zdraviu škodlivé, ale znižuje aj spermie počítať a spermie zdravie. Viaceré štúdie ukazujú, že používanie kokaín, alkohol, marihuana a iné podobné lieky vo vysokej kvalite znižuje produkciu spermií.
 • Rozlúčte sa fajčenie - fajčenie dôsledne znižuje počet spermií u osoby, a preto sa je potrebné sa vyhnúť.
 • Vyhnúť sa konzumácii sójových výrobkov - sójové produkty všeobecne obsahujú fytoestrogény, zlúčenina, ktorá znižuje produkciu spermií a testosterónu lepenie. Takéto výrobky nižšie dolu pohyblivosti spermií, príliš, a preto je potrebné sa vyhnúť.
 • Vyhnúť sa niekoľko liekov na predpis - existuje niekoľko predpísaných liekov, ktoré môžu potenciálne znížiť produkciu spermií. • Minimalizácie spotreby niekoľkých takýchto liekov môže priniesť spermií späť do normálneho alebo dokonca vyššia.

Prírodné spôsoby, ako zvýšiť počet spermií a objem ejakulátu

Mnoho ľudí si myslí, že len možno zlepšiť spermií náročné medicíny zvýšiť počet spermií , ale v skutočnosti môže zlepšiť pohyblivosť spermií prírodnou!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Prírodné spôsoby, ako zvýšiť počet spermií a objem ejakulátu
Tieto prírodné spôsoby zvýšenie spermie počítať a ejakulácia objem patrí:

 • Riadny spánok a cvičenie – pravidelné cvičenie a so spánku aspoň 7-8 hodín v noci môže viesť k lepšie alebo zvýšené spermií. Štúdie tiež ukázali, že výkonom 16-týždňovej aeróbne cvičenie program aspoň 50 minút trikrát týždenne môže zvýšiť objem spermií a jej pohyblivosť.
 • Konzumácia vitamínov a vápnika - výskum zistil, že potraviny s vápnika a vitamínu D, priamy vplyv na spermie zdravie. Tí ľudia, ktorí konzumujú menej vitamínu d v potrave sa zistilo, že nižší počet spermií. Preto na zvýšenie spermie počítať a spermie mobility odporúča v potravinách, ktorá je bohatá na vitamíny a vápnik.
 • Zvýšte príjem potravín bohatých na Antioxidant - antioxidantov pomáha vypnutie a odstránenie voľných radikálov, ako aj ďalšie zlúčeniny, ktoré poškodzujú viaceré bunky zodpovedné za produkciu spermií. Existuje niekoľko štúdií, ktoré ukazujú, vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia ako antioxidanty molekuly, ktoré priamo pomáhajú v produkcii spermií.
  Antioxidanty, ktoré prispievajú k počet zdravých spermií patria: koenzým Q10, glutatión, vitamín C (kyselina askorbová), vitamín E, selén, I-karnitín.
 • Príjem zinku a kyseliny listovej - Existujú obmedzené štúdie , ktoré ukazujú, že konzumácia kombinácie zinku a kyseliny listovej pomáha zvýšiť celkovú spermie zdravie, vrátane celkového počtu a koncentrácie spermií.
 • Ashwagandha - v priebehu rokov Ashwagandha bol používaný ako tradičnej medicíny pre liečenie niekoľko foriem sexuálne dysfunkcie. Ashwagandha, ktorý je tiež známy ako indický ženšen, ak spotrebované za 90 dní aspoň 675 mg denne, môže zvýšiť počet spermií a jeho zdravotný stav - to bolo aj potvrdené klinické štúdie. Ashwagandha sú ľahko dostupné v obchodoch so zdravou výživou a je možné zakúpiť on-line, jeden môže spotrebovať na pravidelnej báze, kým sa všetko stáva normálne.
 • Zvýšiť príjem, zdravý tuk - zdravé tuky alebo takzvaný polynenasýtené tuky, ktoré obsahujú omega-6 a omega-3 sú prospešné pre rozvoj spermie membrány. Preto zvýšiť počet spermií a vychutnať zdravé ejakulácie, jeden by mal príjem takýchto zlúčenín na pravidelnom základe.
 • Príjem Spermie priateľské živiny - je to bezpochyby povedať, že jesť potraviny bohaté na zdravé živiny a zlúčeniny umožňujú telu stráviť všetky z nich správne. Mali by sme brať doplnky, ktoré majú vysoký obsah vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok, ale existujú prípady, keď telo neabsorbuje všetky z nich ľahko.
  Preto, najlepší spôsob, ako konzumovať všetky z nich je jesť potraviny, ktoré sú bohaté na živiny, spermie.
  Napríklad, náročné potraviny, ako sú citrusové plody, orechy, väčšina mäkkýšov, väčšina rýb, celozrnný a zrná, tmavá čokoláda, brokolica, cesnak, banány, Ženšen, kurkuma, špenát, špargľa, fermentované orechov a semien môže pomôcť spermie počítať-posilnenie.

Záver

Pamätajte si, že prírodné lieky pre zlepšenie ejakulácia by mal obsahovať len tie prírodné prvky, ktoré sú 100% bezpečné. Ak vyberiete prírodné lieky, vaše ejakulácie bude fantastické a nebude čeliť žiadne vedľajšie nežiaduce účinky.

Nájsť lieky, ktoré zvyšujú ejakulácia 


comments powered by Disqus