Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Zdravie dospelých žien

Zdravie dospelých žien Poznáte najvyššie ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido na vrchole zoznamu. Aj keď sú to vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby - ako je jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo svojej každodennej rutiny - môže ísť dlhú cestu smerom k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, zdravie prsníkov vrcholy zoznamu ženských zdravotných problémov. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak nájdete hrudku prsníka? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, zdravotné problémy žien patrí kozmetická chirurgia. A s ako starnete, vaše zdravotné problémy žien sa pravdepodobne zmenia. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenie naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie otázky týkajúce sa zdravia žien.

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Veterinárna vysoká škola vedci určiť gény, ktoré posuvné rakoviny vaječníkov

Publikované dňa Nedeľa, September 13, 2020

High-grade závažný karcinóm vaječníkov (HGSOC) je piatou najčastejšou women príčinou úmrtí súvisiacich s rakovinou u žien v Spojených štátoch, ale málo je známe o pôvode tejto choroby.

Zlepšenie životného štýlu tehotných žien s obezitou by mohlo viesť k zdravším deťom

Publikované dňa Nedeľa, September 13, 2020

Nový výskum ukazuje, zlepšenie životného štýlu žien s obezitou počas tehotenstva by mohlo znamenať dlhodobý kardiovaskulárny prínos pre svoje deti.

Matkina strava s vysokým obsahom tuku môže viesť k viac receptorom sladkej chuti u potomkov

Publikované dňa Nedeľa, September 13, 2020

Cornell potravín vedci ukazujú, v štúdiách na zvieratách, že matka je high-tuk strava môže viesť k viac sladké-chuťové receptory a väčšiu príťažlivosť k nezdravé potraviny u ich potomkov - čo vedie k zlému kŕmenie správania, obezita v dospelosti.Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus