Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelý ženské zdravie

Dospelý ženské zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido vrchole zoznamu. Hoci ide o vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby-ako jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny-môže ísť dlhú cestu k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie vrcholy zoznam ženských zdravotných obáv. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, prsia paušálne? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako ste starší, vaše ženské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenia naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie ženské zdravotné otázky.

Novinky o sekcia sekcia

Ako zvýšiť váš imunitný systém v boji proti coronavirus

Publikované dňa utorok, marec 31, 2020

Ako svet bojuje s pandemickej pandémie, viac a viac ľudí sa snaží chrániť proti vírusu všetkými možnými prostriedkami. V súčasnosti neexistujú žiadne vakcíny proti závažným akútnym respiračným syndrómom coronavirus 2 (SARS-CoV-2), takže posilnenie imunitného systému formou diéty, pravidelného cvičenia a spánku sú rozumné opatrenia.

Štúdia kvantifikuje ekonomickú záťaž CVD u žien s anamnézou predčasného pôrodu

Publikované dňa utorok, marec 31, 2020

Nová štúdia kvantifikuje budúce ekonomické zaťaženie kardiovaskulárnych ochorení (CVD) u žien s anamnézou predčasného pôrodu.

Ženy s po pôrode Psychiatrické poruchy menej pravdepodobné, že ďalšie deti

Publikované dňa pondelok, marec 30, 2020

Ženy, ktoré trpia Psychiatrické poruchy, ako je depresia, úzkosť, mánia a schizofrénie po živej narodenia svojho prvého dieťaťa, sú menej pravdepodobné, že ísť na mať viac detí, podľa prvej štúdie vyšetrovať to vo veľkej celoštátnej Populácie.

Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus