Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie u mužov  /  Potraviny, ktoré zlepšujú sex

Potraviny, ktoré zvyšujú sexuálne

Potraviny, ktoré zvyšujú sexuálne Potravín môže ovplyvniť váš sexuálny život oveľa. Predtým, než ťažký večeru myslieť na možné problémy môžu mať. Výberom správne jedlo môžete zvýšiť sexuálnu túžbu alebo zlepšiť kvalitu sexu. Okrem toho určité druhy potravín môžu pomôcť vám zabudnúť na sexuálne dysfunkcie. Vôňa niektorých potravinárskych položiek môže stimulovať sexuálnu túžbu.

 • Jahody

  Najlepšie zdravotný prínos jahôd je ich i afrodiziakálne vlastnosti. Tieto plody sú dobrým zdrojom draslíka, ktorý pomáha zvýšiť prietok krvi do penisu a zvýšenie erekcie.
 • Ustrice

  Nie je nič ustrice sú vysoko hodnotené za to, že dobré motivátory. Obsahujú zinok, B6, čo je dobré pre testosterón. Ich nedostatok prináša nízku sexuálny apetít.
 • Losos

  Zatiaľ čo konzumácia mastnú lososa, váš organizmus dostane cenné omega-3 mastných kyselín. Ako výsledok, krv dostane menej lepivé a môžete ľahko tok do všetkých častí tela, vrátane penis. Losos a iné tučné ryby ako makrela, tuniak a pstruh vám môže pomôcť zlepšiť sexuálny život, ak pravidelne konzumujú.
 • Víno

  Červené víno vám dodá dostatok phytochemical antioxidant resveratrol, látky, čo je dobré pre sex, zlepšuje stav vaše tepny a umožňuje produkciu oxidu dusíka. Oxid dusnatý umožňuje tepien široký, a to je spôsob, ako "malá modrá pilulka" funkcie sa vysporiadať s problémami s erekciou. Avšak ako liek proti impotencii sa zameriava iba na veľmi malé kapiláry, resveratrol umožňuje rozšíriť tepien rovnako. Napriek tomu, príliš veľa vína budú k ničomu buď. K optimálnym výsledkom zastávku na jeden alebo dva poháre - inak budete musieť čeliť opačný účinok.
 • Káva

  Zvýšiť prietok krvi, zvýšený metabolizmus, pumpuje krv - to všetko, odvodené od kofeínu vaše obľúbené java blend pomôže úspešne poraziť vaše problémy s erekciou.
 • Záhradné cibuľa

  Odporúčame jesť dostatok cibuľu a cesnak, pretože obsahujú allicín. Táto látka vám pomôže zlepšiť sexuálny život, pretože to robí krv menej lepivé a zlepšuje jeho obeh, ako aj zabraňuje tvorbe dreváky a zrazeniny. Máte strach, že vôňa cibule možno len ťažko nazvať sexi? Žiadny problém, ste mali len žuť žuvačky niektoré petržlen a mäta pieporná.
 • Chilli

  Papriky sú ďalším cieva expander schopná oživiť svoj sexuálny život a pomôže vám získať podporu. Majte na pamäti zakaždým tváre horúčavy, keď budete jesť karí. Z hľadiska mechanizmu hard-on nie je nič iného hydraulika: to sa dosiahne dostatočný nával krvi (kvapalina) do penisu ciev (malé rúrky). Preto len veci potrebné pre úspešné sexuálnej aktivity sú zdravých krvných ciev (potrubie) a srdce (čerpadlá).
 • Banány

  Banány sú dobré pre srdce. Draslíka, ktoré obsahujú je dobré pre zdravie mnohými spôsobmi. Je dobré dávať pozor na krvný obeh, zníženie sexuálnej dysfunkcie pri zachovaní hladinu sodíka na normálny bod. Draslíka môže byť tiež dostala z pomarančov alebo kožu zemiakov.
 • Čerešne

  Farebné závod chemických látok (antokyány), čerešne sú tak bohatá na ochranu cievnej steny z tukového plakety, ktoré vedú k upchaté tepny a sú hlavnou príčinou aterosklerózy. Mnoho ďalších žiarivo farebné plody a ovocie ako slivky, broskyne a nektárinky vám pomôže udržať vaše tepny hladké a váš milostný život kvitne.
 • Bravčové mäso

  Bravčové mäso je výborným zdrojom vitamínu B1, ktorý je vhodný pre váš nervový systém. Celozrný chlieb a fazuľa možno aj kus z nedostatku B1.

Zlepšiť sexuálny život a liečiť sexuálne dysfunkcie

V dnešnej dobe existuje toľko možností na výber, pokiaľ ide o sexuálne dysfunkcie, napríklad lieky na predpis alebo bylinné pilulky penis. Však môže prekonať problém byť opatrní pri výbere, čo budete jesť.

Mali by ste jesť dostatok zdravých produktov obsahujúcich zinok, omega-3 kyseliny, vitamíny, ako aj zeleninu a ovocie. Takáto strava je dobré pre vaše celé telo a pomáha zabrániť mnohých problémov, sexuálnej dysfunkcie medzi nimi. Vyhnúť mastné výrobky, ako aj výrobky s veľa cukru a sodíka. Oni zhoršiť váš celkový stav a sexuálne dysfunkcie príliš.

Nájsť ďalšie spôsoby, ako liečiť sexuálne dysfunkcie 


comments powered by Disqus