Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelé ženy zdravie

Dospelé ženy zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcových chorôb, rakoviny a nízke libido na vrchole zoznamu. Hoci sú vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl – napríklad jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity v každodennom živote – môže ísť dlhú cestu smerom k zníženiu dámske zdravotné riziká.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie topy zoznamu ženské zdravotné problémy. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka seba-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, že prsia lump? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako človek starne, svoje ženské zdravotné problémy sú pravdepodobne nezmení. Mohol brušný tuk vedie k zdravotným problémom? Kegel cvičenia sú naozaj nutné? Odpovede na tieto a ďalšie otázky ženského zdravia. 

Novinky o zdravotnej starostlivosti

Štúdia: Viac vitamínu D môže zvýšiť pamäť, ale príliš veľa môže viesť k pomalší reakčný čas

Publikované dňa piatok 15 marca 2019

Ako veľa vitamínu D môže zvýšiť pamäť, učenie a rozhodovania v starších dospelých, a ako moc je príliš?

Lieky by mohli zmierniť vedľajšie účinky chemoterapie pre pacientov s rakovinou prsníka

Publikované dňa štvrtok 14 marca 2019

Vedci na Stanford University School of Medicine preukázali metódy predpovedania, ktoré pacientov s rakovinou prsníka bude trpieť srdcové problémy z bežne používaných chemoterapia drog.

Molecular vzory by mohli pomôcť predpovedať riziko relapsu u pacientov s karcinómom prsníka

Publikované dňa štvrtok 14 marca 2019

Genetické a molekulárne make-up individuálne prsníka nádory drží stopy na ako ženské choroby mohli pokrok vrátane pravdepodobnosti sa vracia po liečbe a v akej lehote podľa Cancer Research UK-financované štúdie Publikované v časopise Nature dnes (Streda).Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus