Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása  /  Bylinky pre starostlivosť o pleť pre dospelých

Byliny pre dospelých Skin starostlivosti

Článok od <em>Strediska pre starostlivosť o zdravie</em>Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

© Jennifer Greenwood (2021-07-08)
Byliny pre dospelých Skin starostlivosti Existujú určité byliny pre starostlivosť o pleť s históriou používania a medicínsky dokázané výsledky:

Púpava

Púpava je veľmi časté pole rastlina slnečnica skupiny že funkcie základné, detoxing charakteristiky, čo je dobré na riadenie kožné škvrny.

Tento obvyklý pánt našej yard obsahuje mnoho látok, ktoré sú užitočné pre naše telo: cholín, horké látky, inulín, vápnika, kyselina kremičitá, sodného, síry a draslíka, ktorý je tiež vysoko koncentrovaný v čerstvé listy.

Lopúch

Známy Lopúch, ktorá je domáci v Európe, Ázii a severnej USA, je tiež skvelý liek pre pleť. Korene, rovnako ako Lopúch listy boli použité na liečenie rakoviny, ekzémy, akné a iné kožné ochorenia na veky. Okrem toho môže vykonať kože hladké znova.

Žltá Dock:

Žltá dock, spoločný široká šíriť kožu toner, keď spolu s zázvorové pivo, ponúka prostriedok pre trvalé kožné sťažnosti. Jeho zložky ako sťahujúce taníny a anti-mikrobiálne vlastnosti preháňadlo antrachinóny zmiešajú vytvoriť miešané bylinkové cenné zaoberajú kožné choroby ako kože lupienka a ekzémy, spolu s kožných breakouts.

Echinacea purpurová

Echinacea posilňuje imunitný systém, zvyšuje tvorbu bielych krviniek a zlepšuje bunkovej steny tak, že vírusy a baktérie majú malú šancu preniknúť do buniek. Pomocou tejto rastliny kože dobré. Byliny boli divoko rozšírila v Spojených štátoch amerických, Kanade a niektorých ďalších krajinách, ale teraz ho môžete nájsť aj v Európe, Severnej Amerike a v niektorých častiach Ázie.

Sú použité ústami posilňujú obranné mechanizmy tela a znížiť dĺžku a príznaky nádchy a chrípky. To zmierňuje niektoré kožné problémy, ako je bodnutie hmyzom, ekzém a psoriáza. Echinacea tiež brániť vzniku baktérií a purulence.

Ďatelina lúčna

Táto rastlina sa používa sa čistí krv od toxínov. To je známe ako metóda efektívna liečba kožných ochorení vďaka veľké množstvo vitamínu b v ňom. Tradičné ľudové lekári používajú na sekanie alebo mash kvetov červeného ďateliny, inak požiadali ho na kožu priamo na liečbu zápalov a kousnuti hmyzu, niektoré. V súčasnej dobe táto rastlina sa používa v krémy, krémy a iné lekárske kozmetických výrobkov, pomáha pri liečbe psoriázy a ďalších porúch.

Sladkého drievka

Ak strávená v miernej množstvách, sladkého drievka môžete liečiť kožné zápal a začervenanie. Tam sú obklady s sladkého drievka, ktoré sa používajú na liečbu infekčných ochorení kože a dermatitídy. Ostatné bylinné čistiace prostriedky a kozmetické výrobky sa používa na zmiernenie kože.

Cayenne

Kajenské korenie je horúce a korenené hlavne kvôli kapsaicín, látky, ktoré sa tiež používa na zmiernenie bolesti kože a svrbenie. To je možné vďaka reakcie nervy. Kajenské korenie môžete dokonca vyrobiť lupienky ísť preč. Je to jeden z najlepších kajenské korenie výhody. Taktiež stimuluje Ostatné ingrediencie a pomáha im dosiahnuť rýchlejšie póry kože a mazových žliaz.

Bylinné starostlivosť o pleť

Nie všetky bylinky zmiešame a začať liečbu vašich kožných problémov bez odporúčania lekára. Však pri výbere bezpečný a prirodzený liek pre vašu pokožku, uistite sa, že obsahuje jeden alebo viac byliny pre dospelých skin starostlivosti opísané v článku. Tieto byliny sú lekársky testované bude určite pomôže si Doprajte pokožke a zabrániť zápal kože v budúcnosti.

Nájsť bezpečná bylinná liečba akné 


comments powered by Disqus