Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelý ženské zdravie

Dospelý ženské zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido vrchole zoznamu. Hoci ide o vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby-ako jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny-môže ísť dlhú cestu k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie vrcholy zoznam ženských zdravotných obáv. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, prsia paušálne? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako ste starší, vaše ženské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenia naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie ženské zdravotné otázky.

Novinky o sekcia sekcia

Homeopatia šarlatánstvo-NHS vodcovia nutkanie opatrnosť

Publikované dňa utorok, október 29, 2019

Nová kontroverzia je zrelá, čo sa hlavou BRITSKEJ národnej zdravotnej služby (NHS), Simon Stevens, verejne vyjadriť svoje "vážne obavy" o "zásadne chybné" prax homeopatie.

Zmeny funkcie mozgu by mohli pomôcť diagnostikovať a zvládať depresie

Publikované dňa utorok, október 29, 2019

Niekedy počul o laterálnej habenula? Veľmi málo, mimo Neuroscience, pravdepodobne majú. Napriek tomu Nová štúdia, uverejnená v časopise neuron, ukazuje, že charakteristické zmeny v spôsobe, akým Táto oblasť mozgových požiarov môže vyústiť v celkovej strate vôle urobiť čokoľvek-čo je charakteristické pre jednu formu depresie.

Vaping-súvisiace úmrtia: analýza tipy na THC ako vinník

Publikované dňa utorok, október 29, 2019

AMERICKÉ centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) sa teraz dostala informácie o 34 úmrtí a viac ako 1 600 prípadov e-cigareta, alebo odparovanie, použitie produktu Spojené pľúca zranenia (EVALI), od októbra 22, 2019. To znamená, že viac ako 120 nových prípadov za pouhých jedného týždňa. CDC má spustiť komplexnú analýzu na 29 úmrtí.Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus