Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u žien

Dospelý ženské zdravie

Dospelý ženské zdravie Poznáte top ženské zdravotné problémy? Srdcové choroby, rakovina a nízke libido vrchole zoznamu. Hoci ide o vážne obavy, je tu dobrá správa. Zdravý životný štýl voľby-ako jesť zdravú stravu a vrátane fyzickej aktivity vo vašej každodennej rutiny-môže ísť dlhú cestu k zníženiu zdravotných rizík žien.

Pre niektoré ženy, prsia zdravie vrcholy zoznam ženských zdravotných obáv. Aký je najlepší spôsob, ako urobiť prsníka self-skúška? Čo by ste mali urobiť, ak zistíte, prsia paušálne? Aký je najlepší spôsob, ako liečiť bolesť prsníkov?

Pre ostatné, ženské zdravotné problémy patrí kozmetickej chirurgie. A ako ste starší, vaše ženské zdravotné problémy sa pravdepodobne zmení. Mohol brušný tuk viesť k zdravotným problémom? Sú Kegel cvičenia naozaj potrebné? Získajte odpovede na tieto a ďalšie ženské zdravotné otázky.

Novinky o sekcia sekcia

Fyzická aktivita môže zmierniť nepriaznivé aterosklerogénne zmeny u žien v menopauze

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Nová štúdia o menopauzálnych žien ukazuje, že doba fyzickej aktivity vo voľnom čase je spojená s zdravším profilom lipidov v krvi. Avšak, výsledky naznačujú, že voľný čas-fyzickej aktivity nezdá sa úplne kompenzovať nepriaznivé zmeny lipidov profil spojené s menopauzálny prechod.

Bunky kostnej drene prispievajú k úspechu tehotenstva v modeli myši

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Vedci uvádzajú, že kmeňové bunky odvodené z dospelého kostnej drene môže diktovať, či žena otehotnie.

Parkinsonova pacienti ťažiť z "gamified" domáce cvičenie

Publikované dňa piatok, September 13, 2019

Cvičenie je vždy ťažké udržať viac ako krátku dobu, vo väčšine prípadov. To je o to viac pravda, ak ste už chorý alebo v bolestiach, alebo nájsť pohyby ťažké, ako s Parkinsonovou chorobou.Zdravie u žien

Zdravie prsníkov

Libido a plodnosť
comments powered by Disqus