Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Zdravie dospelých žien

Zdravie dospelých žien Poznáte najvyššie obavy o zdravie žien? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido sú na prvom vrchole zoznamu. Aj keď sú to vážne obavy, sú tu dobré správy. Výber zdravého životného štýlu, ako je zdravá strava a zahrnutie fyzickej aktivity do každodennej rutiny, môže viesť k zníženiu zdravotných rizík žien.

U niektorých žien je zdravie prsníkov na vrchole zoznamu zdravotných problémov žien. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť samovyšeofinovať prsia? Čo by ste mali urobiť, ak nájdete hrudku prsníka? Aký je najlepší spôsob liečby bolesti prsníkov?

Pre ostatných sú zdravotné problémy žien spojené s kozmetickou chirurgiou. A ako starnete, zdravotné problémy vašich žien sa pravdepodobne zmenia. Mohol by brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú cvičenia Kegel naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia žien. 

Novinky osmiešne

COVID ovplyvňuje všetko – dokonca aj váš sexuálny život

Publikované dňa Sobota, Marec 13, 2021

Vážení zdraví muži: Pred niekoľkými mesiacmi som mal škaredý prípad OCHORENIA COVID-19. Chvíľu to trvalo, ale som úplne zotavený – až na jednu vec: mal som problémy dostať sa a udržať erekciu. Viem, že väčšina mužov má v určitom okamihu problémy s erekciou, ale ...

Získanie vakcíny proti ochoreniu COVID-19 je inteligentné a dobré pre verejné zdravie. urob to.

Publikované v Piatok, Marec 12, 2021

Minulý rok priniesol toľko neistoty a ťažkostí toľkým ľuďom na celom svete v dôsledku prebiehajúcej pandémie koronavírusu. Podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) bolo od stredy 10.

Moderní mužskí starší a výzva na záchranu ľudstva

Publikované v Piatok, Marec 12, 2021

Lewis Richmond je moderný muž starší. Tak ako jeho priateľ Peter Coyote a môj priateľ Chip Conley. Lewa som stretol v roku 1977 v chráme Green Gulch Zen v San Franciscu, kde bol vedúcim praxe. Stretol som Chip o desať rokov neskôr, krátko po ...Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus