Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelý ženské zdravie

Dospelý ženské zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido vrchole zoznamu. Hoci ide o vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby-ako jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny-môže ísť dlhú cestu k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie vrcholy zoznam ženských zdravotných obáv. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, prsia paušálne? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako ste starší, vaše ženské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenia naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie ženské zdravotné otázky.

Novinky o sekcia sekcia

Nový počítačový algoritmus umožňuje predikciu gestačný diabetes

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Nový počítačový algoritmus umožňuje predikciu, v skorých štádiách tehotenstva, alebo dokonca pred tehotenstvom došlo, z ktorých ženy sú na vysoké riziko gestačný diabetes.

Aktualizované usmernenie k rakovine prsníka ponúka odporúčania pre vybavovanie prípadov s nízkym výrazom er

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Aktualizované usmernenie pre estrogén a progesterón receptor (ER/PgR) testovanie rakoviny prsníka , uverejnené spoločne dnes kolégium amerických patológov a americkej spoločnosti klinickej onkológie, potvrdzuje veľa z pôvodných usmernení a má konkrétnejšie odporúčania pre manipuláciu a podávanie správ prípadov s nízkym výrazom er.

Materské stres ovplyvňuje fetálny vývoj mozgu

Publikované dňa utorok, január 14, 2020

Nová štúdia uverejnená online Január 13, 2020, v časopise JAMA Pediatrics hlási, že matky, ktoré trpia ťažkým duševným stresom počas tehotenstva môže mať deti s abnormálne vývoj v dôležitých oblastiach mozgu ešte pred narodením. Je už známe, že deti s vrodenou srdcovou chorobou vykazujú abnormality v raste mozgu a mozgu biochemické reakcie.Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus