Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Stredisko pre starostlivosť o zdravie

Medzinárodná sieť zdravotníckej starostlivosti

Domovská stránka  /   Zdravie a krása  /  Make-up a akné

Make-up a akné

Článok od Strediska pre starostlivosť o zdravie

Make-up a akné Je tam žiadne spojenie medzi make-up a akné? Áno, make-up môže spôsobiť akné. Nie je to druh pocit, alebo tak niečo. Je to docela nepopierateľnou skutočnosťou a a zdravie ľudí, ktorí sú znepokojení ich starostlivosť o pleť najmä všeobecne vedieť o rovnaké. Tu hovoríme hlavne o ženy, pretože iste všetci "make-up otázky" obavy žien oveľa viac ako muži.

A každá žena by mala vedieť aký make-up, ona môže používať vyhnúť takéto rozsiahle a nepríjemné problémy ako akné. Kozmetické, čo spôsobuje akné je však a cez všetky, široko používaný a mnohé ženy stále používať a sťažovať mať akné rovnako bez toho aby vedel, čo je príčinou ich problémov.

Make-up a akné

Vlastne odpoveď, ako sa to deje často, jednoducho spočíva na povrchu. Starostlivosť o pleť nesmie byť posadnutosť, hoci je v niektorých prípadoch so ženami. Ale napriek akné a "make-up akné" najmä tendenciu Zobraziť, ak sa starostlivosť o pleť je nedostatočné... alebo je to v podstate handless.

Takéto správanie fumbling ide väčšinou manuálne odstránenie akné, menovite stláčanie a nástupu. Však to nesúvisí s našej hlavnej téme, keď sa stáva veľmi dôležité, pretože takmer rovnakých dôvodov.

Čo si myslia, hovorí o "starostlivosť o pleť - obsedantno"? Kozmetické nesmie byť počas svojho života, ne? Samozrejme je dobré, aby vyzerala dobre, ale existujú prípady, keď nebudeme robiť sami viac atraktívne s make-up. Nehľadiac na skutočnosť, že vašej milovanej osobe môžete zamilovať sa do niekoho iného keď on sa dočkali bez maquillage, môžu nielen rozmaznávať pokožku v niektorých alebo iným spôsobom.

Napríklad sa neodporúča používať príliš veľa scrubs - oni drhnúť kožu tak, že sa stane príliš tenký a zraniteľné. A príliš jemné prášky sú tiež neodporúča - chceš tieto prášky sa dostať do všetkých mikroskopické otvory na koži? Náplňou týchto otvorov (alebo pórov a folikulov) jednoducho je prvou etapou vzniku akné.

Existuje spojenie medzi make-up a akné - a to je len jednoduchý príklad. To isté je s obsahom oleja - hlavný agent pre dusenie póry kozmetiky.

Neprepadajte panike, ak máte zlú pleť. Len si myslím aj o make-up a akné.

Nájsť najlepšie liečba akné 


comments powered by Disqus