Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelý ženské zdravie

Dospelý ženské zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido vrchole zoznamu. Hoci ide o vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby-ako jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny-môže ísť dlhú cestu k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie vrcholy zoznam ženských zdravotných obáv. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, prsia paušálne? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako ste starší, vaše ženské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenia naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie ženské zdravotné otázky.

Novinky o sekcia sekcia

Štúdia odhaľuje dlhodobý prínos stresu močovej inkontinencie chirurgia

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Jedným z najčastejšie vykonávaných operácií na liečbu stresovej inkontinencie moču u žien môže mať lepšie dlhodobý výsledky ako iné bežné chirurgické techniku, podľa štúdie vedenej Mayo kliniky výskumníkov.

Matka žiada o proteínový Shake regulácia po dcéra zomrie

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Matka volá na zdravotnícky priemysel regulovať predaj proteínový prášok a doplnky po jej dcéra zomrela v 2017 kvôli proteín-ťažká strava.

Život s pokročilým karcinómom prsníka

Publikované dňa pondelok, Júl 15, 2019

Existuje určité množstvo debaty obklopujúce presnú definíciu pokročilého karcinómu prsníka (ABC). Keď hovoríme o klinických skúškach, nie je ľahké definovať.Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus